Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:43:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bbride --> 08.05.2013 & 03.08.2013  (Прочетена 62636 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #180 -: август 12, 2013, 17:35:43 »

Толкова зле ли звучи  pleasantry Мислех, че такива ситуации са нормално нещо. Като цяло с изключение на 1-2 момента, за които после ще разкажа, аз бях супер щастлива и усмихната през цялото време.
Момент от подготовката  girl_wink
http://www.flickr.com/photos/100150804@N05/
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #181 -: август 12, 2013, 17:38:36 »

хехех ами аз съм такъв control freak  и при нас немаше такива неща понеже знам че ще избухна ако стане така good

Снимките са мноооого хубави още още още  yahoo
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: август 13, 2013, 10:35:19 »

BB поклон пред самообладанието ти, екшънът е бил на макс  crazy
Искаме още снимкииии на красива булка  yahoo
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #183 -: август 13, 2013, 11:08:48 »

Леле bbride, изобщо не предполагах през какво си минала, мила! Аз не знам дали щях да издържа на всичко това, но предполагам, че е нормално някои неща да се объркат, аз най-много се ужасявам да не ми остане супер много работа за последния ден, че и без това ще пристигат чужденци, кумата има рожден ден, и нашите 100% ще се изпокарат от превъзбуда, завиждам ти за спокойствието на твоите родители, а мъжа ти щом е издържал на всичко това е направо герой, милия сигурно не е знаел къде се намира...
Важното е, че всичко в крайна сметка е минало и заминало, вие сте щастливо женени, а роклята както вече ти казах е прекрасна! give_rose heart
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #184 -: август 13, 2013, 11:15:05 »

Мен ме хвана срам да разказвам продължението smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #185 -: август 13, 2013, 11:30:02 »

хехех защо бре мила? аз даже уикенда ходих на една сватба която имаше милион повече гафове от вашата и беше супер забавно smile разказвай да не има  beating
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 13, 2013, 11:40:01 »

Е, от какво да те е срам  Girl_hide
Още повече, че тези  "гафове" в 90% си ги знаем само ние булките, а гостите въобще не ги забелязват  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #187 -: август 13, 2013, 11:52:43 »

Хехе, то счупеното е на късмет! Явно при вас ще е в изобилие, щом освен чаши има и счупени обеци Wink good.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 13, 2013, 11:58:44 »

Защо срам? Сега още по-любопитно стана ...  DANCE
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #189 -: август 13, 2013, 12:01:31 »

Засега само ще издам, че младоженецът не разбрал какво се прави с жартиера и докато не го скъса със зъби не се показа над роклята danceg
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 13, 2013, 19:27:54 »

Засега само ще издам, че младоженецът не разбрал какво се прави с жартиера и докато не го скъса със зъби не се показа над роклята danceg
Ето това се казва истинска страст  funnytooth Да знаеш, това е много добър знак, даже още по-добър от счупеното, както казва Свекърва - ще ви е много страстен животът Wink  heart
Наистина сте имали доста преживявания, но в крайна сметка няма сватба без поне някакъв детайл, който да не си е на мястото. Пък така още повече спомени, нали така smile Хайде, не спирай тук, чакаме и останалото smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 13, 2013, 22:03:55 »

айде продължение, че няма да мога да спя! като на филм е минало всичко smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #192 -: август 13, 2013, 23:23:25 »

Следва т.нар. ми взимане  smile С младоженецът се бяхме разбрали, че няма да ме купува. Не ни харесва традицията,  а и какво купуване, ние сме женени вече. Да си кажем между нас, че той не искаше да носи пари в себе си да не му издували джобовете на снимките  pleasantry Но аз реших, че няма как да влезе при мен така лесно и благодарение на вас направих едни бързи 5 елементарни въпросчета плюс приемо-предавателния протокол. Протоколът го принтирах вечерта при нашите и го оставих там. Баща ми го видял, питал майка ми какво е, а тя казала не знам, ама булката каза да го научиш наизуст за  утре ...луди хора  girl_haha
Та скрих се аз в спалнята самичка и слушам какво остава отпред. Почват въпросите и като чух безумните отговори, които милото дава разбрах, че доста се е шашнал  smile В крайна сметка позна само 2 въпроса- колко кг съм и от колко време сме заедно. Лошото беше, че не беше схванал шегата и се беше притеснил, че не може да отговори. После при мен влязоха фото и видео уж да снимат как мама ми "облича" роклята, ама нея я нямаше понеже чакала свекърите, които се запиляли незнайно къде и не бяха пристигнали с милото в нас. Пощракаха ме малко и аз им казах да пускат милото, че време няма. Пуснаха го, целунахме се набързо и той ме изведе при останалите. Кой беше там и кой не беше не видях, толкова се развълнувах. Заех се да слагам бутониери и гривни ....  shok е няма такова треперене на ръце, направо ужас. Толкова зле ги закичих, на един  от ляво на един от дясно, висят ..а  бе ужас, 9бр. отне ми цяла вечност angry Мама после мина след мен да ги оправи. Направих по едно наздраве с хората и си хванах момчето под ръка и към колата.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #193 -: август 14, 2013, 15:29:58 »

Фотосесията не ни потръгна много добре заради жегата, а и бяхме изнервени леко. Плюс, че бързахме за ретро колата, която не се появи.... Като цяло наистина според мен фотосесия в отделен ден е много по-добре. Първият път беше истинско удоволствие снимането, а в деня исках по-бързо да мине.
След снимките отидохме в ресторанта, където в градината всички с чаша шампанско чакаха нас  CHEERS
Общо взето от този момент вече всичко беше наистина сън и миг. Казахме си най- силното ДА, поздравления, снимки и започна веселбата в ресторанта. Смятам, че беше много весело, дансингът не остана празен, въпреки че музиката не беше съвсем по първоначалния план. Имаше много хора, каквито аз не умея да играя, но играх с голям кеф, въпреки че все бях наопаки на останалте  pleasantry
Танци, усмивки, всичко мина все едно за 5мин. Хвърлих букета, жартиера, рязахме тортата, всичко по протокол. Пускахме и фенери, като повечето гости леко подпийнали вече не можаха да ги запалят и повечето не излетяха, но всички им се радваха много.
Общо взето това беше големият ден за нас  weddingday Много различен от представите ми и плановете, но нашият си ден - уникален и незабравим twohearts
След 3 седмици заминаваме на меден месец- круиз и нямам търпение вече  bounce
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 14, 2013, 16:05:51 »

Страхотно, мила!
Важното е че нищо не е попречило, това да бъде вашият вълшебен ден!
Всичко, което се е случило ще ви остане един спомен, към който след години ще се връщате с усмивка!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines