Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 13:16:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 56052 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #60 -: май 19, 2013, 19:26:06 »

Лили аз нося гел много, във Варна за мен най-добрите са  "professional nails" на улица Д-р Желязков 3, имат страница във фб, погледни какви чудеса правят, аз там ще правя моите нокти за сватбата.
Не би трябвало ноктите да са като гумени ако се прави правилно.

Украшението за коса е мн красиво!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 20, 2013, 06:25:15 »

гелиша не става,ши лака е по-доброто от двете...аксесоара за коса е страхотен smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 20, 2013, 09:10:41 »

Добре, доколкото разбрах, общото мнение е, че ши лака е по-доброто решение. Мисля да заложа на него. Ще разгледам офертите с ваучери за нещо по-изгодно.
Като цяло мисля, че вече аз съм готова. Сега остава да изберем костюма за него и тортата и вече остават само дреболиите. Мисля всичко това да свършим тази седмица, както и дооформяне на менюто в ресторанта, редене на маси, украса. Тайничко се старая всичко да е готово поне седмица преди сватбата, за да мога да съм по-спокойна, но ще видим какво ще се получи в крайна сметка  blush
Относно грима, намерих една снимка (пак на любимата фотографка), който много ми харесва. Все пак може да е една идея по-светъл.


* 36204_405405152283_5691432_n.jpg (51.32 KB, 720x599 - видяно 193 пъти.)
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 20, 2013, 12:45:19 »

Мисля, че вече завърших етикетите. Споделям ги с вас, смятам че станаха добре.
Отгоре на бутилката има едно врязано кръгче, там ще е "восъчния" печат, а отдолу етикета.


* etiket.jpg (55.25 KB, 405x450 - видяно 175 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 21, 2013, 04:38:21 »

Страхотни етикети! Bravo Сама ли си правила дизайна?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 21, 2013, 09:55:52 »

Радвам се, че ти харесват. Хобито ми е да си "играя" на Фотошоп-а и реших, че след като съм направила всякакви календари, брошури и други рекламни материали, няма как да не се включа и в това.

Сега да се оплача, днес се обадиха от агенцията за медения месец - решихме да прекараме 7 нощувки в Турция, в 5* хотел. Та, имало някакво "объркване" и нямало стаи с изглед към морето. Колко удобно след като резервацията ни е от повече от месец и е предварително платена!
Направо съм бясна, днес ще ходим да се разправяме  beating
Най-тъпото е, че дори да изберем друг хотел, вече не можем да се възползваме от отстъпки за ранно записване!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 23, 2013, 13:37:11 »

Лили какво стана с агенцията за медения месец разбрахте ли се ? Дано са ви намерили стая с изглед към морето  *THUMBS*Поздравления за етикетите, много са хубави smile Да те попитам направихте ли си медицинските за брак, и къде и колко струваха?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 23, 2013, 14:34:44 »

Уж се разбрахме за друг хотел, но той е с 4*, има стая към морето, сега не знам дали да си сменим резервацията за него. Другия плюс е, че е по близо до курортното селище, на 5км, а другия беше на 8лм някъде. Много се ядосах, моя човек харесва този новия повече, та сигурно ще сменим. Днес ще ходим да се разбираме окончателно  beating
Сериозно започнаха сватбените нерви при мен, но няма как. При нас няма 1 нещо, което да се получи от първия път!
Направихме медицинските в Санитата в младост. Струваха по 40лв. на човек.
Казаха ни така: Понеделник цял ден правят Васерман от 7.30 до 4,30 (май). После във вторник от 8,30 до 10 трябва да отидете пак , за да вземете резултата и да обиколите 5 кабинета. Общо взето 2 дни се ходи.
Първия ден почакахме, за да ни вземат кръв, но стана сравнително бързо. Втория ден минавахме през кабинетите с предимство, защото сме само за печат. За час бяхме свършили.
Аз много се изненадах, мислех, че ще ни правят изследвания за съвместимост на резус факторите, а нямаше такова нещо.
Надежда мисля, че се ходи само 1 ден, но струва по 60лв. на човек.

Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #68 -: май 23, 2013, 15:19:15 »

Lilly, аз си мисля че смяната на хотела колкото и да е изнервящо обстоятелство се е случило с причина. Слагай розовите очила и не го мисли, една звезда по-малко едва ли е кой знае колко значителна разлика, а пък и вие сте си на меден месец, и на палатка да бяхте отишли пак чувството щеше да е по-различно от това на обикновен холидей.  girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 24, 2013, 05:39:55 »

лили и аз като теб  изживявам драма за сватбената екскурзия,даже подбъзикват милото, ако ме задържат на границата, да вземе колкото може камили  sad и аз направо  girl_impossible в консулският ни отдел и от сутрудничките по телефона и съм  diablo beating GROAN insane boxing boxing PUGILISM
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 25, 2013, 11:47:30 »

Благодаря Лили smile а вие правихте ли си сватбена книга? Че аз търся нещо подходящо да украся, но не мога да открия.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 25, 2013, 13:38:59 »

malkabulka , сменихме хотела в крайна сметка. Надявам се да останем доволни, спирам да мисля и за това smile
petq1989, какво е това отношеие??? При нас нямаше никакви други проблеми, бяха много отзивчиви, даааааже съм склонна да повярвам, че от хотела са виновни, а не туристическата агенция... Да някате проблеми с паспортите? Аз реших след сватбата да си икарам нови документи с новото име, експресна поръчка. Малко ще се оръся, но да съм сигурна, че всичко ще е наред.
silver_f , книгата за пожелания ми влиза в пакета, който ми предложи агенцията за украса и още не сме го избирали. Понеделник имаме среща с тях да уговорим всичко, нямам търпение вече. Много ми харесва идеята за тази книга, надявам се всички да напишат нещо, особено в по-късните часове излизат най-смешните пожелания biggrin
Говорих с фотографката и се оказа, че има опит в правенето на снимки като подаръчета за гостите и много се зарадвах! По време на фотосесията ще изберем снимка на лаптопа ѝ, тя бъричко ще я обработи и после асистента ѝ ще я разпечата, за да можем да я подарим при наздравицата с всеки по отделно в ресторанта Wink
Както вече няколко пъти съм казвала за мен това е най-смисления подарък за гости и абсолютно всеки гост би се зарадвал на такава снимка. Искрено се надявам в моя ресторант да няма от онези "фотографи" дето ходят да снимат всеки и после ти продават снимката по 5лв!
Днес най-накрая ще ходим за костюм, дано да изберем, както се казва "цветето на пазара", хахахах
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 26, 2013, 11:25:48 »

лили,при нас се получава следната ситуация,наша приятелка иска да ни подари сватбеното пътешествие, и иска да хване ранните записвания,офертата й е до края на май месец,брака ни е юли,ние ще пътуваме със паспорти,звъннах на външно министерство и исках да си задам въпросите и една сърдите лелка,така ми се скара,едва ли не нямам право да звънна и да попитам, с милото взехме решение след ваканцията да ги сменим,понеже ваканцията е октомври,и тогава ще ги сменим,имаме един познат митничар,тук на дунав мост,той ни посъветва да си преведем акта за брака на английски, и на мен ми е напрегнато,вадим паспорти,бързи поръчки, даже имам глоба,че не съм върнала стария паспорт...направо тази екскурзия ми изпили нервите...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 26, 2013, 13:31:42 »

Ох, да, това със смяната на документите е много досадно. Абсолютно всичко трябва да се сменя...
За международния паспорт, ако е изтекъл мисля че има срок от 1 месец да го върнеш, иначе има глоба, това го знам.
Аз много се чудех и накрая реших да пътувам с новото си име, за да няма проблеми, но пък сигурно няма да ми е валидна дебитната карта, абе..... дано не ми объркат новото име от паспортна служба, че е много странно изписването му на латиница. Лелките, които дават информация май на всякъде са доста кривички, ще кажеш че ние сме им виновни, че работят това! Няма как, аз се успокоявам с това, че колкото по-кофти ти е преди да заминеш би трябвало да ти е толкова яко пък там biggrin Пожелавам ти така да стане и да си изкарате незабравимо въпреки всичките ядове!
Взехме костюма  yahoo
От Андрюс, тъмно син. Страхотен е  good
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 26, 2013, 14:36:23 »

пусни снимки на костюма,че  и ние скоро ще сме на вълна костюм smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines