Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:32:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица за размисъл 06- 12.05.2013  (Прочетена 25827 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 09, 2013, 09:32:44 »

Добро утро!
Днес света празнува 68 години от победата над фашизма! Някой гледа ли парада на червения площад? Ние го изпуснахме  sad
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #46 -: май 09, 2013, 09:34:37 »

Добро утро и от мен, малко в края на седмицата smile
Инловче ами да идвам при теб тогава Wink И аз като безработна ще изкажа мнението си - от една страна се нуждая много от работа, но от друга условията и парите не си заслужават. При заплата от 400лв. като си платя пътните до работното място, храната / която е за самия работен ден / какво ми остава за месечните сметки. Вярно е, че е по добре с тези 400 отколкото без тях, но идва момента , в който работиш и не може да си платиш сметките.
Роси утре да те очакваме ли по варненския край Wink
Свекърва моите документи винаги са били изрядни / получавала съм даже и комплименти за начин на държане по време на интервю, дори и облекло / , но въпреки всичко съм виждала после на тази позиция да назначават супер неграмотна манекенка с минижупчето и голямото деколте.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 09, 2013, 09:39:00 »

миши, пак е нещо Girl_hide
аз съм виждала как са назначавали хора които изглеждат като излезли след кална баня, дори не са си направили труда да се срешат.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: май 09, 2013, 10:03:07 »

Здравейте!
За мен днешният ден е много тъжен, преди 33 години почина дядо ми по майчина линия. Той беше последният останал от родителите на моите родители. С него си отидоха окончателно детството ми и всички безгрижни дни.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 09, 2013, 10:06:38 »

Миши, чакайте ме, идвам утре! smile Допълнително ще се уговорим към колко часа ще се видим. Но със сигурност ще е след 13.00ч. Най-вероятно дотогава ще съм приключила със събеседването.

Моите наблюдения към младежите са същите. Не съм вярвала да го кажа някога, но над 80% от младите са изключително безотговорни и мързеливи. Друг е въпроса, че са абсолютно неграмотни. Така че много добре разбирам Инлов.
Аз се майтапя за работата, но ако ми се предложи такава, наистина бих приела. И без друго съм на една молба разстояние да напусна сегашната ми работа. Не е свързано с това, че не я харесвам, съвсем други са ми мотивите, но сега не ми се коментира темата.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 09, 2013, 10:56:44 »

Привет Wink
Днес размишлявате по сериозни теми според заглавието на темичката smile Така е, аз също от провеждани интервюта съм втрещена и ужасена колко млади неграмотни и незаинтересовани хора има shok Не може да звъннеш на някой и да го поканиш на интервю, а той да ти отвърне "Ъъъ.. кой се обажда? От къде, от къде? Аааа, за интервю... Миии аз такова понеже утре имам рожден ден и не ми е удобно да дойда, а пък и това е по-важно все пак" ...... crazy Образователната система не искам и да я обсъждам, защото доста отдавна съм се разочаровала от нея nea Особено по време на кандидатстудентските изпити и предварителни такива обиколих доста университети из България и се нагледах и наслушах на какво ли не NO
Хайде стига мрачнотии - петък е близо chee
Много ви се радвам, че ще си заформите срещичка - и на мен така ми се идва, но.... l_bye_girl
Еми, прекрасна картина, много вдъхновяваща и замечтаваща girl_in_love
Свекърва, не се натъжавай give_rose Твоите спомени ще останат в теб и когато разказваш на нас за детството си, те оживяват отново smile
Чакам събота и неделя с нетърпение, че другия уикенд няма да има почивка, а и като гледам ремонтните дейности ще са повече другата седмица, така че ще ни трябват свежи сили и презареждане

П.П. Къде се губи Езра?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 10, 2013, 05:43:15 »


Добро утро! След като не бях почти седмица на работа, днес едва ми се става, понеже и предните дни ставах рано  angry Толкова ми се спинка  heart

муунче, тук съм, но само чета понякога, нещо не ми се пише, по-скоро се опитвам повече да прекарвам време не с компютъра, а с милите ми хора, с мъжа ми, да имам време за себе си и да се отдам на неща, които обичам - на повече разходки, спокойствие и приятни моменти, на спорт и на четене на книги... Има нужда малко от спокойствие и мир в душата си, някак си беше ми се насъбрало много дъндания, споделяла съм ви как се дразня от някои приятелки, че не се обаждат или пък като споделя нещо и после реагират странно. Примерно последно като излизах едната като споделих за кака ми и тя ми вика - а най сетне... няма да го забравя това никога-как може така да каже, толкова чакано и толкова щастие носи на всички това събитие, а тя - най-сетне... От тогава се замислих и реших, че вместо да се ядосвам просто ще внимавам с кого съм по-близка и няма да взимам за много важни такива неща, а просто ще отдам вниманието си на важните за мен хора... Напоследък ми се случват и доста неща през деня, които обмислям и се опитвам да намирам знаците дет се казва, в тях, така че да извличам поуката. Абе мн. философски рано-рано -простете ...

петъчен поздрав

Слънчев ден  Good luck
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 10, 2013, 08:46:02 »

много як мустак. да не ти пука, моите половината също са адски неадекватни на моменти, после се оправят-явно са женски хормони. witch laugh

Поздрав от мен с една по -странна скица, днес ще се фризирам май май, да видим какво ще измъдря:

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #53 -: май 10, 2013, 08:48:01 »

Момичета, при мен е лудница, но не съм ви забравила smile И понеже седмицата е за размисъл, мислете внимателно!

Прилагам  снимки за вдъхновение - каква я мислихме и каква стана smile





Ако ви е интересна цялата статия: http://www.boredpanda.com/funny-pinterest-fails/
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 10, 2013, 09:28:10 »

Киви, много яки снимки!
Добро утро!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: май 10, 2013, 09:36:26 »

Привет!
 emmmmmy , как са планетите, че нещо всички сме пощурели diablo.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 10, 2013, 09:38:46 »

Хехе, Кивчо, благодаря ти - много се забавлявах! kezz crazy

Честит петък! chee Отдавна никой не танцува петъчния танц pardon Моля, ви, не ме карайте аз да го правя, че вече не ми е толкова лесно, както преди /нещо много бързо растем напред blum/

Езра, не се ядосвай на приятелки - от години наблюдавам как близки и приятели около нас се променят и както Еми казва се чалват от време на време. Решила съм да не се задълбочавам и анализирам, защото няма смисъл smile Радвам се, че си "върнахме" една двойка приятели и че пак са онези хора, които познавах smile Хората идват и си заминават - такъв е животът! И на различни етапи от живота си човек е заобиколен от различни хора, които с годините стават все по-малко и по-малко ... остава да се надяваме, че накрая остават истинските и ценните за нас приятели smile Я виж как сама си постнала правилната снимка по случая - "дреме ми на мустака" Wink

Аз ще ви отведа на едно приказно местенце, което пожелавам всички да посетите /чакам коментари от свекърва за снимката ми blum/

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 10, 2013, 09:40:49 »

Привет!
 emmmmmy , как са планетите, че нещо всички сме пощурели diablo.

свекърва, не знам какво да ти кажа... ето линк, в него пише за спокойствието което се носи като навлиза в телец ситуацията...:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151502046313512&set=a.343135463511.154570.336220218511&type=1&theater
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: май 10, 2013, 09:49:57 »

Еха, надявам се, снимката да е правена към залез слънце!
Понеже наистина цари голямо спокойствие и търпение, ще се заям само с облицовката на басейна  Wink и това, че май е празен. Ама как предвидливо няма нито за ядене, нито за пиене.....
m0onlight, ти къде точно ни каниш? Аз на яхтата идвам с удоволствие.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 10, 2013, 10:04:45 »

Хаха знаех си, че набързо ще ми "оправиш" фотоса Xixixi Даже не бях забелязала, че има басейн, пък камо ли, че е празен! Аз ако бях видяла, изобщо нямаше да я постна да се излагам Wink Но след като съм поела ангажимент, веднага пълня басейна - с минерална вода ли предпочиташ? За ядене и пиене ще ви сложа като дойдете, че да не се стопли от слънцето - може и по залез да е, ама там, където сме, е доста топличко /май не трябваше да го казвам това, че сега съвсем ще откажеш да дойдеш, че не понасяш жегите blum/ Ама и за това имам решение - на яхтата е прохладно и приятно Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines