Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:08:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отоплението  (Прочетена 159505 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 03, 2007, 11:41:01 »

Ние също се отопляваме с локална парно, а от там ползваме и топла вода през зимата!!!А за лятото имаме слънчеви батерии-за водата имам в предвид!!!Това обаче могат да си позволят само тези,които са в къща, а останалите?Нашите са в блок и се топлят с парно,а накрая на сезона Oh my ...
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 24, 2007, 10:37:11 »

Ох, сега и на нас това ние е основния проблем. Все още не се отопляваме с нищо, защото в апартамента е сравнително топло, да са живи и здрави съседите под и над нас, които ни отопляват  laugh
Но определено трябва да си вземем нещо за отопление, защото в блока няма парно за съжаление. Колебаем се дали да е климатик или по един конвекторен панелен радиатор в хола и спалнята? Чувала съм, че много бързо затоплят. Та, нямаме друг избор - на ток ще сме.
« Последна редакция: октомври 24, 2007, 16:52:41 от summer_sky » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 24, 2007, 10:42:16 »

ние решихме да е климатик, но сега се чудим каква марка?
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 24, 2007, 12:16:48 »

ооооо каква мъка ни е това отопление-зимата започна а ние сме на никъде :angry:Мислехме за климатик да вземем хем и бебето като се роди догодина,но ме разубедиха че малко бебе на климатик не се гледа.Най-добре било на дърва Girl_sing а на мен нещо не ми допада-зареждай печката чисти после nea
Засега си оставаме на ток и на газ,а за другата зима ще видим
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 24, 2007, 12:27:28 »

и аз съм чувала за това, но какво да се направи !!! съседите и доста от семействата , които познавам си изгледаха децата на климатик !!! изсушавало въздуха и тем подобни, то колко други неща не са полезни, но ги правим !!!! по-удачно от колкото на дърва и въглища - говоря за апартамент !!! smile ние просто нямаме избор за това ще сме с климатик !!! smile

кажете момичета относно марките: чувала съм че Осака са хубави, став авъпрос за отопляне, то за охлаждане всички охлаждали !!! ние имаме Панасоник инвертор във свекитата, но не сме доволни, имаме и Мидея - от нея също сме доволни !!!! smile но не знам едните казват вземи си такъв, другите не такъв другия е по-хубав ужас  !!!! Mad girl
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #20 -: октомври 24, 2007, 12:30:32 »

Нашият апартамент е много студен- за лятото е екстра,ама зимата angry Не ни топлят съседите изобщо.  sad Климатик не е уместно да слагаме, защото апартаментът е под наем. Сега всичко на всичко имаме една духалка и един радиатор..а на мен все ми е студено и направо не знам какво да правим. Гледах в Технополис едни малки Делонги-та- май се водят конвектори...Някой да е ползвал?Свеки ползваха в кухнята и много бързо затопляше.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 24, 2007, 12:36:52 »

Ели чувала съм че за отопление Хитачи са добри good
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #22 -: октомври 24, 2007, 14:10:25 »

в нашия апартамент/който е под наем/ има климатици от тези китайските естествено но ни е супер както лятото и сега като е толкова студено особено в тая София, вярно че исушават въздуха ама аз като си просна прането вътре и става нормално blush иначе то всичко което отоплява изсушава въздуха затова се оставя някъде вода да се изпарява. С изключение на тези които са с парно им препоръчвам климатиците лична за страшно удобство smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 24, 2007, 15:54:24 »

Ние също сме на климатик о сме много доволни - отопляваме почти целият апартамент с него , когато е много студено(-20) в спалнята пускаме едно делонги , но като цяло е супер , не го спираме само го настройване на различни програми..
Сиска за бебета съм чувала - за едни печки - конвекторни печки -адакс се казват - едни приятели си гледаха бебока с такава печка и са много доволни(били и икономични)
Във Варна имали представителство , някъде на бул.Сливница
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 24, 2007, 21:00:58 »

Selvet благодаря за инфото give_rose
Ще се поинтересувам за тези печки че наистина сме доста замислени как ще го отопляваме това бебе догодина Girl_sing
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #25 -: октомври 24, 2007, 21:43:43 »

Винаги сме се отоплявали с парно и за момента за апртамент по-добро решение не съм срещала, а и ми си вижда най-безопасно за детето. Иначе като пари смятам, че и тока стана доста скъп, а като си към Топлофикация така и така плащаш сградна инсталация и т.н., пък да си имаш топла вода и да не се занимаваш с бойлер мисля, че си е голям плюс.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 25, 2007, 18:21:41 »

Така си е good след като блока ви има парно най-удобно ми се струва на мен Girl_sing топлината е по различна отколкото тази на ток Girl_sing но ние като си нямаме мислим за други варианти girl_impossible
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 26, 2007, 22:28:55 »

Ние сме с локално прано и ни е супер. Котелът на парното е в мазата и въглищата и дървата са също там. Страхотно топли зимата ходим по гащи, но и на сезон заминават по пет тона въглища за двата етажа. Но наистина е удобно само за къща, за новия апратамент смятаме да сложим климатици, а и комшиите доста ни топлят, защото апартамента е среден.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 27, 2007, 13:46:19 »

аз съм все на топло че каквато съм зиморничева laugh в къщи парното вече е на 5  yahoo и на мен ми е добреее милото само по гащи ходи и пак му е горещо и се поти и моли да го понамаля и дебне да изляза от стаята та д аси отвори прозореца ама аз като усетя лек полъх beating laugh а иначе си се обличам не е като и аз да ходя по бельо в нас не може такова нещо!!все съм болна и ми омръзна и за това гледам да ми е топло!сега и колегата с епремести до нас близо да живее с гаджето си и ме кара та да не мръзна по спирките laugh :laugh:мале каква съм а пък в работата да ви кажа климатика е на 35 градуса да духа ама топло да духа на "слънцето" съм го настроила  laugh и ми с епотят колегите а на мен ми е добрееее laugh
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #29 -: октомври 28, 2007, 00:13:37 »

клео няма твой отговор на който да не съм се смяла но на този направо  insane гледай от рязката граница топло студено да не се разболееш по лошо  good че то 37 градуса лятото не се издържат а пък и с пуловери не им завиждам на твойте колеги laugh /а мъжлето все ще те изтърпи като гледам колко е влюбен Bravo/
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines