Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 06:45:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 55873 пъти)
 
gerda19
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #75 -: май 26, 2013, 16:04:19 »

Лили, пожелавам ти да изживееш една незабравима и приказна сватба, с много положителна емоция!
Честит празник!
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #76 -: май 26, 2013, 16:55:41 »

Браво за костюма и не се ядосвай за глупости, а мисли за хубавите емоции, които ви предстоят да изживеете! Аз също се успокоявам с медения месец, който ще е заслужена награда след цялото напрежение, свързано със сватбата! smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #77 -: май 26, 2013, 19:51:55 »

Тя подготовката е на финала си, но аз да се запиша  give_rose
Спокойни финални дни и приказна сватба, Лили!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 26, 2013, 20:33:15 »

Много благодаря за пожеланията, момичета  give_rose
Знам, че не трябва да се ядосвам, но съм си избухлива, а и покрай сватбата май само глупости ми се случват  blush сигурна съм, че ме разбирате....
Много силно се надявам тази седмица да е най-напечено и всичко да успеем да приключим. Идеята ми е нищо да не остава за последната седмица, нооооо мисля, че дори теоретично не е възможно  crazy
Някъде видях, че булките си правят списък със задачки, май и аз ще последвам техния пример, но малко ме е страх колко точно дълъг ще стане biggrin
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 27, 2013, 06:18:02 »

лиленце,спокойно,щом до тук си стигнала,че до финала ли няма да стигнеш ? smile успех и леко довършване на подготовката  give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 27, 2013, 12:25:05 »

Мерси много smile
Аз до финала ще стигна, ама как точно не е много ясно  crazy
Споделям снимка на костюма, макар че изобщо не се вижда цвета какъв е. На живо изглежда къде, къде по-хубав, нооооо нали трябва да има елемент на изненада за сватбата. Това успях да щракна по време на пробата

Трябва да изберем и чаши, за сега се спряхме на тези:
или
И двете ми харесват, той клони към 1-вата, аз към 2-рата. Е то няма едно нещо за което да сме на едно мнение!  tease
Днес в плана е включена и тортата, ще отидем до сладкарски цех Милена, имам много добри отзиви за вкуса. Дано най-накрая отметнем и тази задачка-закачка.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #81 -: май 27, 2013, 16:44:59 »

Костюма е супер, убеждавам се, че сме взели правилното решение и ние от там да вземем за младоженеца. Т.е той така иска, аз само подкрепям  smile Как варират цените?
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 27, 2013, 18:56:39 »

За чашите идете и ги вижте на живо в ателието, изглеждат различно от снимката. Нали не бъркам, че са Полиника? smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 27, 2013, 19:22:36 »

Костюмът е много хубав smile а от чашите аз съм за втората, но и първата е много интересна  girl_wink Пожелавам ти леко довършване на последните задачки  Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 27, 2013, 22:51:18 »

Да, чашите са от Полиника. Видяхме ги на живо и двете, на мен като на снимката ми изглеждат, ама те снимките едни мънички..... ще изберем едната, то е ясно.
Днес нищо не вършихме почти sad Ходихме до сладкарския цех Милена, заели са нашата дата, май много закъсняхме с тази торта  angry
На моя човек му трябват риза и вратовръзка. Харесва ми бежова/екрю/шампанско, но почти всичките, които пробва прозират! Много странно, та и там на камък.
Много започвам да се притеснявам, че няма да можем да свършим всичко до датата, остава толкова малко. Мислех, че ще се притеснявам от самата сватба, а за сега само яко се шашкам, че ще има тичане до самия ден на сватбата!
Днес имахме среща с момичетата за украсата, преговорихме отново, гледахме цветове, обнадеждена съм. Доверявам им се напълно. От ресторанта ни предложиха да има мокър бар за напитките, за да не се претрупват масите. Идеята е практична, но някак не ми се вписва маса до входа отрупана с бутилчици и всеки да се налага да става и да си взема.... Вие как мислите?
Утре ще ходим до ритуална зала, имало някаква сладкарница за торти и там. Някой да знае къде точно се намира?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 28, 2013, 06:30:23 »

лиле костюма е супер, аз бих заложила на чаша 2,просто украсата е по-наситена  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 28, 2013, 09:03:40 »

Аз съм за първата чаша smile Успех с тортата smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #87 -: май 28, 2013, 13:30:14 »

Мернах едни много подобни чаши и реших да споделя как изглеждат в употреба smile
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520062851364449&set=a.520062698031131.1073741833.141607605876644&type=1&permPage=1
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 28, 2013, 14:14:37 »

Благодаря за мненията момичета Wink
malkabulka, страхотни украси! Дано и моята да наподобява тези!

Аз да се отчета. Дадохме си вече всички документи в ритуална зала. За отношението, няма да се хабя да пиша. То се носят легенди даже....  crazy
Оказа се, че за 4-ти юни сме само ние, а за 3-ти и 5-ти щели да се избият, хах, доста странно ми се стори. както и да е, получих новата си доза "приятни изненади". Оказа се, че имало срок да влезе в системата акта за сключен брак от 5 дни  angry
Предния път не ми казаха тази малка подробност и сега не знам какво да направя. На 14-ти трябва да пътувам с новите си документи и много се притеснявам. Жената ми каза "ами, като се ожените във вторник, опитайте да подадете в четвъртък"  Oh my ...
Как така опитайте?!? Тези, хора май не знаят, че това с имената по принцип е много важно.
Няма да пътуваме със самолет, та сега се чудя дали да не се обадя да сменим резервацията обратно с моминското ми име.... оффф!
Как ще ме посъветвате?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #89 -: май 28, 2013, 14:24:10 »

Лили, по-добре си пътувай с моминското име... аз поне така направих... ние подписахме на 12ти април, сватбата ни беше на 27ми април, а пътувахме на 29ти сутринта и нямах никакви проблеми... Това го бяхме решили още като резервирахме самолетните билети зимата... факт е, че ти дават месец от гражданския брак да си смениш фамилията, но на нас лично ни казаха (служителките в ритуалната зала), че не е голям проблем, ако не си ги сменил до месец... аз моите ги подадох веднага като се върнахме от сватбеното и то нормална поръчка и нямаше абсолютно никакви проблеми, само като изключим факта, че въпреки, че ги питах дали ще мога да гласувам и ме увериха, че ще мога - не успях, не че това щеше да промени по някакъв начин резултатите, но въпросът беше принципен...

Съветът ми е, ако можеш да смениш името за пътешествието ви на моминското - го направи и не се коси  girl_wink
« Последна редакция: май 28, 2013, 14:26:44 от scilla » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines