Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:52:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bbride --> 08.05.2013 & 03.08.2013  (Прочетена 62730 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 23, 2013, 09:58:44 »

За обувките си взела много добро решение - най-важно е да са удобни, така или иначе доста малко се виждат smile
А и тези, които си показала са много хубави  girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #91 -: юли 23, 2013, 10:01:03 »

Тези първите - една от шаферките ми беше с такива и цяла вечер остана с тях всъщност, не беше си донесла резервни, но явно са били ок, не помня да ми се е оплаквала  good
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #92 -: юли 23, 2013, 17:07:08 »

bbride, подготви ли се с прическа и грим?
Подготвила съм дотам, че съм запазила часове, като мисля да го карам без пробни.
Косата ми ще бъде вдигната на нисък и небрежен кок, топ прическата за тази година като гледам  smile Мисля да има някое цвете, може би ще е гипсофил, защото шаферките ще бъдат с венчета от гипсофил.
За грима не съм решила, но със сигурност не искам шарени сенки, а по-скоро хубаво очертани очи с очна линия, защото смятам, че ми отива, както и руж.

По роклята да дам отчет. Днес я оставих за корекции в Сватбения център, защото просто вече не знаех къде да я занеса. Наложи се яко рязане на роклята, защото си е обемничка и шлейфът не може да се захване никак. Предложиха да махнем шлейфа, но аз не се навих. Махнахме хастара и тюлът, които прави обем и горкичката загуби форма, но ще сложим кринолин и става добре. По-хладно и по-леко ще е. От шлейфа също ще се маха, защото е от 3 пласта и ще оставим само 2 пласта тюл без бялата подплата. Ще се захване под дупето след това, от което аз не бях много очарована, но разбрах, че няма друга опция. Дано не объркат нещо тези там, но все си мисля, че бая рокля са преправяли.
А за обувките този първият модел от Тенденз май се е изчерпал, а повече ми допадаше, но и другият става.
Днес говорих и с жената за подаръчетата ни и в петък ще взема мострите.
Само с тортата нещо удрям на камък засега, че или са скъпи, или са грозни, или имат невъзможни условия. Но до края на седмицата трябва да я поръчам.
Милото и той се прибира в петък, та сватбеният дух става пълен  tease
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #93 -: юли 23, 2013, 20:22:12 »

Браво! Много задачки си отхвърлила  smile Виждам, че съм била и полезна, което много ме радва
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 23, 2013, 22:07:53 »

Хаха, сега видях, че вече си решила проблема. В крайна сметка наистина е малко доста неадекватно и несериозно да не ти вдига телефона, така че си взела правилното решение  good

При кого реши да си правиш грима и прическата?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 23, 2013, 22:12:36 »

Пробвай с Гаврош за тортата!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #96 -: юли 23, 2013, 22:39:29 »

flyin, благодаря ти за помощта. Не мога да кажа, че жената е несериозна, защото аз с нея не съм имала конкретни уговорки. Чухме се, тя каза, че и трябват няколко дни за корекция и да се обадя, когато дойде роклята. Телефонът й е изключен, сигурно си има причина.

Иначе за грим и да споделя няма смисъл, защото не са от София  smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #97 -: юли 23, 2013, 23:39:47 »

Доста рязане ще падне май, но те роклите са си така, имат нужда да се пипнат, за да станат Наши!
Оставила си я в опитни ръце, не го мисли!

За воала какво реши? А шаферките с еднакви прически ли ще бъдат, или общото ще са само венчетата?

А каква торта искаш? Или като я видиш ще я познаеш? smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 24, 2013, 08:08:56 »

Мила, виждам че подготовката върви с пълна пара.
Сигурна съм, че роклята ще стане страхотна. За тортата пробва ли 100гр. сладки, знам че те поне са сериозни.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 24, 2013, 08:42:30 »

Супер е че има развитие по роклята и си почти на финала с нея  Girl_hide
Едва ли ще има издънки с корекцията, все пак там сигурно шият стотици рокли на година  pardon

Стана ми интересно за ментовата дантела, като панделка на столовете ли ще я използваш?
А шаферките с ментови или розови рокли ще са  Girl_hide
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #100 -: юли 24, 2013, 09:15:27 »

Относно тортата и аз вече взех да се обърквам какво искам. Сега преговарям с една сладкарка, която ще я прави вкъщи, но и там не съм сигурна. Исках от тези торти с къдравите етажи и тя каза, че били кичозни. Минах на вариант тортата да е с дантела, но тя каза, че не може да го направи  sad И сега я изчаквам да даде последно инфо как ще се действа. Иначе аз търся торта само за разрязване. За гостите ще си има кръгли мини торти от ресторанта.
Утре ще ходя да купя плат за воал, но не съм много сигурна за него, защото по роклята отзад има купища тюл и само воал липсва. Ако има такъв, не трябва да е дълъг до земята, а аз толкова исках такъв.
Иначе шаферките са с бели рокли техни си и ще мислим колани или нещо друго. Забравих да кажа, че са дечица  smile
Машка, ментовата дантела ще бъде на платнени салфетки, свещи, вазички и т.н. По столовете няма да се слага нищо.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 24, 2013, 09:37:13 »

BB, ако си се представяш с воал до земята, по-добре си вземи. Може да го ползваш само за снимките, без да го слагаш за церемониите и другите официални елементи по събитието. Дори само плат да вземеш и да го закрепиш  с фиби. Снимките с такива воали стават много хубави  pardon Аз, ако нямах такъв воал, нямаше да се различавам, че съм булката  Girl_hide
А иначе дългия воал е ужасно не удобен, постоянно някой те дърпа за него, дори когато някой те прегърне, дърпа воал  pardon На мен това дърпане ми развали прическата.
« Последна редакция: юли 24, 2013, 10:07:58 от ma6ka_ » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 24, 2013, 09:51:45 »

Относно тортата и аз вече взех да се обърквам какво искам. Сега преговарям с една сладкарка, която ще я прави вкъщи, но и там не съм сигурна. Исках от тези торти с къдравите етажи и тя каза, че били кичозни. Минах на вариант тортата да е с дантела, но тя каза, че не може да го направи  sad И сега я изчаквам да даде последно инфо как ще се действа. Иначе аз търся торта само за разрязване. За гостите ще си има кръгли мини торти от ресторанта.
Утре ще ходя да купя плат за воал, но не съм много сигурна за него, защото по роклята отзад има купища тюл и само воал липсва. Ако има такъв, не трябва да е дълъг до земята, а аз толкова исках такъв.
Иначе шаферките са с бели рокли техни си и ще мислим колани или нещо друго. Забравих да кажа, че са дечица  smile
Машка, ментовата дантела ще бъде на платнени салфетки, свещи, вазички и т.н. По столовете няма да се слага нищо.
ако роклята ти е с повече детайли, вземи си съвсем обикновен, семпъл воал, за да не стане прекалено. И аз мисля като Машка, че ако си се представяла с дълъг - вземи! наистина снимките се получават уникални. smile

Стискам палци всичко с роклята да се уреди бързо и да е това, което искаш.

smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #103 -: юли 24, 2013, 10:17:11 »

ако роклята ти е от тюл отзад вземи същия тюл и ще седи много хубаво, внимавай да не се различава материта и цвета. Моята рокля беше от тюл и воала беше дълъг ( не до земята а до колената) и се сливаше много добре с роклята понеже бяха от същия тюл. Машка е права че е страшно неудобен аз само го махах и слагах но много хубаво седи  girl_wink. можеш да го видиш моят в моята темичка не  е нужно да е до земята  smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #104 -: юли 25, 2013, 22:39:33 »

Днес взех 2 цвята тюл за проба от Пикси. Утре ще ходя при роклята ми да видим какво й се случва и ще проверя е най-подходящ. Мисля да направя дълъг, а ако не ми хареса, рязането е най-лесното.
Пак се лутах цял ден по задачи и пак нищо не свърших  angry
Утре ще видим мострите на сватбените подаръци и ще ви пусна снимки. Както и ще докупим вино и да се свърши алкохолният въпрос поне  smile
Направих си и етикети за бутилки, с което се гордея, че не съм от сръчковците. Остава да вземем и самите бутилки в събота.
Утре милото си идва, а в събота сме на сватба и то в нашия ресторант, ще направим генерална репетиция един вид  smile
« Последна редакция: юли 25, 2013, 22:56:08 от bbride » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines