Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:08:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 238477 пъти)
 
Yonko_Rusev
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


www.yonkorusev.com


« Отговор #390 -: февруари 17, 2015, 23:45:30 »

Sunny_bear.....разбира се че може да се организира Сватба за тази година smile Историята познава всякакви случаи smile На практика годината сега започна ...но верно вече много двойки са си запазили дати и са ангажирали това което са искали ....Нооооо това не трябва да те отчайва smile

Първо вземете решение за датата на Събитието /като е добре да имате поне две резервни/ и започвайте да действате smile Всичко е във вашите ръце smile

Аз например съм работил за двойка която организира всичко за 13 /тринайсет/ дни  smile smile smile

 Късмет от мен  give_rose
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 18, 2015, 08:36:17 »

Както е казал Йонко Русев, няма невъзможни неща. Изберете датата и действайте, бъдете готови на компромис, докато откриете точните хора, които искате да работят за вашата сватба.
Относно въпроса с поканите, всяка сватбена агенция предлага покани, както по каталог така и ръчна изработка.
Успех на всички и от мен!
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 18, 2015, 10:22:32 »

Здравейте! През изминалата седмица (в петък) бях изненадана от моето мило с един мнооого красив годежен пръстен Girl_hide . Прескочихме официалните годежни събирания, просто известихме съответните родители и ги почерпихме. За сега не сме водили сериозен разговор относно сватбата, но се разбрахме, че все пак ще има. И сме по първи сметки със 70-80 човека. Освен ако не стигнем до решение, само подпис....не е коментирано като вариант, но си е. Имам един въпрос - възможно ли е тази година да се организира сватбата или вече е късно. Сега почвам да чета, гледам някои от предната година са почнали нещата.
Абее, как 1 въпрос, много са  funnytooth.....ама тепърва ще ги задавам. Приемам препоръки всякакви, по всякакво време girl_wink

Здравейте Sunny_bear като за начало трябва да си изберете дата на сватбата,да се провери за свободна дата в общината,в църквата ако желаете да имате църковен брак и в ресторанта.Това са трите най-важни първи стъпки.Останалото като ди джей,фото,украса и т.н може да се организира много бързо,като зависи и от вас дали ще имате свободното време.Ако имате други въпроси не се колебайте да питате.
Приятен ден
от Приказен ден
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #393 -: февруари 18, 2015, 11:12:53 »

Добрее, сега почвам, цял ден имам да търся като начало кои са ресторантите удобни за 80 бройки. Някъде бях чела и за общината, че само в конкретни дни записват, за щастие църквата не влиза в сметките. Иначе ме вдъхновихте с бързите срокове, които сте изпълнявали  good
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 18, 2015, 13:01:03 »

Добрее, сега почвам, цял ден имам да търся като начало кои са ресторантите удобни за 80 бройки. Някъде бях чела и за общината, че само в конкретни дни записват, за щастие църквата не влиза в сметките. Иначе ме вдъхновихте с бързите срокове, които сте изпълнявали  good
За записване в общината дните са вторник и четвъртък smile а относно ресторант всеки един би събрал 80 човека,като бройка smile
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #395 -: февруари 18, 2015, 16:09:37 »

Часовете за записване в някакво стандартно време ли са (8-17ч)? Оделно не знам как стоят сега нещата с ритуалната ни зала. Май тази срещу Принса до 6-то е вече, а вътре не съм виждала снимки на обстановката, отделно че се чудя и за ритуал директно в ресторанта, ако може...
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 18, 2015, 16:48:47 »

Ритуалната зала се намира в сградата на библиотеката /в сградата на НОИ/.. до VI-то само се записват часове и дати за ритуали .. иначе може и изнесен ритуал, където искате .. между другото ако решите да се жените на официален празник, се извършва само изнесен ритуал, понеже като държавна институция тогава ритуалната зала не работи, и таксата е двойна ..
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 19, 2015, 22:47:16 »

Ресторантите с капацитет от 80 човека са Сити, Верея, Арт комплекса, Мериан палас- ресторант, Кипарис, Марица изток, или по-висок клас ресторанти Орфеида, Калиста или Армира , има още много но в един ресторант с капацитет от 130 човека няма да стои добре да е полу празен,  затова не е удачен вариант голям ресторант.
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 20, 2015, 13:47:18 »

Ресторантите с капацитет от 80 човека са Сити, Верея, Арт комплекса, Мериан палас- ресторант, Кипарис, Марица изток, или по-висок клас ресторанти Орфеида, Калиста или Армира , има още много но в един ресторант с капацитет от 130 човека няма да стои добре да е полу празен,  затова не е удачен вариант голям ресторант.

Много зависи как ще бъдат подредени масите.....дори и в един по-голям ресторант,както казва колежката като Армира или Калиста,няма да изглежда празен а дори много добре,защото може да станат повече маси с по 7-8 човека вместо 4 маси с 15-20 човека и ще изглежда по модерно и изискано отколкото дългите маси,както по времето на нашите родители. smile
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #399 -: февруари 27, 2015, 12:58:43 »

хахахаа... истина било като кажат, че гостите се увеличават с всеки изминал ден. Вече крайната бройка достигна 90 човека. Ориентирахме се към Сити и Верея; Зеления хълм въпреки че по техни думи стига за 100 човека ми се струва тясно, но ще е краен вариант. А по телефона аз ли така го приех или си беше едно момиче дето хич не ми се видя учтиво. За евентуалната среща ме пита "какво ви интересува", уж за да се подготвят. Ами интересно какви ли въпроси нечувани ще ни хрумнат  crazy
Та разочарована съм, че в темата няма пишещи булки, а същевременно предпочитания от мен ресторант е зает за цеееелия септември cray Който има отзиви за Сити и Верея да пише, за да решим до довечера дали си заслужава да отложим за октомври в Сити (така или иначе влизаше и този месец в сметките). То не че пък Верея знам дали са свободни септ., скоро ще се разбере. Отделно и общината как ще е с часовете и дните....
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 27, 2015, 15:12:00 »

Sunny_bear, първо проверете дали Сити и Верея са свободни и тогава се настройвайте, защото конкретно за Сити зная че всички съботи на Септември са заети, относно Верея нямам информация. За общината има вариант да ви бракосъчетаят и с втори екип....ако има много желаещи за определена дата. Като обслужване и кухня и двата ресторанта са на ниво, като интериор Сити на мен лично ми допада повече.....но Верея пък е доста бяла и може да се декорира по доста различни начини и цветове.....Успех!
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #401 -: февруари 28, 2015, 13:53:43 »

Ами на срещата стана ясно, че са ззаети желаните  19.09 и 10.10 в Сити. Но много ни очарова и жената, и презентацията , и мястото yahoo . И днес запазихме 26.09 другата седмица ще се плати и  веднагуведомявам общината.  danceg
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 28, 2015, 20:22:58 »

Ами честита да ви е датата и ресторанта, страхотен избор...
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 01, 2015, 17:54:38 »

Честито за датата, Sunny_bear ! Ние също сме в ресторант Сити, но на 20. 06! smile
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #404 -: март 01, 2015, 21:15:00 »

Оооо, прекрасно! Най-после една съмишленичка  Wink Ще се радвам на споделени вълнение в темата!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines