Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:19:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 58703 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #105 -: май 30, 2013, 14:12:26 »

Лили гребенчето е супер, много е нежно, и това че можеш да си го огънеш по прическата е супер, направо взех да се чудя дали иа з да не поръчам едно, колко ти излезе общо с доставката?
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #106 -: май 30, 2013, 15:05:43 »

Лили, сега ти прочетох темичката:) Всичко звучи страхотно! И нашата е на 8.юни Bravo и почти не остана.

Аз вече следя прогнозата за времето, но със сигурно със или без дъжд настроението ще е слънчево:))
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 30, 2013, 15:44:51 »

Ох, да, много сериозно взе да наближава дата  crazy
Утре ми е последния работен ден и после .... много екшън  tease
Гребенчето ми излезе 35лв., малко е солено, но не можах да намеря никъде тук подобно. Поръчах го от британския ибей, защото ми трябваше кратък срок за доставка. Спазиха го Wink
Ако имаш време поръчай от Китай, по-евтино ще излезе но се чака месец сигурно.

Днес окончателно реших да пътувам с моминското си име и се чувствам много спокойна. Говорих с агентката и тя ми каза да не се занимавам с никакви документи преди пътуването. Увери ме, че за Турция не е необходимо паспорта да е валиден 6 месеца напред, т.е. ще си карам с този, който имам сега. И тази предсватбена драма приключи  danceg
Направо се възхищавам на всички булки с царско спокойствие и искрено им завиждам!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 31, 2013, 13:46:13 »

Сега се връщам от пробата!
Роклята ми е ... Oh my ... НЕВЕРОЯТНА !!!
Много се харесах, не знам как са я ушили, но ми залепна, стои ми перфектно! Аз мислех, че на предната проба е била готова, но съм била далеч от истината, сега беше готова! уточнихме дължината и нямам търпение да дойде понеделник и да се намъкна пак в нея, за последно преди сватбата  Girl_hide
Като наближи още малко деня може ще ви споделя снимка, че наистина не искам да отнемам момента на изненада на моя човек  blush
Много съм въодушевена наистина. Единствения проблем е, че май ще умра от жега. Аз държах да няма обръч, тъй като искам да се движи естествено и не ги харесвам тези обръчи, но е на 7 ката.... мисля, че поговорката "трай бабо, за хубост" ще е в пълна сила на 8-ми  pleasantry
Поне младоженеца няма да е сам в мъките си в това отношение biggrin
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #109 -: май 31, 2013, 13:51:37 »

супер, Лили, честита ти готова рокля  Bravo
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #110 -: май 31, 2013, 16:36:11 »

Всичко до тук е страхотно в темата ти. Браво  Bravo
Спокойни последни дни ти желая.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #111 -: май 31, 2013, 22:33:29 »

Браво Лили, много се радвам, че си си харесала роклята!  Bravo Колкото до това, че е голяма, не знам дали си мислила само за един обръч, най-отдолу. Моята рокля ще е такава и честно да ти кажа, не се забелязва, че има такъв,тъй като стои доста естествено. Всъщност може би зависи и от модела на роклята. pardon
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #112 -: юни 01, 2013, 08:42:20 »

Ама как така "може", задължително трябва да ни я покажеш, че ще си умра от любопитство  blum
И моята е на сто ката тюл и не ми се мисли как ще издържа поне до ресторанта, но това е положението.
Гребенчето е супер и много си пасва с прическата, която си избрала.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 01, 2013, 19:33:11 »

Иухууууу отново съм тук.
Днес мина пробната прическа и си взех обувките.
Прическата много ми хареса. Ще покажа снимка, но имайте в предвид, че това си е просто с моята коса без лак, гел, пяна и каквито и да е продукти. Искахме да уточним височината на кока и колко обемен ще стане, защото наистина имам доста коса! аз съм много доволна, мисля че ще се получи много добре. Воалът ще е върху кока и прическата ще се вижда едва когато го махна Wink


* probna pri4eska.jpg (35.84 KB, 1000x414 - видяно 260 пъти.)
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 01, 2013, 19:35:47 »

Показвам и сандалите.
Много се притеснявах да не са високи, мисля че няма да имам проблем с височината, сега по-скоро се притеснявам за пришки, защото с тези каишки....
Ще се запася с лепенки и ниски сандали  good
Това е за сега, тази вечер е моминското парти и изненадите вече започнаха  yahoo


* obuvki.jpg (40.44 KB, 594x339 - видяно 241 пъти.)
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #115 -: юни 02, 2013, 08:27:28 »

Прическата и сандалите са много хубави! Поздравлениия! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 02, 2013, 09:13:03 »

Много са хубави и прическата и сандалите. Браво Лили!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 02, 2013, 22:05:37 »

Браво много добре изглежда прическата  smile а сандалите откъде си ги купи? или са по поръчка? Разкажи как мина моминското  Wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юни 02, 2013, 22:22:26 »

Лили, супер е прическата.

И на мен много ми харесват сандалите. От Кобел ли са? Колко см. е токчето?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #119 -: юни 03, 2013, 08:51:58 »

Показвам и сандалите.
Много се притеснявах да не са високи, мисля че няма да имам проблем с височината, сега по-скоро се притеснявам за пришки, защото с тези каишки....
Ще се запася с лепенки и ниски сандали  good
Това е за сега, тази вечер е моминското парти и изненадите вече започнаха  yahoo

има едни гумени (гелени лепенки) на Dr.Sholl, специални за сандали, слагат се под каишките. Тук в София ги има по аптеките и Фантастико запаси се с тях, също така вземи си и прозрачни лепенки за крака, аз съм в момента цялата в пришки sad със сандалите е лошото че се поддуват краката така че запаси се с ниски обувки задължително smile! успех с крачетата !
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines