Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:40:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 238472 пъти)
 
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #570 -: август 27, 2018, 17:42:30 »

Apostolova, радвам се, че си си намерила роклята.  smile
 
Може да ни я покажеш като мине събитието. Успех с подготовката, не остана много време Сватбаааа weddingday
Активен
Apostolova
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #571 -: август 28, 2018, 13:20:07 »

Благодаря ви! Аз и сега искам да ви я покажа но не знам как да кача снимки. Имам голям проблем: всичко е уредено само обувки нямам  . Някой няча ли да ми продаде или каже от къде да купя? 35 номер няма значение отворени затворени важното е да са 35 номер
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #572 -: август 28, 2018, 16:25:56 »

Ето в тази тема има обяснение как да прикачиш снимка - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,51.105.html
Но и аз не съм пробвала още.

Иначе за обувки - аз съм си намирала 35 номер в повечето известни магазини като Паоло Ботичели и CCC например.
А друг вариант, които аз прилагам е следващия размер обувки, но със допълнителна стелка. Но става само за затворени обувки.
Активен
Apostolova
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #573 -: август 28, 2018, 16:31:09 »

Благодаря ви много! В тези магазини разглеждах преди два дена, но нямат. В ботичели имат много големи, иначе от там съм вземала и аз до сега. Ще се опитам да кача снимки smile
Активен
primababy93
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #574 -: ноември 07, 2018, 12:45:47 »

Здравейте. Пише Ви едно 25 годишно момиче, което се опитва да си организира сватбата, която ще се състои 2019 година края на август или началото на септември. Много от вас ще кажат, че е рано, сигурно, за приготовления, но аз малко, по - малко се захванах. И понеже съм пълен индианец не знам от къде да започна. Имам толкова много въпроси в главата си, които искам да попитам, хората, които вече са минали по този път, че не знам от къде да започна  shok Накратко: До края на този месец мислим да запазим дата в общината и с това идва първия въпрос Ако отидем без кумовете в общината за дата проблем ли е? Страшно съм объркана и от ресторантите.. не можем да решим кой.. около 80 човека са ни гостите - ще се радвам да ми препоръчате ...  give_rose , както и Сватбена агенция и общо взето нищо не знам  cray
Та вашите мнения и препоръки ще са много важни за мен и ще се радвам да ми пишете. Оставям  и email за връзка, ако някой изяви желание да ми помогне със съвети, понеже за съжаление няма на кой друг .. Благодаря Ви
[email protected]

Поздрави, Яница  give_rose
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #575 -: ноември 07, 2018, 17:28:37 »

Как се радвам да видя още една бъдеща булка във форума  danceg

За Стара Загора съвети не мога да дам, но ще ти кава аз откъде започнах:

Избрахме си няколко дати, които ни харесаха.
Избрахме си ресторанти, които ни харесаха и се свързахме със съответните управители да видим дали са свободни на датите и какви условия предлагат. И спрямо това запазихме ресторант и дата.

Аз засега само това съм направила. Нямам час за гражданското и църква, понеже още обмисляме дали да сме с изнесен ритуал. Но в момента съм в процес на търсене на фото и видео.  smile

Активен
primababy93
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #576 -: ноември 08, 2018, 09:42:53 »

Как се радвам да видя още една бъдеща булка във форума  danceg

За Стара Загора съвети не мога да дам, но ще ти кава аз откъде започнах:

Избрахме си няколко дати, които ни харесаха.
Избрахме си ресторанти, които ни харесаха и се свързахме със съответните управители да видим дали са свободни на датите и какви условия предлагат. И спрямо това запазихме ресторант и дата.

Аз засега само това съм направила. Нямам час за гражданското и църква, понеже още обмисляме дали да сме с изнесен ритуал. Но в момента съм в процес на търсене на фото и видео.  smile




Може ли да те попитам, когато отиде да си записваш датата в общината, какви документи ти искаха и трябва ли кумовете да са с нас? smile
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: ноември 08, 2018, 10:08:53 »

Здравейте, когато отивате да си запазите дата и час в общината, е необходимо да носите само двете лични карти, вашата и тази на бъдещият ви съпруг. Не са необходими кумовете на този етап, техни данни се носят в седмицата преди сключване на гражданския брак. В момента е подходящо времето за организиране на сватба за вашия период, защото все още има свободни ресторанти и подизпълнители и ще имате право на избор. С броя гости, който сте предвидили най-подходящи ресторанти са Сити, Марица изток на Ст.Мин. бани, Мериан Палас, Парк хотел Стара Загора и други, но също така зависи и от условията, които ви представят и бюджета, който вие сте предвидили. Тези локации също имат опция за изнесен ритуал, така че са добър избор. Оставаме на разположение за допълнителни въпроси. Успех!
Активен
primababy93
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #578 -: ноември 08, 2018, 10:17:35 »

Чудесно. Много Ви благодаря. Значи другата седмица ще запазим датата и от там нататък започваме да обикаляме ресторантите и сватбените агенции, както и фото студията. Много ми помогнахте, благодаря Ви.  heart

Ако някой има предложения или отзиви за тези неща, приемам мнения  yahoo give_rose
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #579 -: ноември 18, 2018, 22:28:38 »

Дамите писали по-горе са ви описали доста добре процедурата smile , не е рано, а тъкмо навреме започвате организацията, има си доста неща, отхвърляйте ги едно по едно, по спокойна ще сте, а и си е доста интересно, ще научите много нови неща по организацията на събития. Във Фейсбук има група "Сватба в Стара Загора" с много полезни постове и теми, питайте и там.  https://www.facebook.com/groups/1608341026069954/?ref=group_browse_new
Активен
primababy93
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #580 -: ноември 20, 2018, 14:12:45 »

Дамите писали по-горе са ви описали доста добре процедурата smile , не е рано, а тъкмо навреме започвате организацията, има си доста неща, отхвърляйте ги едно по едно, по спокойна ще сте, а и си е доста интересно, ще научите много нови неща по организацията на събития. Във Фейсбук има група "Сватба в Стара Загора" с много полезни постове и теми, питайте и там.  https://www.facebook.com/groups/1608341026069954/?ref=group_browse_new

Изключително благодаря за отговора Ви.  give_rose И най- вече за групичката, която ми пратихте. Със сигурност ще ми е от полза. Почетох повече напоследък и започнах да правя, така както ме посъветвахте, а именно да оправям нещата едно по - едно, че да съм спокойна, че вече са reserve, ако мога така да се изразя  funnytooth yahoo. Благодаря за отговорите.   thank you
Активен
Elizabet3
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #581 -: януари 14, 2019, 12:31:14 »

Здравейте
Някои може ли да ми даде повече инфо за работата на Дими Дуков и неговия екип.
Благодаря предварително

Елизабет
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines