Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:24:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Otnovo otnosno absurdnata svatba v Arbanasi  (Прочетена 7171 пъти)
 
vesselina
Регистриран

Публикации: 4


« -: септември 27, 2007, 18:01:28 »

Аз съм Веси, авторката на поместената преди близо месец тема: Абсурдна сватба във Винпалас.
Писах лично на модераторката Мария Лакова, но останах без отговор защо е заключила темата за коментари?
Ама, как може :о) и един мейл да не ми драсне преди това, все пак съм автора!

Бях в Мюнхен на откриването на Бирения фестивал, нормално е да не влизам във форума по това време, нали?
Направи ми впечатление, че заключването е станало на 25.09, а в същия ден е изпратено съобщение от уж гост на сватбата, който твърди, че аз бълвам лъжи. Хм, ами аз имам филмчета и на телефона си и на камерата и там се вижда и чува прекрасно кой какво говори. Трябва ли и това да публикувам? Аз не бълвам, а спокойно си изразих писмено негодуванието от елементарното и просташко отношение, което срещнахМЕ, (по-долу ще обясня защо пиша в мн. число) от г-н и г-жа Цоневи на 25.08.2007г в комплекс Винпалас.
Гостите на сватбата бяха сравнително малко - ок. 50 души, половината от които чужденци, а 1/4 от българите бяха доста възрастни, за да могат да работят в интернет пространството. Та остават под въпрос - свидетели на сватбата, които могат да пишат на български - макс. 20 човека, от които няма един, който да твърди, че булката е.. как беше.. изкрейзила...или че е лъжа написаното от мен или че тържеството било свършило и тогава плащала булката... Тинтириминтири. Айде сега, кой ли е тоя [email protected]=sladurchetovt, който има проблеми с правописа?!чудя се, защото ние, гостите-приятели на булката сме възпитаници на ЕГ и пишем договори и защитни речи на перфектен български вече близо 10 годинки... тъй че... дали наистина да не напишем жалбИ до комисията за защита на потребителя?

Тъжно ми е, че се прибрах в България, където мутрагеньовци перат парички с имитация на туристическа дейност... явно и тоя форум не е класен, но пък имах няколко фрий мунитки за писане.
ПС. Защо писах в множествено число по-горе... Събрах си приятелите, които са и приятели на булката от въпросната сватба и се заговорихме, та стана дума и за това... Единодушно ни писна от този просташки епизод, но на мен ми се скараха, че съм спестила и др доста грозни подробности и че тона ми бил твърде спокоен и, ако те тръгнели да се регистрират и пишат във форума по този въпрос, можело и до съд да се стигне...Еха!

Весели сватби на всички читатели
« Последна редакция: септември 27, 2007, 19:52:05 от Teo » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 27, 2007, 19:40:03 »

Този път няма да казвам нищо, освен че не съм получавала нито лично съобщение, нито мейл от vesselina, иначе бих й отговорила задължително!  Girl_sing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 27, 2007, 20:00:55 »

Мария ясно е написала защо заключва темата. Никой модератор не е длъжен да пише eмайли. Тя е изключително коректа модераторка.

Цитат
явно и тоя форум не е класен, но пък имах няколко фрий мунитки за писане.

Да, затова влезе и писа само, когато имаше проблеми. Да оплуеш някого (макар и да си заслужава) вместо да си потърсиш правата в "защита на потребителите"!
Не мисли, че ги защитавам. Ядосъх се на това, което написа за форума преди да се свържеш с администраторите. Затова си позволих лукса да изтрия първото изречение.

Смятам, че дадохме достатъчно гласност на темата и продължаваме да го правим. Затова малко уважение.

Темата е отключена!


Освен това потребители с под 3 мнения във форума до преди 1 седмица бяха ограничени на 1 лично съобщение.
« Последна редакция: септември 27, 2007, 20:19:26 от Teo » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 27, 2007, 20:26:02 »

Без да искам да се заяждам, но сега си проверих пощата и видях, че имам мейл, пратен днес в 17,45ч. Аз съм се прибрала преди час и затова не съм отговорила, но сега не смятам да го правя!  pardon Ето и текста, с коригирана латиница:
Относно темата Абсурдна сватба във Винпалас, Арбанаси: Привет, аз съм Vesselina, автора на темата, бях в Германия и Словения и доста заета, за да следя през последната седмица темата, но да заключите темата без дори един e-mail да изпратите, е доста глупаво. Отключете темата за отговори възможно най-скоро.  Girl_sing
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 27, 2007, 20:32:15 »

Това е пуснато на докладвай, не да Лични Съобщения.



 Offtopic Тая вечер на нерви ми върви.  Първо огромно задръстване.  angry
После не ми донесоха пица с гъби (които бях поръчал допълнително). Открих в пицата голям косъм.  bad След това нервен шофьор на микробус - размяна на реплики и елегантни жестове с три пръста. И накрая това. Отивам да спя
« Последна редакция: септември 27, 2007, 20:34:51 от Teo » Активен
vesselina
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #5 -: септември 28, 2007, 10:58:44 »

Прав си, Тео.Приемам съвета.
Активен
inkavt
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #6 -: септември 28, 2007, 12:27:49 »

Здравейте,

Съжалявам, че темата е приключила, но за мен важното е читателите да разберат за какво става дума. Въпросът е там, че някои хора в момента претендират високо заплащане за услугите си, а нивото им е определено под нулата и от там се получава някакво неравновесие. Вече изброих безбройните недостатъци в организацията на въпросното тържество, а преглеждайки сметката открих, че са ни излъгали с около 200 лв., но какво да се прави...... това е положението. Въпреки многобройните ни опити да се свържем с управителите, отговор така и не получих а и не вярвам, че ще ни върнат парите. След дългогодишния ми опит в хотел 5 звезди в Италия показах на управителите как би трябвало да се изготвят документите със съответно меню и договор подписан от двете страни, а не на хвърчащи листи, които после не могат да открият..... Но за съжаление имат още много да учат...... Жалко, че такова хубаво място е в ръцете на такива хора........
Що се отнася до писмото изпратено от някакъв си въображаем гост на сватбата така и не разбрах за кого става въпрос, а може и да е сбъркал сватбата........... поне на нашата не е присъствал.
От младоженците и техните приятели и роднини.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines