Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:33:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща - 08.06 в гр. Габрово  (Прочетена 33851 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 16, 2013, 09:50:12 »

А тук нали ще отидем: http://www.humorhouse.bg/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 16, 2013, 10:04:02 »

страхотен план, аз съм За. пък и щом е само в приятна компанияяяя danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 16, 2013, 10:19:11 »

Веси, ще ви заведа разбира се, музеят така или иначе ни е по път от Баланите до въпросната поляна smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 16, 2013, 11:18:14 »

И на ме разходката до Градище много ми допада  good. Хубаво ще е да тръгнем след закуска, а не да чакаме чак след обяд, поне на мен така ми се струва  smile

А в събота по кое време ще започнем да се събираме? Направо в хотела ли ще ходим или ще се чакаме някъде?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 16, 2013, 11:56:24 »

Ами аз предлагам да се чакаме някъде, понеже хотелът е извън града и не знам как точно да ви обясня пътя до него. Ако имате GPS и го настроите до село Балани, ще ви заведе точно до хотела - той е на самия вход на селото. Може да се разберем с тези, които нямат навигация да се чакаме на някое лесно за откриване място в Габрово, където има къде да се паркира. Според мен най-подходящото такова е Спортна зала Орловец, пред която има безплатен паркинг и се намира до единствената Билла. Ето карта от входа на Габрово, на идване от София:


Обърнете внимание на червените стрелки - първата показва входа на Габрово, втората - Автогара Габрово, а третата - Дома на Хумора и сатирата. Зелените точки показват кръстовищата със светофари, през които трябва да преминете. Точка А е входа на Габрово, на който ще видите голяма каменна статуя на кон, а точка Б е мястото, на което ще се чакаме. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 16, 2013, 11:58:42 »

Нека всеки да пише времето, по което му е удобно да пристигне. Аз лично смятам, че ще е най-добре да тръгнете сутринта, но все пак всеки има различни ангажименти и работа, така че ще се съобразим с мнозинството smile
Само за справка пътя, който трябва да се измине от входа на Габрово до хотела в Баланите - вижте го на този линк:
https://maps.google.bg/maps?saddr=Route+44&daddr=Sportna+Zala,+Gabrovo+to:Balanite&hl=en&ie=UTF8&ll=42.864893,25.342026&spn=0.079645,0.198269&sll=42.859356,25.342884&sspn=0.079652,0.198269&geocode=FRNxjgIdvvCBAQ%3BFeJLjgId0FuCASHw10vOFbsSSSkB7yQtlhqpQDHw10vOFbsSSQ%3BFTCQjQIdaB-DASnrrztKoASpQDEYv_hwUfbf2g&oq=%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0+%D0%BE%D1%80%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%86&t=h&mra=ls&z=13
« Последна редакция: май 16, 2013, 12:09:37 от ivelka » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 16, 2013, 12:59:44 »

И аз смятам, че е добре по-рано.Ама не искам да съм ориентир, защото ние сме свикнали и по нощите да пътуваме. Та можем да сме там и в 8.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 16, 2013, 13:51:24 »

Аз да попитам до Градище как може да стигне малко бебе?С кола ,с количка ?Какъв е пътя?За съжаление си нямаме кенгуро за носене.Ако някоя мама има и носи може да се включим и печа в разходката ,при положение,че пътя не е подходящ за бебешка количка.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 16, 2013, 13:59:06 »

Фийбс, има асфалтов път до там, но има и еко пътека през гората, по която може да ходят двойките без деца поне на връщане smile Като се качим горе има около 100 метра каменист неравен път до самите скали, който трябва да се мине пеша и трябва да носите Явор на ръце  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 16, 2013, 14:00:15 »

Фийбс, има асфалтов път до там, но има и еко пътека през гората, по която може да ходят двойките без деца поне на връщане smile Като се качим горе има около 100 метра каменист неравен път до самите скали, който трябва да се мине пеша и трябва да носите Явор на ръце  girl_wink

Е 100 метра не са проблем smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 16, 2013, 14:02:13 »

и ние тръгваме рано, иначе денят ни се губи, а идеята е да видим повече неща и хора smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 17, 2013, 11:46:47 »

Аз имам въпрос към администратора, който е разделил двете теми - има ли някъде архив на темите? Защото доста време ми беше отнело да опиша вариантите за вечерята, а сега виждам че този пост не е оставен в темата и трябва да ги пиша наново... Има ли вариант да се върне този пост? blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 17, 2013, 11:52:47 »

Написано от Ivelka


Сега за вечерята. 
Разгледах менюто - доста е разнообразно, а цените са нормални. Някой ми беше писал на лично дали не може на място да се поръчва - и аз така предпочитам по принцип, но домакинът каза, че ще е много по-удобно и лесно за тях предварително да подготвят порциите. Има само един вариант да се поръчва на място - ако всички пристигнат на обяд в събота, за да си поръчат хапването и да има време да се подготви за вечерята.
Разбрахме се кувертът да е в рамките на 20 лв. на човек и да включва салата, предястие, основно и 1 бр. минерална вода. Предястието ще бъде няколко вида мезета, поставени в общи големи плата.
Вариантите за салата и основни са много, така че ако някой си има конкретна любима салата или ястие, които ги няма в долните изброени, да пише и ще му ги приготвят.

Салати:
Овчарска салата - 4,90 лв.
Шопска салата - 3,90 лв.
Зелена салата - не съм записала цена 

Основно:
Пъстърва във фолио - 8,90
Пъстърва на керемида - 9,40
Пилешка пържола от филе на скара/тиган със сметанов сос - 7 лв.
Свинска пържола от филе на скара/тиган със сос братинджус - 8 лв.
Свинско филе с гъби - 7,60 лв.
Пилешки шашлик - пилешко филе, бекон, гъби, чушка, лук, пържени картофи - 400 гр., 9,30 лв.
Пълнено пилешко филе - /пилешко филе, бекон, кисели краставички, кашкавал, пушено топено сирене, сметана/ - 350 гр., 9,90 лв.
Хайдушки шашлик - /свинско филе, свински дроб,бекон, гъби, гарнитура/ - 400 гр. - 8,30 лв.
За вегетарианско меню не се разбрахме нищо конкретно, но ми предложи варианти със задушени зеленчуци или запечен патладжан със сирене и кашкавал. Относно разликата в цената има вариант да се компенсира с десерт или питиета.
В менюто харесах следното ястие, което може да стане вегетарианско:
Романтична гондола - микс броколи, гъби, кисели краставички, шунка, пушено топено сирене, кашкавал - 400 гр. за 7,20 лв.

Предястия:
- пилешки дробчета с лук
- пилешки хапки от филе
- пържени картофи
- хрупкави сиренца с панировка
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 17, 2013, 12:39:03 »

Ние ще решим следващата седмица. В понеделник-вторник ще преведа капарото.
Благодаря ти за информацията.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 17, 2013, 13:08:53 »

fiibi_bg, благодаря! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines