Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 03:57:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица, започваща с 13 ;-)  (Прочетена 31457 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: май 16, 2013, 14:00:53 »

Vivi20 , момчето е баскетболист, чак в Хамериката го взеха да играе в колежанската лига. От миналата година е само като хоби. Ако сега го приемат за магистратура, ще е помощник треньор
към отбора на университета, пак към лигата.
Рецептата е: 2 супени лъжици захар, 1 супена лъжица лимонтозу, вода да покрие сместа. Вари се до цвят коняк, оставя се да се охлади и когато вече може да се държи в ръце, се започва да се размачква. Става твърдо, но като плюйнеш и размачкаш, пак се размеква. При определено положение почва да лепи и е готово за употреба.
InLove_Girl, на това му викам гледка good, чак ще ме е срам утре да покажа черешата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 16, 2013, 14:06:52 »

Инлов, дорева ми сеее, искам и аз там
свекърва и на мен ми се ходи на курС tease

Много ми хареса тази картина, много свежа!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #62 -: май 16, 2013, 14:07:48 »


Рецептата е: 2 супени лъжици захар, 1 супена лъжица лимонтозу, вода да покрие сместа. Вари се до цвят коняк, оставя се да се охлади и когато вече може да се държи в ръце, се започва да се размачква. Става твърдо, но като плюйнеш и размачкаш, пак се размеква. При определено положение почва да лепи и е готово за употреба.

Добър ден give_rose


Знам подобна рецепта, но това с плювването ме уби biggrin Не го знаех Xixixi Аз много й се дразнех, защото бързо се втвърдява...явно това е била цаката Xixixi Сега съм си купила машинка на Перфект (тя е към 30лв) и си купувам пълнители и съм страшно доволна. Епилатор отдавна не използвам, а имам два, като единият почти нов на Браун (другият Филипс). Но за мен си късат и двата...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #63 -: май 16, 2013, 14:13:53 »

Записвам си я тази рецепта и ще я изпробваме вкъщи, че ми писна да давам пари за хубава кола (тук идва доста скъпичка, а да си я внасяме от България е опасно, че ако се разлее, няма да мога да си отворя куфара после lol

За краката и аз ползвам машинка с пълнители, но за другите места само с кола мога. smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #64 -: май 16, 2013, 14:30:20 »

Ами нали пълнителите са с кола crazy Нещо не ти хванах мисълта biggrin И как ще се разлее, то е втвърдено. нали за това е машинката, да я разтапя smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 16, 2013, 15:31:14 »

Момичета, благодаря ви! Днес стискането на палци и лапички даде резултат, но след днес утре предстои по-важното и по-трудното, затова утре сутринта ще помоля пак за подкрепа! Ох, дано да стане и утре да се похваля с добри новини!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #66 -: май 16, 2013, 15:32:34 »

То стана таман чаено време smile Та за това  от мен един сервиз:



InLove_Girl, ще ни разкажеш ли за Свети Влас малко, абе направо ни го изрекламирай защо е хубаво при вас. Размечтах се за море smile Аз никак не познавам българското черноморие, къде се намира спрямо Бургас? Много ли туристи има на Свети Влас? Големи хотели, тонове чужденци?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 16, 2013, 16:06:49 »

Киви, специално за теб



Казват, че мястото все повече заприличва на Сен Тропе, особено на самата Марина. Града се намира на 55 километра от Бургас, м/у Слънчев Бряг и Елените. Води се един от най-луксозните курорти, заради яхтеното пристанище, което е наистина страшно красиво. Има много симпатични хотелчета на доста добри цени, има и изключително луксозни места с цени до 200 евро на вечер. Общо взето има за всеки по нещо. Тук не са много популярни организираните пътувания на чужденци, с големите туроператори, а по-скоро индивидуални и групови посещения - няколко познати семейства и т.н., подходящо е за семейства с деца, защото е много тихо - основният нощен живот е по заведенията в малкият център на града и на пристанището. Всяка година има все повече туристи, но както казах не са от разхайтените скандинавци, които пият по улиците и спят по пейките.  В Свети Влас си почиват и голяма част от българските популярни личности, провежда се ежегодна ветроходна регата и яхтено изложение - много е атрактивно.
Свекърва, аз пия черният чай с малко мляко, канела слагам само ако е плодов черен чай /особено ябълков/, но го пия без захар, което прави канелата ненатрапчива  give_rose
П.П.Мнооого ми харесва сервиза за чай  Coffe
« Последна редакция: май 16, 2013, 16:10:46 от InLove_Girl » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #68 -: май 16, 2013, 16:23:36 »

Ами нали пълнителите са с кола crazy Нещо не ти хванах мисълта biggrin И как ще се разлее, то е втвърдено. нали за това е машинката, да я разтапя smile

Ползвам 2 вида кола - тази която е с ролерче, която се слага в машинка - за крака я ползвам, мисля че е восъчна, така или иначе лепне много, мие се трудно и е много твърда като не е течна.

За другите зони Wink ползвам захарна кола маска, която се размеква много лесно и като летим в самолета, ако е топло може да се отвори и направи някоя беличка. Тази захарната си я ползвам с шпатулка. smile Захарната в Англия хубавата е над 20 лева, така че ако мога да направя домашна ще ми е много далавера.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #69 -: май 16, 2013, 16:23:49 »

И ние бяхме две години подред на свети Влас, ст. Тропе фийлинга определено го има на Марината  smile, имаме много бг приятели живеещи зад граница, които редовно посещават курорта със семйства и деца и точно казват, че е много удобно и приятно за море с деца.
Като цяло мнгоо приятно кътче по българското черноморие. Инлов благородно ти завиждам за гледката от рбаотното ти място!!!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #70 -: май 16, 2013, 16:25:41 »

Аз съм си бургазлийка и Влас никога не ме е блазнел, като всички останали курорти е презастроен и плажа не ми харесва.

Ходим си по южното черноморие - няма по-добро оттам откъм плажове и атмосфера. На север ми е скучно. Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #71 -: май 16, 2013, 20:07:50 »

Благодаря за снимките, определено изглежда много френско и ми харесва, че зад плажа има гора и спокойствието също ми е важно, не харесвам препълнените с чужденци или с тълпи почерпени нашенци по потници наши "курорти" (които даже не са постигнали ефекта на голия охлюв, което днес също е гореща тема  give_rose ). Определено ще го имам Св. Влас предвид  като дестинация за морска почивка.

« Последна редакция: май 16, 2013, 20:10:32 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: май 17, 2013, 08:17:24 »

http://tekstove.info/browse.php?id=20506
Петък е!!!!! Може другите да работят утре, но аз си го изработих по Великден!
Успешен ден и пак стискам палци, вече ми стана навик Wink.


* IMG_0617.jpg (62.65 KB, 532x400 - видяно 286 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 17, 2013, 11:11:52 »

Хубав петъчен ден!


* 923030_10151689540193185_1664394992_n.jpg (59.46 KB, 480x613 - видяно 268 пъти.)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 17, 2013, 12:00:16 »

И като си говорим в картинки, да ви подаря една слънчева усмивка Wink

Лек и усмихнат петъчен ден!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines