Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:53:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bbride --> 08.05.2013 & 03.08.2013  (Прочетена 58305 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #15 -: май 09, 2013, 19:09:05 »

Радвам се, че ви харесва букетът. Ако разберете цената- 20лв   smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #16 -: май 09, 2013, 23:09:14 »

bbride ,не знам как съм пропуснала темичката ти ,но сега вече ще я следя с интерес  give_rose Аз също смятам за много романтично и лично решението ви да сключите църковния и гражданския си брак в по-тесен кръг heart
Пожелавам ви много семейно щастие ,любов и много положителни изживявания и една прекрасна сватба  girl_wink
П.п. Букета е много свеж и стилен good
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 10, 2013, 06:08:39 »

 good букета е страхотен, обожавам люляк и момина сълза...за красотата,която видях 20 лева са си нищожна сума ... страхотен е
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #18 -: май 10, 2013, 07:59:19 »

честито, bbride!!! Желая ви много здраве и семейно щастие и разбирателство  give_rose

Много идейно с двете сватби smile ще се радваме да ни разкриеш и още някоя и друга снимка да се порадваме  blush А букетът е просто невероятен... !
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 10, 2013, 08:55:31 »

Много ми харесва букета!
Аз, обаче, ако трябваше да крия 3 месеца, че вече съм омъжена не знам как щях да го направя smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 10, 2013, 09:03:34 »

страхотна идея за фотосесията и супер букет, браво ! give_rose
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #21 -: май 10, 2013, 17:11:00 »

Благодаря, момичета  smile
Не знам дали аз така го почувствах, защото беше моят ден, но и в граждаснкото, и в манастирът беше страхотно и получихме много лично отношение. Много съм доволна, че стана така и се решихме да го направим сега. Някак беше спокойно и се насладихме на всеки миг. На 3-ти август вече очаквам друга атмосфера, голямо парти и аз център на вниманието DANCE
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #22 -: май 10, 2013, 17:48:51 »

Страхотно, честито!! Много се радвам за вас и ви желая дълги години любов и щастие. И едно прекрасно лято в очакване на големия купон. Всичко дотук звучи и изглежда прекрасно.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #23 -: май 13, 2013, 22:02:03 »

Пак да благодаря на всички за прекрасните пожелания  give_rose
На мен пък днес сигурно от времето се скапа и настроението ми. Нещо нещата по тази сватба все наопаки вървят. Ходих да оглеждам мястото за изнесен ритуал и не ми допадна нещо, не се връзва с концепцията на сватбата, а пък има и някакви детски пързалки и люлки точно до шатрата, където трябва да се състои. Другият вариант е в ресторанта директно между масите, което пак не ми допада sad
Мислих и върху украсата, не можах да я измисля. Нещо никак не си го представям, влюбена съм в толкова снимки и като започна да мисля за изпълнението им при нас и  всичко отпада. Говорих с една агентка и според нея бели опаковани столове не се връзват с винтидж идеята. Но пък столовете са стари и грозни и няма да мине без калъфи. А бе с 2 думи- не върви  sad
И като помислих, че има 2месеца и половина само, а аз дори не съм гледала рокли. Да не кажа, че тепърва ще правим покани. Сигурно ме мислите за луда.
Нещо се отчаях.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 13, 2013, 22:11:38 »

Мила, не се отчайвай! Има време, всичко ще се нареди! Ще намериш роклаТА! Ще направите поканите.
А за столовете, а ако са някакви по нестандартни калъфи, примерно да не са лъскав сътен, ами друга материя, или пък да се сложе нещо само на мястото за сядане и някаква отделна панделка? Или ровери как стоят нещата да си вкарате столове?
Не се шашкай, направи си план за действие с график, така нещата ще се наредят и няма да се панираш излишно!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 13, 2013, 22:14:53 »

BB, стегни се, момиче! Всички минаваме през такива моменти. За съжаление в БГ трудно се получават нещата като по снимките от чуждестранните сайтове. За съжаление все с нещо трябва да се примирим  pardon
Почини си от сватбените неща 2 -3 дена и тогава на свежа глава помисли отново за елементите, които ти остават да подготвиш.
Кое място сте избрали, че са неподходящи столовете?
Не зная с какъв бюджет разполагаш, но има вариант и за наемане на столове. Според мен столове "Шивари" са подходящи за винтиж идеи. Тук има такива. Предполагам, че за наем на по-голям брой ще направят отстъпка от цената  pardon
http://partyshopbg.com/56/57/317.html
http://www.rightrental.net/?lang=bg&p=tables-and-chairs

Ако може с нещо с да помогнем, кажи ни  Girl_hide  Girl_hide

П.П. а днес си беше много кофти ден. Всички хора, които срещнах бяха "криви" и сърдити  girl_impossible Дано утре да е нов, по-хубав ден  pardon
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #26 -: май 13, 2013, 22:26:02 »

Благодаря за съчувствието, момичета.
Това с вкарването на столове отпада, остава пък и за това да плащам  huhhuh.gif
Иначе по идеята на рататуй за по-нестандартни калъфи, това търся и аз, засега безуспешно.
На всичкото отгоре днес се хванах да броя гостите и видях, че от 120  са станали 100 с вече отказалите ни. Мало тъпо ми стана, като помисля, че и още отказали се ще има.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 13, 2013, 22:54:04 »

Записвам се набързо и аз, за да ти честитя и да ти пожелая прекрасна сватба и спокойна подготовка!
Предполагам, че си гледала различни варианти за калъфи за столове, но все пак да предложа нещо:




А и има такива, супер семпли, които не се набиват на очи:
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #28 -: май 13, 2013, 22:55:12 »

ВВ, не знам защо чак сега пиша тук като чета редовно темичката ти. За съжаление май всеки минава през подобно разочарование. В крайна сметка приемаш нещата такива, каквито са и изобщо не мисли какви са могли да бъдат. И въпреки, че аз смея да твърдя имах безпроблемна организация, винаги изниква нещо ужасно дразнещо, което просто преглъщаш и гледаш да не мислиш за него... Уви, у нас е така! И сега стига с тези черни мисли! Разказвай за останалото!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #29 -: май 13, 2013, 23:10:46 »

Ох, те само калъфите да ми бодяха очите. Не знам дали е ставало дума, че сватбата ни ще е в градина на ресторант, тоест на открито. За неща като евентуален дъжд не се и напрягам да мисля, но непрекъснато ме тревожи мисълта, че ще дойде полиция в 22.30 и край с купона. От ресторанта честно и открито ни казаха, че може и да има проблеми, може и да няма. Имало е сватби без проблеми до 3 сутринта, но е имало и провалени такива. Всичко било на късмет sad
Вече ми минават мисли да сменим ресторанта дори. Но в нашият град избор просто няма. Има един хубав ресторант, но малък и закрит. Склонна съм да се навия за там, но идеята, че ще бъдем сбутани и на закрито през август някак ми стяга гърлото. Няма спокойствие.
flyin, предложения невероятни, но неизпълними по ред причини.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines