Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:55:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 55014 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 15, 2013, 10:18:53 »

Халките са много красиви  Bravo
В pinterest видях доста неща, които и аз имам за вдухновение, така че продължавам да след с интерес.
Аз вино не пия,но съм забелязала, че шефката ми си купува бели на Cycle, а тя е фен на виното!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 15, 2013, 22:15:47 »

Лили честита темичка  give_rose Халките са много красиви  smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 16, 2013, 02:34:07 »

Още един глас за Cycle, чудесен избор!  good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 16, 2013, 15:47:27 »

Много благодаря за пожеланията на новодошлите Wink
За виното виждам, че има добри отзиви, спряхме се на Cycle - Бяло вино Совиньон Блан, Семилион и Вионие.
То един вид да беше.....
Намерих и бутилки за ракията:

Който се интересува, взех ги от СМС Инвест , имат сайт в интернет с телефони. В момента ми предложиха като налични тези.
Сега отивам да си уточня обувките, все пак реших да са от магазина, от който ми е роклята, поне се надявам да са удобни smile
Вчера излизахме за костюм и харесахме 2, така че не очаквам това да представлява проблем.
Това е за сега. Ще започвам да мисля етикета и като цяло остана тортата.

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #49 -: май 16, 2013, 17:09:51 »

А за колко време ще станат обувките? Едните от моите също ги бях поръчала в магазин и ми казаха 2 седмици...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 16, 2013, 21:41:42 »

Максимум 20 дни ми казаха, но обещаха, че ще станат на време. Надявам се да не ме прекарат, защото ще имаме голям проблем, Другата седмица съм на проба и пак ще попитам.
Показвам и най-новата си придобивка, най-накрая се престраших и си купих обеците, които си бях набелязала от доста време smile


* obeci1.jpg (33.33 KB, 500x667 - видяно 194 пъти.)
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #51 -: май 16, 2013, 21:59:34 »

Lilii сууупер са! Откъде ги купи??
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 16, 2013, 22:04:19 »

Едно магазинче за сребро казва се Silver Passion. Намира се на главната, като тръгнеш от бившата Теранова към Севастопол по реда. Пада се от дясно.
Имат невероятни неща, аз никъде не бях виждала такива!
Имат и сайт ама там няма нищо, е може да видиш как изглежда магазина отвън. Ако нямаш бижута още, обезателно го посети, аз харесах поне още 2-3 вида.
« Последна редакция: май 16, 2013, 22:07:59 от Lillly » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #53 -: май 16, 2013, 22:11:36 »

Аз точно такъв тип търся! Ще го посетя обезателно а сребърни ли са наистина, каква им е цената?
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #54 -: май 19, 2013, 09:52:37 »

Обиците са страхотни! Bravo
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #55 -: май 19, 2013, 14:21:10 »

И аз съм фен на обеците! Браво!
 За обувките стискам палци good

И любимия ми въпрос напоследък - на какъв грим и аксесоари в косата ще заложиш?

В твоя пинтерест видях рокля много подобна на моята  heart може би съм пропуснала в другите теми, че напоследък много хаотично чета из форума  smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 19, 2013, 18:02:09 »

Мерси, мацки и аз много им се кефя. Цяла вечер стоях с тях и се фръцках  crazy

За прическа съм се ориентирала от този тип:

Ето тук има една сватба, където булката е с прическа, която много ми допада:
http://www.jasminestarblog.com/index.cfm?postID=1419&the-workshop-june-2012
Косата ми е естествено къдрава и идеята ми е фризьорката да ползва собствените ми къдрици, а не да ме изправя и да ме къдри пак. Говорих с нея, мисля, че ще се получи, пробата ще е в края на месеца.
Естествено се влюбих в гребенчетата за коса, но не можах никъде да намеря, та съм си поръчала от Ибей ето това :
Надявам се да дойде на време, защото нямам резервен вариант и ще трябва да мина без нищо.
Общо взето като визия залагам на по-романтичен вид Wink
Относно грима, смятам да се доверя напълно на Маруся. До сега не са ми правили професионален грим, а имам много добро мнение и впечатления от работата ѝ. Не ме плаши малко по-тежкия грим, според мен той е по-тържествен. Нямам намерение да ѝ задавам цвят, предпочитам грима ми да е в неутралната гама. Ще потърся снимки и ще споделя smile

Аз да попитам, можете ли да ми препоръчате студио където да си направя маникюра във Варна?
Мислех за гел лак, ши лак.... нещо такова по-издръжливо. Нямам идея къде работят добре.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #57 -: май 19, 2013, 18:31:31 »

Да ти кажа, аз само веднъж си слагах гел лак и няма никога да повторя. След като го махнаха, ноктите ми бяха станали страшно тънки! Толкова тънки, че се огъваха като гумени, а преди да ми го сложат, ми бяха станали много хубави(и на дължина и на здравина) NO Трябваше да ги изрежа всички и да изчакам да ми пораснат нови! Да не говорим и че лакът не издържа кой знае колко дълго! Вероятно е обаче и да съм попаднала на некомпетентна маникюристка! blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 19, 2013, 18:35:47 »

Студио не мога да ти препопъчам, но мога да ти препоръчам гелиш да пробваш или ши лак, зависи от марката.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #59 -: май 19, 2013, 18:49:18 »

Jasmine Star  heart heart heart За мен това е най-добрата сватбена фотографка във всяко едно отношение smile почитател съм на работата и от 3 години и вече се чувствам като част от семейството  pleasantry danceg
Прическата е много хубава и с естествено къдрава коса би трябвало да се получи точно толкова добре колкото изглежда. Стискам палци аксесоара да пристигне навреме!

« Последна редакция: май 19, 2013, 18:51:09 от malkabulka » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines