Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:00:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 240091 пъти)
 
krizzia
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #510 -: октомври 06, 2015, 21:03:29 »

Късмети има във всички сватбени салони. Лично мое мнение е че при цена от 20-30 стотинки на брой не си заслужава играчката да си ги правите сами. Разбира се ако това ви доставя удоволствие няма лошо и вие да ги сътворите. Моите късмети ги взех от сватбен салон Маги, на бул. Христо Ботев - 25 бр. в пакетче за около 6 лв. Има със сигурност и в Галина-та (пак на Христо Ботев) и в обредния дом на Гурко (до 6-то основно)
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #511 -: октомври 11, 2015, 22:33:32 »

Момичетааа,,
моята сватба мина перфектно- на 99%.
Много съм доволна от работата, която свърших и от хората , с които работих.
Роклята си я купих от Версай, Асеновград- уникална дизайнерка и голям професионалист. Имах най- красивата рокля, която съм си представяла, че мога да имам.
Времето беше с нас, направо голям късмет имахме.
Ако някой има въпроси, мога да конкретизирам.
Един банален съвет и от мен- усмихвайте се в сватбения ден, забавлявайте се, защото всичко минава толкова бързо, просто като сън!
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #512 -: октомври 12, 2015, 12:59:03 »

vehemently, благодаря! Flower 10x
Ти си една от малкото булки, които минават и се разписват в темата след като е минал големия ден.  Това което споделяш, е много полезно и мисля, че още по-полезно би било ако споделиш конкретни впечатления от всички отделни пера и професионалисти по сватбата: Ресторант (отношение, обслужване и т.н.), ДЖ и водещ, фотограф, видео, агенция за украса, гримьор, фризьор и всичко за което се сетиш. Наистина ще бъде от голяма полза за всички бъдещи булки.
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #513 -: октомври 14, 2015, 10:28:24 »

Рокля- Версай, Асеновград- страхотна дизайнерка, уникални рокли. Възхитена съм от работата им.
Костюм- Сияна, Асеновград- като цяло няма голям избор на костюми.
Относно дребните джофки е голям кич там, направо изпаднах в ужас, с 300 зора си харесах чаши, шампанско и други подобни.
Сватбата се проведе на базата на Марица изток- страхотна кухня, голям ресторант, голям хотел, коректен управител. Дадоха ни най- добрата оферта от целия град. Обслужването на ниво. Само ме подразни факта, че информацията явно не стигаше до всеки и през цялото време една сервитъорка ми висеше на главата с различни въпроси, които бяха говорени.
Йонко Русев и Митко Димитров ни заснеха сватбата. Още нямам снимки и видео, но наистина са ПРОФЕСИОНАЛИСТИ. Един съвет към булките, нещо, което на мен ми убягна в деня- ако искате конкретна снимка, кажете си на фотографа предварително. Мен ме е яд, че нямам обща снимка с всички гости
ДЖ и водещ бяха Ели и Жоро- наистина страхотен екип, много ми хареса, че не беше сковано водене по сценарий дума по дума. Имахме по едно време някакъв проблем с избора на песни, защото много хора дойдоха да ми се оплакват, че не им харесвало музиката. Не оставяйте такива хора да ви съсипват вечерта. Все пак аз съм булката, какво да направя, на мен музиката ми харесваше. Та те самите си поръчват песните.... казвам им - поръчайте си конкретна песен. Наистина не знам от къде това негодувание, не могат ли просто да се забавляват, не знам.
Другото, за което ми мрънкаха беше, че било много светло в ресторанта и не можели да си потанцуват, разбираш ли.... видеооператорът каза, ако искаш качество, трябва да е светло. Все пак пари се плащат, нали търсиш качество в крайна сметка. Моите капризни гости просто ме изумиха. Аз на сватба никога не съм си позволявала да отида при булката и да се оплача от нещо. Казвам, ви най- голямото разочарование е от собствените ви гости. Друго не може да те нарани така, както тъпите им и неоснователни капризи.
Салон Видал- пълен провал. Ходих на пробна прическа при Ники Колев и грим при Силва. В последствие и на двамата отказах. Този Колев само плямпа колко е добър, накрая нищоооооо, не слуша какво му се казва и си прави каквото иска. Гримът ми беше доста силен и после реших, че не е нужно да съм порцеланова булка. Отидох при Иван Бенедикшън, който ме разбра от раз какво искам, направи го, но лошото беше че имах 2,40 см було и ми заплете пуснатата коса от всякъде. Грима ми го прави Златина, която гримира в Бенедикшън и много се постара момичето. Специално за грим съм много взискателна, обаче в деня си казвах- каквото, такова, да не си развалям настроението излишно.
Украсата от Темира- принципно украсата не ми е била голям приоритет, която и агенция да вземеш, все ще ти украси. Имахме две-три уговорки, които не ги видях изпълнени на сватбата- челна панделка на масите, кристали падащи от цветята и други малки детайли, които са изговорени и може би забравени. Изнесеният ритуал също не ме впечатли кой знае колко.
Като цяло сватбата мина като сън, движихме се по план и пак не стига времето. Хубаво е да правим сватби по 3 дена. Най- много се изкефих на трио Реверанс и Етно Зара. Най-силните и впечатляващи моменти са благодарение на тях. Настръхваш като ги чуеш.
За мен сватбата ми беше вълнуваща, интересна, наистина уникален момент за една булка, която сама си организира сватбата. Не си позволих да се разрева, не си позволих да се ядосам, през цялото време се усмихвам и сама си направих този ден щастлив. Всичко е във вашите ръце и от вас зависи какви спомени ще запазите.


Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #514 -: октомври 14, 2015, 13:26:17 »

Само да вметна още нещо тук във форума-
Специално искам да благодаря на Искра от Темира, която ми свърши толкова много услуги, която ми даде много практични съвети и направи сватбената украса,и също на водещата ни Елица, която още от самото начало на подготовката беше до мен и отговаряше на купища въпроси. Невъзможно е да организираш събитие за 140 човека съвсем сам. Затова е хубаво е, когато работиш с професионалисти.
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #515 -: октомври 15, 2015, 10:08:52 »

Благодаря, vehemently!
Такива постове помагат много.
Би било много добре, ако и други булки се включат с опита си и личните си впечатления!
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #516 -: октомври 15, 2015, 21:24:28 »

И нашата сватба мина - повече от прекрасна беше, не сме се и надявали на толкова безупречен ден!
Да споделя нашите помощници.  Bravo
Версай, Асеновград е роклята ми - прекрасна, с лека стесняваща корекция в талията бях като принцеска с малко кръстче и надолу разкрояваща пола. Бродирано, а не лепено с много красиви мотиви. Булото малко тежеше, но беше много красиво. Мина и химическо днес, не е мръднала.
Теодор, 2 ет, мол Галерия - богат избор на костюми, ризи и вратовръзки. Отделно, който има Лоялти картата на мола спестява пари и трупа точки.
Стелина - ни прави украсата на ресторанта. Както каза vehemently всяка агенция ще се справи. Не държах на излишни глупости имахме само панделки по столовете(но пък и столовете бяха тапицирани, не изискват калъфи), тишлайфери на масите, икебани с естествени цветя, украса на главната маса. Без разни арки, пано зад масата, сърца,лампички и висящи украси по стени и лампи. Въпреки това ми похвалиха много украсата, защото била натурална. Единствената ми  забележка- избрах си букет за масата вече правен веднъж от Стелина, а ми го направиха доста по-къс от на снимката. Иначе направиха ми и булченския букет - приказен!
ДЖ Чернев и жена му ни бяха ДЖ и водеща. Справиха се достатъчно добре за нас и гостите ни. Нямаше недоволни, освен по едно време обърна на ретро, а гостите подкараха яко на чалга и искаха още, по-късно пак стана. Факт си е добрата чалга + Слави и бг песни се харесаха най-много.
ФОто Илия Дечев, май не е много популярен, препоръчаха ми го. Направил е много добри кадри, даде ни след седмица диск + резервен със 770 снимки shok . След 2 седмици ще приключи и фотокнигата.
 Видео не искахме. Подписахме в библиотеката, за нас лично се оказа добро решение, други бракуващи нямаше и на воля се снимахме и поздравявахме. А и ме носиха на ръце през вратата blum
Сити, добър ресторант за 90-100 човека. Нямахме проблеми с крайната сметка. Пазиха ни дори два дни кумската торта и  официалната каквото останало. Стаите им бяха достатъчно просторни и на много добра цена. Гостите бяха доволни и от менюто им.
Сара трейд, направиха халките ни, нежни, съчетаващи добре гравирано бяло и жълто злато.
Да не забравим и Грабо,  lol осигури ни на по-добри цени едни приказни местенца за медената обиколка.
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #517 -: октомври 16, 2015, 12:20:34 »

Sunny_bear, vehemently, Честито! weddingday CHEERS Flower
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот! Нека трудностите, през които неизменно всички минават, да ви направят още по-щастливи заедно и да укрепят още повече брака ви! Пожелавами в скоро време и малки наследници на фамилията да щъкат покрай вас! pullpigtails


Sunny_bear, благодаря ти и на теб за опита, който сподели!
Относно Теодор и аз мога да изкажа само хубави впечатления. Моят годеник носи доста често костюми  в работата си и Теодор е избор, който често правим. Като качество са отлични, а като цена са приемливи, имайки предвид какви са цените на добрите костюми. А отстъпката, която можеш да получиш с картата Galleria loyalty card, ги прави още по-атрактивни. Преди два дена купихме оттам костюм и имахме отстъпка близо 40 лв.
Активен
shylady90
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #518 -: октомври 16, 2015, 22:43:59 »

Здравейте! Не знам какъв е реда в такива форуми, но реших да пиша понеже започваме да организираме сватба в Стара Загора, а никой не познаваме там и ме интересува какво е мнението ви за Ваня Лозанова и Даниел и за Веско и Йовко като диджеи за сватби и дали някой има техни контакти? А също така в понеделник ще се срещаме със сватбена агенция ивет парти ако някой има някакви впечатления от тях бих била благодарна да ги чуя. Благодаря ви предварително
Активен
magiince
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #519 -: ноември 07, 2015, 09:29:15 »

Здравейте и от мен. Аз съм бъдеща булка от Казанлък,но сватбата ще бъде в Стара Загора. Датата е 28.05.16г. Вчера избрахме ресторанта - резиденция Тера Груп.. е няма такова място. Направо приказка! Точно за каквото съм си мечтала. yahoo Фотограф имаме запазен от доста време - Макс Буковски.
В момента съм се насочила да търся добър ДЖ. Четох доста добри отзиви за Дж Ники Колев и дж Джими Върбанов.Имате ли отзиви и мнения за тях?
Надявам се тук да обменяме много полезни идеи и съвети give_rose
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #520 -: ноември 10, 2015, 10:55:00 »

Здравей, Маги! Welcome
Първо честито и лека и неизнервяща подготовка!  butterfly
Ресторанта ви наистина е много хубав, особено навън, а фотографа ви е направо Мечта. Страхотни са със съпругата му, а ценовите оферти, които предлагат за това качество, при факта че са двама фотографи, са просто неустоими. Жалко, че ние не успяхме да ги ангажираме, но мисля, че и това което направихме като избор е супер.
Относно DJ-ите си погледни кутията с лични съобщения - доста инфо съм ти дала там. Относно Ники Колев да кажа, че мненията са много противоречиви - на двата полюса, или много добри или много лоши. За мен той не е правилния избор, не ми допада, но всеки си има различни изисквания.
Успех с търсенето! Good luck
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #521 -: ноември 12, 2015, 18:15:52 »

magiince,
пиши ми лично съобщение, когато кутията ти е празна, за да мога да ти изпратя нещо. girl_wink
На останалите се извинявам за  Offtopic-а в темата.
Активен
l0v3p1nk
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #522 -: ноември 19, 2015, 00:08:14 »

Здравейте. Първо нека се извинява за  Offtopic - а , но не открих подходяща тема в която да се наглася smile
Предлагам фотографски услуги за сватби , които са само подписвания или до по кратък часови диапазон.
Ако сте заинтересувани може да видите обявата ми тук - http://olx.bg/ad/fotosesiya-i-podpisvane-ID5Cbo2.html .
Аз също наскоро се омъжих и напълно разбирам очакванията и премеждията на булката. И също имам много познати които са били в ситуацията ,че са желали фотограф само за определени неща. Ако все пак решите да ми се доверите , моля свържете се с мен. Супер амбицирана съм smile
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #523 -: декември 22, 2015, 12:10:47 »

Виждам, че темата не е никак оживена, но предполагам, че има и момичета, които четат, а не са активни в писането и споделянето. smile 
Поста ми е с цел да Ви информирам, че записванията за граждански ритуал и венчавка са меко казано в разгара си. За много от датите през лятото има вече доста записвания, така че ако още се чудите е добре да се организирате по-бързичко, за да не останете пред свършен факт независещ от Вашите желания и да взимате само останалите часове.  girl_wink
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #524 -: декември 28, 2015, 16:43:16 »

Голямо замиране на темата sad , но все пак ще пусна тук въпроса си. Може и някой да чете! Пък може и да отговори. pardon
 Та така... в универсалния магазин на втория етаж има доста голямо разнообразие на сватбени чаши. Предлагат на почти всички производители, които бях срещала из интернет, докато търсех какво ще е най-подходящо. Та като минах през магазина и жената там ми каза, че ще ни направят гравирането на чашите безплатно.  Питането ми е, някой гравирал ли е при тях чаши? Как е надписа? Срещала съм и много добри и плачевно изработни надписи, затова питам. Аз не държа на 100% да има надпис, но ако е хубав, бих поръчала и за нашите чаши. Ако е посредствена изработката по-скоро бихме пропуснали!
Ако има някой с опит, нека сподели! smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines