Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:46:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Есенно зимни бебета Октомври ,Ноември ,Декември  (Прочетена 146455 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 13, 2013, 17:21:38 »

Хайде тук да заповядат всички скрити ,покрити и показали се бъдещи мами !Всички сме насреща за помощ и съвети !
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 13, 2013, 17:29:48 »

Хоп цоп Sunshine Фийби, мерси за темичката give_rose Надявам се, че ще е напълним само с положителни емоции покрай най- щастливото събитие в живота ни.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 14, 2013, 09:36:24 »

Ехаааа, вече си имаме темичка - супер! Благодаря, Фийби give_rose
Веднага се записвам и аз тук с термин 31-ви октомври smile
Али, май за сега сме двечките с теб
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 14, 2013, 11:29:13 »

И аз трябва да цопна тук smile Моят термин е за началото на октомври smile Пожелавам на всички лека бременност и здраво бебче на финала smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 14, 2013, 13:07:19 »

Аз да се похваля днес бяхме на преглед. Бебчо е пораснал и сега е вече 10,3 см yahoo Доки се опита да види пола, ама то така се завъртя "проклетийката", че нищо не се видя и го оставихме за другия път. Питах доктора, но да питам и вас. Имате ли схващания в краката. При мен е най- често в горната на бедрото Понякога направо не мога да се изправя от леглото, а понякога не усещам никакво напрежение. Каза ми, че не е нищо притеснително и е то бременността, някакъв нерв се притискал. Само се чудя как ще е карам така до 9-тия месец shok... куцайки.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 14, 2013, 13:20:48 »

Радвам се, че се включваш и ти, перличке

Али, аз не съм имала такива схващания и за съжаление не мога да помогна със съвет.

И аз бях на преглед днес smile Слушахме тоновете - акушерката се затрудни, защото много шаваше smile За първи път и тати беше с нас - беше супер развълнуван и питаше, разпитваше и гледаше с огромен интерес. Много се надявахме да разберем пола, но докторът каза, че още е рано, а и бебето така ни се беше надупило, че нямаше и как да се види. Всичко си ни е добре, дори помаха на тати с ръчичка и той беше изключително щастлив. Само че доктора ми каза, че плацентата ми е ниска и трябва да се пазя sad Това малко ми секна еуфорията и даже сега ми е доста притеснено. Докторът каза, че има вероятност да се вдигне, но също каза, че може и да прокървя и тогава трябва да лежа sad Опитвам се да се успокоя, но ми е много трудно cray
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 14, 2013, 13:37:13 »

Али на мен ми се схващат мускулите на пръсеца.Няма да ти казвам каква болка е докато се отпуснат,особено вечер докато спиш.Иначе имам болки между бедрата,като от мускулна треска и като легна едвам се завъртам на другата страна.При мен започнаха по-късно в сравнение с теб.

Муун зависи колко ти е ниско плацентата.Моята също беше ниско при последния преглед и се надявам вече да се е вдигнала.При теб има още време да се вдигне.По този повод четох,че ако в последните месеци все още е ниско и запушва родовия канал,тогава вече се прави секцио.

Относно пола,ако отидете на фетална морфология ще се види какъв е.На мен в 13г.с. ми го казаха,но на обикновения видеозон на ЖК няма как да се види все още.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 14, 2013, 13:56:31 »

За да не ви се схваштат нито бедра нито прасци,по 1 банан на ден,съдържа калий и предотвратява схващтания.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 14, 2013, 14:37:35 »

Муунче миличка не се притеснявай...аз имам и други момичета познати с ниска плацента и няма нищо страшно, но моя съвет е даже да говориш с твоя Доки за болничен и да си почиваш, защото сега бебчо е най-важен, а и така и ти ще си по-спокойна като си си вкъщи и никакво преуморяване...отдаваш се на четене на книжки и гледане на филми и всичко ще бъде наред ще видиш  give_rose give_rose give_rose

Али на мен ми се схваща горната част на лявото бедро, че вече спя основно на ляво и е направо ужасно..през ноща като се събудя и ако се обърна по гръб умирам от болка, но пък ми се появи чак сега и незнам дали не е от разширяване на таза  pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 14, 2013, 14:45:55 »

Муун-че плацентата се вдига до 22-25 седмица.Още е твърдо рано да се каже ,че ти е ниска плацентата.Лекаря според мен малко е избързал със заключението и те е притеснил.Понякога лекарите така изстрелват набързо думите и не мислят,че може направо да се психясаш.А дори и да ти остане ниска плацентата с повечко почивка ще имаш успешна бременност.Има жени дори с плацента превиа ,които си водят нормален живот по време на бременност и нямат проблеми.Бъди една идея по предпазлива просто ,за да си сигурна,че си направила каквото трябва.А иначе къде ти е плацентата?Предна,задна,странична?И пол знаеш ли ?Извинявай ако си писала и не съм видяла просто.
За крампите - калций .Той помага и срещу контракции,така че не е противопоказан.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 14, 2013, 15:04:09 »

Муунче не се притеснявай, всичко ще е наред. Гледай да си почиваш повече smile И както е казала Фийби и аз мисля така, че е рано да се каже каква ти е плацентата.

Муунче, как така слушахте тонове?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 14, 2013, 15:16:23 »

Благодаря ви, че ме успокоявате, много сте мили give_rose Аз уж отначало не се шашнах и си казах, че всичко ще е наред и няма да се сбъднат никакви черни прогнози, но по едно време просто се сринах емоционално /съвсем съм станала чувствителна/. Сега малко се поуспокоих и наистина се надявам до следващия преглед всичко да е наред smile
Фийби, за пола каза, че е рано още, а за плацентата нищо повече не каза само, че е ниска ... нещо май не е много приказлив, което от една страна не е лошо, че и аз съм шашната.
Перличке, слушахме сърчицето на бебето
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 14, 2013, 17:09:16 »

Муунче сега те разбрах, мислех, че от сега те слагат на апарат за тонове smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 14, 2013, 17:13:55 »

За да не ви се схваштат нито бедра нито прасци,по 1 банан на ден,съдържа калий и предотвратява схващтания.

Ще пробвам това с банана. Доки каза, че мога да се мажа и с Фастум гел, но не е гаранция, че ще помогне.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 16, 2013, 09:45:49 »

Здравейтееее как сте днес, коремчета? Wink
Да ви питам - почнахте ли да усещате движенията и ритничетата на малките бебоци? Какво е усещането, на какво прилича? Аз имам чувството, че усещам нещичко, но ни е трудно да различа дали е това Girl_hide
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines