Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:46:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bbride --> 08.05.2013 & 03.08.2013  (Прочетена 62638 пъти)
 
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 14, 2013, 09:11:04 »

bbride успокой се мила,всичко ще се нареди,не е чак толкова малко времето за организация.Има и много по-лоши неща.На нас ХЕИ затвори ресторанта 4 часа преди да започне сватбата и всичко се реорганизира за това време в друг ресторант.Ама успяхме  pardon.
Относно броя на гостите,да гадно е че бройката започва да се стопява,но щом знаете от сега кой се отказва може да поканите други на тяхно място.Ние така направихме.При нас от поканени 110 човека 1 седмица преди сватбата станаха 100 и накрая се стопиха на 90.Като се има предвид,че в самия ден имаше отказали се.Това е много тъпо и крайно недопостимо,но какво да се прави.Пак си изкарахме страхотно,купона беше невероятен и тези които не дойдоха могат само да съжаляват.Важното е вие и гостите да се забавлявате и сватбата ще протече така, както си я направите (за настроението говоря).Успех!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #31 -: май 14, 2013, 09:14:59 »

ББ, аз пък честно казано не виждам защо да не се връзват бели опаковани столове с винтидж идеята?! Според мен трябва просто идеята да я осъществиш в някои детайли на сватбата, масите, общата украса на градина, ресторант и т.н., то не е необходимо всичко да бъде точно като на някоя нереална снимка  от пинтерест, повечето снимки из интернета, не са приложими на 100% в нашите условия, малко се учудвам, че агентката не го е прозряла..., аз на твое място белите опаковки + панделките не бих ги бутала, според мен те доставят много тържествен вид на цялото.

А за гостите, аз затова съвсем реалистично пресметнах колко човека е възможно да присъстват, то ест нашият процент на отпаднали, отказали се го сложих при 50%, защото са повечето хора от чужбина и е трудно придвижването, за бг гости бих го сложила около 20%, но ти си познаваш по добре хората.

Не се тревожи всичко ще е наред, както казаха момичетата по-горе направи план за действие, тогава имаш всичко под контрол.
« Последна редакция: май 14, 2013, 09:21:59 от Мрявка » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #32 -: май 14, 2013, 11:14:05 »

Благодаря ви за окуражителните думи  give_rose
Осъзнавам много добре, че ще има компромиси и не може нещата да станат като в интернет, но някак съм човек, който държи на детайлите и много неща ме дразнят. От друга страна, ясно осъзнавам, че няма да впечатля гостите кой знае колко. Малцина са тези, които ще оценят украсата и целият труд и нерви по организацията.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 14, 2013, 12:56:44 »

Спокойно, не се впрягай за такива неща. Важното е какво ти прави впечатление на теб.
Истината е, че за съжаление нищо не може да е перфектно като в главите ни.
И аз не искам калъфи, но още не съм решила окончателно.
Какви са столовете? Еднакви ли са или са няколко вида? Нещо скъсани ли са или просто са стари и грозен модел?
Евентуално може да говориш с агентката си да измислите нещо от тюл или дантела. Предлагам и аз няколко снимки:

По мое мнение изпълнението не е невъзможно, но не знам като цена как ще стъпи.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 15, 2013, 10:09:57 »

BB, по-горе прочетох идеята за дантелата и се сети за дантелени панделки на столовете. Може да оставиш калъфите по столовете и отгоре да сложиш дантелени панделки. Може да добавиш и бижу с перлички, бижутата за панделките може и сама да направиш с топъл силикон и перлени мъниста.
Слагам няколко снимки, за да визуализирам идеята:





Мисля, че и само дантелени панделки, пак ще е Ок
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 15, 2013, 10:16:11 »

И още нещо се сетих. Гледах снимки от сватба на Funtime weddings - те имат сватба с дантелени панделки за столове. Тази снимка е от техния ФБ профил


Но не зная да ли са подходящи цветово за теб  pardon

А иначе от тук може да купиш и други цветове:
http://www.chancerychaircovers.co.uk/Lace-Sash-c-35-3a.html
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #36 -: май 15, 2013, 17:24:33 »

ma6ka, мерси за идеите. Тези на фънтайм ги знам, отдавна ги гледам, може и с тях да говоря.
Между другото видя ли си темичката Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 16, 2013, 03:24:37 »

Привет и от мен!
Първо, честито на младото семейство!
Второ, честита тема!
И от трето до десето - горе главата, накрая, в деня на твоята сватба, всичко ще е далеч по-прекрасно от снимките в нета Wink
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #38 -: май 17, 2013, 16:29:05 »

Благодаря на всички за окуражаването.
Но свиквайте с мен, аз съм едно такова колебливо мрънкало, ще трябва да ме търпите  girl_wink
Те някои от форума имат вече опит с мен, не спирам да им се оплаквам..хаххахаа (Мрявка  give_rose)
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #39 -: май 17, 2013, 16:51:24 »

Хаха ББ, немрънкаща жена няма :-), всички помрънкваме от време навреме така че не се тревожи, не си единствена  Girl_hide heart
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #40 -: май 17, 2013, 17:40:44 »

Не се притеснявай толкова. Аз досега като съм ходила на сватби, на много малко неща съм обръщала внимание. Важното е да сте много щастливи и да се забавлявате на този толкова прекрасен ден! Мен най-много ме притеснява да не вали, заради изнесения ритуал и фотосесията, другите неща ще ги преживея някак! smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #41 -: май 19, 2013, 14:32:27 »

Bbride, повечето момичета са казали доста разумни неща с които се съгласявам на 100%. Винаги ще има компромиси, но съдбата обича смелите, затова не се страхувай от дъжда, не се притеснявай от калъфите. Един креативен екип винаги ще намери начин даже когато няма начин. Ти си булка и ти се пада най-тежката задача, както на всички нас останалите - това е да се притесняваш, съмняваш и между другото да се опиташ да се насладиш на подготовката, която невинаги е щадяща.

Аз те съветвам да седнеш и на един бял лист да си напишеш всичко, което има да се свърши и да си поставиш приоритет на най-спешните неща. На мен лично ми действа много добре задраскването на изпълнение задачи и ме кара да успокоявам темпото.

Имаш време, и ще се намери начин. Сватбата е празник, отпусни се и смело напред! give_rose
« Последна редакция: май 19, 2013, 14:37:00 от malkabulka » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #42 -: май 19, 2013, 14:52:03 »

Списъкът е направен вече Wink Другата седмица почвам туровете за рокля. Стискайте ми палци smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 19, 2013, 14:55:07 »

Стискам палци  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 19, 2013, 18:23:20 »

И аз стискам палци, сигурна съм че ще намериш твоята рокля!
А ще споделиш ли списъка си? Че и аз трябва да почвам обиколките, но мисля да изчакам да минат баловете, защото ми се струва, че след тях ще изкарат нови модели.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines