Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 01:58:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица, започваща с 13 ;-)  (Прочетена 31557 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 15, 2013, 15:42:30 »

Аз бях и на двата концерта. И двата ми харесаха, но повече ми хареса на Депеш Мод - някак по-забавно ми беше... Не мога да го обясня. Въпреки по-голямата и по-готина сцена - приличаща на огромен кадилак, въпреки че Бон Джоуви го харесвам от мноого години (около 20),  въпреки кръщаването на колата София, ползването на българското знаме като наметало и опитите на Джон да общува максимално с публиката  - което беше готино. Някъде в началото на концерта каза: "Buckle your seat belts because I am gonna take you on one hell of a ride!" - което също беше готино. И дори въпреки дъжда и студа по време на концерта на Депеш Мод, техният концерт имаше повече магнетизъм за мен.

П.С. Относно изборите - видях, че сте говорили и за това. Не гласувах, сред тези 50% съм, на които Kiwi е сърдита, ама имам причина за това - бях от 9 до 6 на работа и след това бях на концерт. Предполагам, че е можело да се пробвам да отида преди работа, но не бях сигурна дали няма да има големи опашки и дали няма да закъснея за работа. И заради това просто не отидох - и без това не съм сигурна, че можех да направя информиран избор - така или иначе най-вероятно щях да съм от "разпилелите" гласа си.
« Последна редакция: май 15, 2013, 15:50:49 от menyanthe » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 15, 2013, 18:03:58 »

Момичета, може ли да помоля утре сутрина, около 9, до към 11-12, ако се сетите за мен да стискате палци! А ако всичко се развие както трябва и други ден още по-силно да ми пожелаете успех /и на патето де/.
А като мине напрежението се надявам да мога да ви споделя успеха!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 16, 2013, 09:14:01 »

Здравейте! Днес никой още не е пуснал кафенце, затова аз първа ви черпя с черен чай


Напоследък го предпочитам, защото ми действа по-ободряващо и ми вдига по-бързо кръвното  pardon

Рататуй, стискам палци, каквото сте си наумили да ви се случи  give_rose

Пожелавам прекрасен и слънчев ден!!!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 16, 2013, 09:41:15 »

Добро утро!
Днес ми се спи ужасно и само искам да си ида в легълцето sleeping Вчера нашата верига празнува третия си рожден ден, съответно вечерта служебно парти и днес всички сме гроги и не ни се работи
Рататуй, стискаме палчета, 4 на брой Wink
Инлов, лек ден на работа ти желая
Свекърва, как си днес?
Еми, къде си, как сте?

Прекрасен ден от мен на всички


* 970960_483545821717936_2077082006_n.jpg (37.57 KB, 480x480 - видяно 274 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 16, 2013, 10:13:12 »

аз поспах, както никога напоследък.

Свекърва, ето за днес астрото:
Меркурий влезе в Близнаци!
Меркурий се връща в своя собствен знак и комуникациите получават прилив на енергия. Това е приказливо време, когато ще сте любопитни да чуете какво имат да кажат другите. Ако сте в очакване на съобщение или момента да говорите за нещо, днес може би е денят. Това е перфектният момент за социализация, всякакви разговори с приятели, дискусии върху новините или пък да отидете на курс. Това, което търсите са алтернативните възгледи, които разширяват мисленето и дават храна за размисъл. Има някаква магия в свързването.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520519137983442&set=a.325716550797036.67325.123829970985696&type=1&theater
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: май 16, 2013, 10:40:21 »

Здравейте! smile
InLove_Girl, изцапах си носа със захарта по ръба на чашата Wink. Да те питам, слагаш ли канела на чая? Аз в кафето много обичам, но комбинацията с чай ми е много странна. Преди време се научих  да пия чай с мляко и сега много го харесвам така.
m0onlight, благодаря съм днес Wink. Нещо не можах снощи да спя и сега съм кротка, мила и ........заспала Wink. Отбелязахте ли годишнината по магазините? Зная, че сме далечна конкуренция служебно, ама нали тук си помагаме Wink.
Утре ще ви пусна снимка на изгледа от прозореца на офиса, хем да видите как се развива черешата, хем да пеем петъчно "Горе, горе на черешата.....".  Хихи, зная, че няма фенки на чалгата, ама правя връзка с текста на песента, че ще пием само чай. Wink
Хубав ден, отново стискам палци и естествено искам отговор защо smile.
emmmmmy, благодаря за приказливата прогноза. Мен пак ме избива на простотии и ми се ходи на курс /дебело подчертавам съществуването на последната буква/.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 16, 2013, 11:06:42 »

m0onlight, благодаря съм днес Wink.

Не те разбрах? Wink Днес си ... благодаря? blum  Годишнината я отбелязахме с управителите на магазините снощи на партито, иначе по обектите сме оставили подаръци за мнооооого от лоялните клиенти smile Вие как празнувате? Черешата ще ми стане по-интересна, когато видя черешите по нея Wink Тогава ще съм ей така: 1tongue и със сигурност ще искам да съм горе на черешата Cerry Я разкажи на какъв курс ти се ходи? Wink

П.П. и в такъв вид няма да ги откажа:


* Copy of 944642_10151501595034232_2094122020_n.jpg (73.46 KB, 768x498 - видяно 271 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: май 16, 2013, 11:27:29 »

Ами "благодаря съм" е стар жаргон на "хич не ме питай", все забравям, че сте съвсем млади.....
Ние, със 150 годишна история, не празнуваме специално, сигурно не помним вече датата Wink. Знаем си я, шегувам се, първата събота от месец юли е, но не правим тържества, а провеждаме мероприятия blum. Сега ще се пускат разни конкурси за детска рисунка и семейна снимка и ще се раздават награди. Празнуваме в деня на търговския работник, тогава е с хапване, пийване и купон.
Черешата е още зелена, да не говорим, че е мръсна уличница, ами и редовно има обитатели на плодовете. Wink.
Ходи ми се на всякакъв курс, не ми се стои тук.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 16, 2013, 11:32:03 »

Привет, милички! smile

Хахаха, Свекърва развесели ме.  give_rose И на мен ми се ходи на курс, всъщност аз моя вече го започнах. И по любов ми се ходи, ама то така е като се запролети-почват да хвърчат едни флуиди, хормони, абе направо цялата менделеева таблица Фърчи.  lol

Рататуй, и ние стискаме палчета и лапички! Чакаме хубави новини после.  blum

Днес ми е едно весело, хубаво, щастливо...Оказа се, че щастието на човек много често е под носа му, в буквалния смисъл, а ние просто не го забелязваме. Добре, че ми се случиха някои по-гадни неща, за да си отворя очите и да го видя. Днес избирам да бъда щастлива.... и утре, и по-нататък, и по-нататък... и така докато съм жива. smile

Поздравявам ви с две много любими песнички на DJ Bobo
1. DJ Bobo - Take Control
2. DJ Bobo - Love Is All Around

Желая ви един прекрасен, усмихнат и слънчев ден!  Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: май 16, 2013, 12:04:26 »

Оказа се, че щастието на човек много често е под носа му, в буквалния смисъл, а ние просто не го забелязваме.
Пък аз само видях, че ще трябва пак да давам пари за епилация.
Хихихи, Росита, и ти ме накара да се разсмея give_rose. Дали да не си пусна щастието на воля и после да засуча мустак и да почна да намигам на млади момци yahoo. Ама като заговорим за любов и веднага се ококорвам, а Wink
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 16, 2013, 12:13:05 »

Хахахах, лошо няма да се говори за любов Wink Нали всички живеем за нея smile
А пък за епилацията, аз си се епилирам сама. Преди години, когато детето беше малко си правех Гола-маска biggrin (така ѝ казваше той) От години вече си ползвам епилатор и съм много доволна. Всичко минавам с него, сина и той. Обичал да е като гол охлюв, както се изразява. biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: май 16, 2013, 12:22:56 »

О, аз също се обслужвам сама, рекох обаче да се пиша важна. Моята "гола маска" good е захар вода и лимонтозу /да стане на карамел/, после размачквам и смесвам със слюнка. Научи ме една циганка. Моите мъже са много окосмени и работата не става с епилатор, ще се стопи. Малкият винаги плаща двойно, защото е и дълъг за двама /2.13/. Ама за да не вика, нарочно ходи при млади момичета. Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 16, 2013, 13:03:35 »

Пекна слънце, стопли се и запяхте "Love Is In The Air" Wink
ВНИМАНИЕ !!! Само веждите не минавайте с епилатор! Wink
Роси, много ми харесваш така развеселена, оптимистично настроена и леко опиянена от любовта във въздуха heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #58 -: май 16, 2013, 13:09:42 »

Свекърва, много високо това момче! За това е баскетболистче. Хехе, моя мъж е само 1.96 и е волейболист. Wink

Я кажи пропорциите на тази домашна кола, че много ме заинтригува. Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 16, 2013, 13:18:34 »

Дааамм и на мен ми харесвате така  Bravo
Тук в Свети Влас не само пече слънце ами си е истински ад - страшна жега. Добре, че моят офис е доста усоен, та не ми се налага да пускам още климатика  smile В обедната почивка отидох да видя старото си работно място /на плажа/ и не ми се тръгваше...заведенията отварят, вече има наредени шезлонги и чадъри...едно спокойно синьо море...ммм лятото идвааа
Поздрав с гледка от мястото, в което работя
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines