Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:21:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bbride --> 08.05.2013 & 03.08.2013  (Прочетена 58519 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« -: май 08, 2013, 18:41:46 »

Мила bbride,

Ти си една от моите любими булки в нашият форум, с теб споделяме мечтата за ИнбалДрор и красивите рокли на Вера Уанг! Точно те може и да си останат мечта, но аз съм убедена, че ти ще намериш още по-прекрасна рокля, в която ще бъдеш единствена и неповторима Bbride.

Днес беше твоят граждански и църковен брак heart, твоята Първа Сватба weddingday,

Надявам се в твоята темичка да ни споделиш как премина днешния ден с най-малки подробности.
Каква рокля?
Какъв грим?
Каква прическа?
Как с еполучи фотосесията?
Имам хиляди въпроси  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 08, 2013, 19:10:24 »

честито, вече си не самолюбимата жена, не само духовната половинка, не само грижовницата, не само подкрепа и опора,но вече си и съпруга,пожелавам ти щастлив семеен живот  smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 09, 2013, 02:23:22 »

Честито!  give_rose Пожелавам ти много семейно щастие, да сте винаги влюбени и винаги да се подкрепяте!
И към въпросите на Мрявка бих добавила: Успя ли да го настъпиш?  blum
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #3 -: май 09, 2013, 08:42:13 »

Честито, bbride. Дано всичко е минало прекрасно! Много семейно щастие и още по- приятни емоции до 03.08.2013, а и след това, разбира се. Ще чакам с нетърпение разказче и снимки от вашия ден! smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 09, 2013, 08:46:36 »

Честито!
Пожелавам ви да се обичате и подкрепяте винаги!
 give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 09, 2013, 09:36:28 »

Честита темичка! С интерес ще следя оставащата подготовка от сватбата ти! ожелавам ти приятна подготовка!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 09, 2013, 09:44:00 »

Честита темичка и от мен  smile
На мен ми е интересно как протекоха ритуалите вчера? Какво избра да облечеш, каква беше прическата  give_rose
Преди си писахме за роклята и за една конкретна фирма, ходи ли там? Избра ли вече модел  pardon
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #7 -: май 09, 2013, 10:00:39 »

Благодаря ви  give_rose И най-вече на Мрявка, която не ме забрави и се сети за нашата набързо организирана "сватба"  smile
В някои теми вече споменах, че ние решихме да сключим граждански брак сега заедно с църковен, тъй като на датата на нашата сватба през август няма такава възможност заради постите. Организирахме всичко за има няма 2 седмици- запазване на гражданско, манастир, организация на фото, намиране на кумове, халки и т.н. За цялата работа знаеха само родителите ни и кумовете ни и никой друг. Чак сега осънзавам, че дори близките ми приятелки не знаят, че вече съм омъжена жена, а аз споделям вълненията си с вас  smile
Решихме да го запазим в тайна, за да не разваляме идеята на сватбеното ни тържество.Някак, ако всички знаят за брака ни сега, после се губи емоцията.
Като цяло изобщо не се вълнувах до вчера, приемах го като подпис и фотосесия, но когато влязохме в гражданското разбрах какво е да си булка. Ужасно се развълнувах, трудно си удържах сълзите в ритуалната, а после целият ден беше като сън  smile И така  вече съм госпожа .....
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #8 -: май 09, 2013, 10:37:32 »

Честито, г-жо bbride!!! Наистина вълнението е неописуемо! Дано се подсили и на сватбеното ви тържество!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #9 -: май 09, 2013, 11:06:08 »

Честита темичка и от мен give_rose Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!

П.П. На мен винаги ми е изглеждало много романтично точно и двата ритуала да са в един ден, различен от партито, и да са само за двамата heart
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #10 -: май 09, 2013, 17:53:26 »

casky, благодаря give_rose За романтичното си права, наистина е така, беше страхотно. В ритуалната с нас бях и родителите ни, нямаше как да пропуснат нашето "да" smile След това продължихме само с кумовете ни.
След ритуалната направихме кратка фотосесия с кумовете, после отидохме в манастира, а след него имахме годежна фотосесия на Панчаревското езеро. С 2 думи луда работа отвсякъде  tease
Ето и букетчето ми от вчера, което на беше страхотно на живо (фрезия, момина сълза и люляк). Целият ни хол ухае днес:

« Последна редакция: май 09, 2013, 17:55:26 от bbride » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 09, 2013, 18:15:38 »

Страхотен букет!
Било е много хубаво и красиво! А с каква рокля беше?
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #12 -: май 09, 2013, 18:18:33 »

Роклята ми беше бяла по тялото до коляното, най- изчистена само с лека дантелка по врата. Когато получа снимките ще ви я покажа.
За фотосесията бях с тюлена черна пола и бяла тениска с бели гуменки, исках по-момичешки вид, но го реших 1 час преди събитието и нямаше време да купувам, пера или гладя нещо от вкъщи и грабнах първите дрехи пред очите ми smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #13 -: май 09, 2013, 18:24:51 »

Букета е страхотен (а аз както съм споменавала почти никога не се впечатлявам от тях). Събрала си всичките ми любими цветя heart

Фотосесията звучи доста интересно, нямам търпение да видя нещичко, ако ни покажеш blum
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #14 -: май 09, 2013, 18:48:13 »

Честито и от мен!
Каква прекрасна идея да се ожените веднъж през пролетта и веднъж през лятото! О, това щеше много да се хареса на дядо ми, който до ден днешен си мисли, че все още има шанс сватбата ни да се състои през юни smile
Тюлената пола с топ и бели гуменки - бонбон! Може и да ти открадна стайлинга за нашата годежна сесия smile smile
Букета е чуден! Наслаждавай му се smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines