Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:09:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Есенно зимни бебета Октомври ,Ноември ,Декември  (Прочетена 146512 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #45 -: май 28, 2013, 10:55:34 »

Да, аз под документ точно това разбирам - описани параметри. Ще го имам предвид да си го искам  Wink
Предполагам, че няма някакви предварителни бланки, които се попълват, както при кръвните изследвания. Няколко телефона звъня и няма кой да вдигне, за да ги разпитам. Явно от много рано сутрин трябва да ги захвана или да ходя на място да ги разпитвам  pardon
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 28, 2013, 12:00:23 »

За Фемина само се обаждаш,казваш кой ден искаш и ако имаш предпочитания за лекар,те ти дават час и толкова.Няма бланки и др глупости.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #47 -: май 29, 2013, 14:54:51 »

Запазих си час за 4D - учудващо бързо ще стане! Казаха ми само да пия повече вода, за да имало повече околоплодни води, ама то и без това си се наливам с течности. Сега остава да стискам палци до другата седмица  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 03, 2013, 13:57:48 »

Здравейте, мамчета!
Как се чувствате? Растат ли коремчовците? blum А с килограмите как сте? Аз нямам кантар вкъщи, но на последния преглед преди почти 3 седмици бях качила 2 кг. На следващия ще ме е страх да се кача на кантара, макар, че всички ми казват, че не съм качила и имам само коремче. Даже ми викат, че съм била като сомалийче - слабичка и с тумбаче blum Аз пък се виждам голяма, не знам! angry Иначе се чувствам много добре, нямам оплаквания smile Апетитът не стихва обаче и съм като бисквитеното чудовище, ама не ям само бисквити blum Най-голяма страст са ми плодовете - видя ли, очите ми стават големи като палачинки и искам от всичко! blush Гледам за 4Д си говорите - аз може би на следващия преглед ще съм(ако са си купили нов апарат, че от токовите удари предишния изгорял angry)
Ходите ли по разходки? Аз много обичам разходките, но още работя и само гледам жално през прозореца и отбивам поканите на бъдещи и настоящи мами около мен за по-следващ етап
Хайде включвайте се, че ни замря темичката give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 03, 2013, 14:04:38 »

m0onlight къде и при ког се следиш.И вярвай ми още си далеч от това да си голяма.Изчакай до 6-я месец като почнеш сериозното наддаване.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 03, 2013, 16:37:16 »

Гери, в Майчин дом се записах smile
Ами аз не съм много далеч от шестия angry
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 03, 2013, 17:16:48 »

Мунче ти нали си във Варна.Платена консултация ли имаш.Кога си на преглед.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 03, 2013, 19:29:13 »

Муунче миличка аз за кг. не искам да говоря..вече не ги следя..и гледам да се тъпчам бебка да расте..пък другото после ще се сваля  blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 04, 2013, 08:22:17 »

като заговорихте за килограми да ви кажа, аз не се ограничавам, каквото ми се хапва си хапвам, но съм забелязала че ям по-малко от както ми нарастна доста шкембето не за друго, а просто нямам място за повече и ако се пресиля после ми става лошо и ми се повръща. Резултата е 4 качени кг до сега...качвам само на корем, другаде не съм се променила и грам....дори в началото до  3-4месец бях отслабнала с 2-3кг....
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 04, 2013, 10:40:34 »

Моите килца си ги имах и преди да забременея, така че сега поне имам с какво да се оправдавам blush За апетита, даже ми е леко намалял, но хапвам добре и разнообразна храна.
Муунче, ще чакам с нетърпение резултатите ти от 4Д- то, дано скоро оправят апаратурата. Аз реших към 21 г.с. да се запиша за фетална морфология. Малко късно разбрах, че се прави и в първи триместър, така че ще се вредя за втори.
Ние утре сме на преглед, стискайте палци всичко с изследването за антителата да е наред. Като излязат резултатите ще споделя.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 04, 2013, 10:56:37 »

Али ще стискаме палци..но като човек правил няколко пъти за антитела ти казвам, че всичко ще е ок  give_rose

Джози да ти имам качените кила  blum...аз съм + 11/12 кг. както казах вече не ги гледам сега накрая колкото толкова...а иначе това за яденето е така..на мен преди да ми кажат, че бебка не расте изобщо не ми се ядеше и не ядях хич и сега за да расте гладна не гладна винаги гледам да ям дори и малко да е  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #56 -: юни 04, 2013, 10:58:25 »

Муунче, явно сме от едно сомалийското семейство  funnytooth Мен пък ме притеснява, че не качвам. Аз с много фантазия може да се каже, че съм качила 2 кг. Ама то с това наливане с вода... Дойде ли този период пия ужасно много вода. А сега пък съм на доматена вълна. В моите очи изглеждам като картоф на клечки. То който не ме познава, не може да каже, че съм бременна. Ама родата вече вижда, че не стърчат кокалите на таза  blush
Али, ти за кръвните изследвания ли говориш? Аз също съм утре на преглед. Ще има да се отчитаме явно  blum Дано този път и мъжът ми да успее да дойде, че до този момент само му разказвам...
Бебока вече усилено рита. Даже снощи съм легнала, а мъжът ми се надвесил над корема ми и вика "Ехоооо..." Викам му "Спи сега, не го закачай". Мъжът ми се ядосва, че нещо не може да хване графика да го усети.  tease
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 04, 2013, 11:33:44 »

Аз съм вече +13.Те накрая доста се качват.Важно е бебета да са добре и да наддават и да се храни човек качествено ако може.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: юни 04, 2013, 11:39:16 »

Така е, gucci! Аз предпочитам да кача 10-15 кг, но не и 25-30. Според мен проблемите с многото килограми са повече в сравнение с по-плавното качване.  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2013, 12:02:52 »

Бремеността е време в което да се храниш качествено ,но не диетично.Предполагам че ви е ясно ,че бебетата растат от белтъчини-мляко,яйца,месо,плодове,зеленчуци.Когато се хапват банички и тесто и сладко обикновенно не помагаш на бебето да растеш а качваш излишни кг по теб.Аз мн се притеснявах защото имах доста излишни и преди това,но установих ,че е важно да хапваш качествени храни.Естествено казвам го от позицията на човек който е можел да хапва всичко -не ми се е гадило и не съм повръщала.До 6-7 мия е нормално да се качва по около 1 кг на месец.После стават по 2-3 кг на месец.То и тогава активно расте бебето.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines