Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:17:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 238492 пъти)
 
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #330 -: август 27, 2014, 17:57:47 »

Благодаря за мненията.Другата седмица и двамата сме в отпуска и ще разгледаме тук-там. Някой има ли мнение за ресторанта "Зеленият хълм"? smile
Активен
gery_
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #331 -: септември 13, 2014, 18:43:31 »

Здравейте,

Сватбата ни беше на 30 август 2014 и искам да изкажа своите впечатления от хората на които се доврихме в този ден


Място на сватбата и изнесен ритуалblush Беседките в Арт комплекс Стара Загора - изключително доволни сме от базата и най-вече от собственика на Арт с комплекса, с когото водихме непрестанна и безпроблемна комуникация за всичко. Откликваше на всички наши молби и прищевки  good За рестораната и обслужващия персонал, също мога да кажа,че се справих отлично.

Торта: Сладкарница Диана (мисля че е Димитровградска фирма), но имат представителство в Стара Загора - магазин Рио (до енергото). Изключителна визия на тортата, много добър вкус и достъпна цена

Фото и видео: Тимпас - все още не сме получили снимките, но знаем че ще ни харесат, вече имаме наблюдение върху работата им от предишни сватби на близки

Гримьор: Дарина Господинова. Горещо препоръчвам - тя изключителен професионалист и направи точно това което искам без да е необходим пробен грим

Фризьор: Огнян от Арлет. Изключителен професионалист. Още на пробната прическа си пролича, че има сериозен опит в тази сфера. Направи ми 3 пробни прически и всички ми харесаха, до последно не можах да реша с коя от трите да съм  girl_wink

Букет: И тук извадих късмет. След като обиколих всички магазини за цветя зад универсалния и до църквата и като установих, че нямаше кои знае какъв избор от цветя (заради някаква градушка която е унищожила голяма част от цветята на доставчиците), съвсем случайно попаднах на едно магазинче, в което сосбственичката ми направи букет 1:1 от снимка за 2 пъти по-ниска цена от всички останали в гарда и то от цветятя които исках. Букет с микрофон + естествена бутониера за младоженеца = 25 лв.  Магазинчето се намира някъде тук, https://www.google.com/maps/@42.427604,25.6231181,3a,75y,147.96h,84.7t/data=!3m4!1e1!3m2!1s6LlJRpsyED_7hWjcnwLrcg!2e0   но ви го давм като ориентир, няма друго на тази улица и в този район

Украса: Деница и Милена от Сватбената къща - също много сме доволни от тях и работата им.

Ди джей и Водещ: Иво Чуков  и Жеко - страхотен купон стана, много сме им благодарни

Рокля: Милена Асеновград  heart

Ето и една снимка за да добиете представа за рокля, прическа, букет и грим  danceg Пожелавам успех на всички бъдещи булки и им пожелавам да изживеят един незабравим ден  give_rose


« Последна редакция: септември 13, 2014, 18:48:19 от gery_ » Активен
gery_
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #332 -: септември 13, 2014, 20:00:15 »

Здравейте,

Сватбата ни беше на 30 август 2014 и искам да изкажа своите впечатления от хората на които се доврихме в този ден


....

Рокля: Версай Асеновград  heart
.................................


Извинявам се за допусната грешка в предишния ми пост

Роклята е от Версай Асеновград -  за съжаление не успях да го поправя в предишния и пост
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #333 -: септември 15, 2014, 10:32:56 »

Поздравления за прекрасната сватба smile Така като чета се радвам още повече, че запазихме Арт-а за нашата сватба, само че ние ще сме вътре smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: септември 15, 2014, 12:48:43 »

миналата седмица бяхме на сватба точно в Арт-комплекса вътре в ресторанта и мога да те уверя, че ще останете доволни както от обслужването, така и от обстановката smile
Активен
baby0810
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #335 -: септември 29, 2014, 10:19:48 »

Здравейте момичета smile
Искам да постна нещо което може да бъде в полза на бъдещите булки.
Скъпи младоженци сватбена агенция "Приказен ден" има прекрасно предложение за Вас!
С голямо удоволствие Ви каним,да участвате в нашата игра,която се нарича "Бъдещи младоженци"! Как можете да участвате в нея ли Използвайки нашите услуги от периода 01.10.2014 г до 30.10.2015 г,вие получавате възможността да спечелите:
1 място - СПА Почивка до дестинация Велинград
2 място - Романтична вечеря на 14.02.2016 г
3 място - Сантиментален подарък за вашето семейство
Ще има и още куп утешителни награди
Играта ще се разиграе под формата на томбола на 01.11.2015 г
Не губете време!
Започнаха записванията За повече информация заповядайте във офисът ни,който се намира на ул.Кольо Ганчев 48 срещу детски център Мики Маус.
Очакваме Ви !!!


https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD/434984363300007?ref=br_rs   ето тук може да разгледате част от нещата които правим.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: ноември 26, 2014, 11:15:45 »

Реших да пиша в тази тема, защото мисля,че ще е полезно за бъдещите младоженци от Ст. Загора да получат малко информация за един от ресторантите в които присъствах на сватба. Става въпрос за комплекс Тера. Всяка седмица работим почти в цяла БГ и най-вече в Пловдив и съответно съм се нагледала на всичко от страна на ресторанти и персонал. Всички знаем,че повечето ресторанти не обичат агенции и проблемите започват още от вратата за разлика от въпросния комплекс. За 9 год. практика като агенция останах много приятно изненадана от отношението и посрещане в този комплекс. Тези хора направиха всичко възможно всичко,което бяха пожелали младоженците да се случи без никакви проблеми и спънки. Персонала през цялото време беше крайно любезен и на много високо ниво като обслужване. За управителя Петър / не запомних фамилия за което се извинявам/ е изключителен професионалист и просто се виждаше,че той не е просто там за да си вземе заплатата, а за да угоди по всякакъв начин на младоженци,родители и в това число и на нас. Това младо момче може да сложи в малкия си джоб ресторантьори,които са години наред в този бранш и въпреки всичко има какво да научат. По време на тържеството всички сервитьори и управителя включително бяха през цялото време в услуга на гостите и само дето килими не им постилаха за да са доволни. Цялото меню излише до секундата без никакви закъснения макарче гостите бяха 240 човека. Храната беше топла и неуморно всяка секунда се изнасяше лед по масите. Нещо,което малко ресторанти успяват да направят. Това продължи от 18,00ч до 6 сутринта. В нито един момент персонала не изчезна и през цялото време ги виждахме по-масите на гостите. Съжалявам за дългия пост,но съм крайно очарована от нивото на комплекс Тера и мисля,че хората на които им предстои тържество се вълнуват точно от проблеми с храна и обслужване и затова споделих мнението си.  Изумих се че този комплекс предлага два ресторанта в различен стил и уникална градина с басейн за сватби на открито. Съжалявам,че в Пловдив нямаме такава база за организирани тържества.  Bravo Bravo Bravo
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 29, 2014, 12:15:24 »

Здравейте на всички бъдещи булки 2015 г.
Да отворим темичка за булките от Стара Загора през 2015 г.
Ние от сватбена агенция "Приказен ден" сме готови да отговорим на вашите въпроси свързани с организацията на вашия сватбен ден.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: януари 04, 2015, 16:43:26 »

Здравейте и от мен!
Реших да пиша, понеже се сгодих миналия месец и сега трябва да организираме сватба, а не зная от къде да започна! Идеята ни е Голямото събитие да е месец юни, но не зная дали ще има свободни дати в ресторантите!
Ще се радвам, ако споделите мнения за вашата подготовка! smile
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #339 -: януари 04, 2015, 19:05:42 »

Sisku, моят съвет е да започнете с избора на ресторант в най - кратки срокове, може би в рамките на седмица. Вероятността да няма вече свободни дати за юни месец е многооооо голяма, затова трябва да действате много бързо. След като резервирате ресторант, трябва да започнете с избор на фотограф и на DJ, също в кратки срокове. Ако ще ползвате сватбена агенция, за декорацията на ресторанта, е хубаво до края на януари, да ангажирате и агенция, някои агенции имат 10% отстъпка при ранни записвания до края на януари. Също е хубаво, до края на януари, да си запазите и дата в общината, но след като вече имате резервиран ресторант.  smile smile smile
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 05, 2015, 08:52:17 »

Здравейте, както е казала  chopper_girl сега е момента да си ангажирате всички хора, които ще реализират вашето сватбено тържество. Зависи за кой ресторант сте се ориентирали, но много от тях вече са със ангажирани съботи за месец май, юни и юли останали са петъци и недели свободни. Във общината вече записват датите и часовете, там също има дни в които почти няма свободни часове....Успех!
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #341 -: януари 05, 2015, 14:46:28 »

Здравей, Sisku и поздравления smile Нашата сватба ще е на 6.06 и като ходих в общината на 2.12 едва успях да си запиша час, а ми бяха казали да отида януари..Моят съвет е до ден-два да се ориентирате за ресторанта и да заминавате направо там.Своевременно трябва да проверите в общината дали имат свободен час, защото наистина юни има много сватби.После както са ти обяснили се ориентираш към най-важните- фото, ДЖ и агенция за украсата.Ако наистина искаш да е юни, трябва да започнеш да организираш.Ние се сгодихме август и имахме време да свършим доста неща, така че ако имаш въпроси, с удоволствие ще помогна и насоча smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 05, 2015, 18:47:20 »

Благодаря много на всички за бързите отговори!
Зная, че е доста кратък период, но се надявам всичко да завърши успешно. Аз също мисля, че първо трябва да ангажираме ресторант и още утре се отправяме към няколко. Дано да имам с какво да се похваля вечерта. smile И още веднъж ви благодаря, че откликнахте веднага  smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 08, 2015, 22:03:36 »

Да се похваля, запазихме си дата за сватбата в р-т Сити. Отидохме да попитаме и за наш късмет точно тази, която искахме беше останала свободна  danceg
Сега трябва да отидем и до общината да запазим час и започваме подготовката smile Само ме притеснява, че в църквата са казали, че първо трябва да имаме граждански брак, за да сключим църковен, а ние мислихме да е обратно. Как беше/ ще е при вас? smile
Хубава вечер от мен! smile
« Последна редакция: януари 08, 2015, 22:09:08 от Sisku » Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 09, 2015, 08:38:50 »

 Sisku, поздравления за добрия избор на ресторант и късмета, който сте имали за датата. Имаме доста сватби, които са записани първо с църковен брак, а след това с граждански. Във всеки от тези случаи има намесен техен познат свещеник..... Wink или другия вариант е да ги измолите съвсем учтиво. До скоро! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines