Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 04:56:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 242720 пъти)
 
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 14, 2013, 09:36:19 »

Момичета, споделете мнение къде мислите да поръчвате или сте поръчали сватбената торта? Избор кой знае какъв няма, но като съотношение цена-качество кое е най-доброто тук? Чух много добри отзиви за една Димитровградска фирма "Дияна" мисля че се казваше, но не зная с превоза как се случват нещата. Другите, които не са от Ст.З. и сме доволни от тях са Виена стил от Ямбол, моите родители са оттам, но превоза пак е въпрос...
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #121 -: юли 14, 2013, 18:48:45 »

Hope4Everton нашата ще е от ден-рожден. моя мъж я избра...шампанско с лешници. Отказахме се от фондана защото излиза много скъпо с него,но пък тортата ще е разкошна надявам се а и на 5 етажа  yahoo
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 14, 2013, 19:16:10 »

sisinka87, може ли да ми кажеш за колко човека ще ви е тортата и на каква цента ще излезе
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #123 -: юли 15, 2013, 09:38:11 »

Hope4Everton веднага ти казвам, за 130 човека по 1,5 лв. парчето. ако искаш да е с фондан цената мисля че беше 3,5лв. на парче.
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #124 -: юли 15, 2013, 10:03:06 »

Здравейте момичета, дългоочаквания ден мина и беше невероятен. Искам да споделя с вас, колко съм очарована от ресторант "Тифани", всички беше както го бяхме планирали, нямаше никакви неприятни ситуации, персонала беше много любезен, а украсата страхотна  Bravo
Също съм с две ръце за дж Елица и Жоро страшен купон се получи, страшно са готини.
А фотографката просто беше уникална, такива идее, че чак времето не ни стигна smile
Единственото лощо е, че сватбата минава много бързо като един миг, сега ми се иска пак  girl_wink
Относно тортата нашата беше от Ден рожден на Хавай и беше много вкусна и добре направена.
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 15, 2013, 11:05:13 »

Меган много се радвам и дано животът ви е изпълнен само с любов и щастие и скоро ще чакаме снимки да видим smile
А за снимките кой ви ги прави smile
Активен
Milli
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #126 -: юли 15, 2013, 12:11:58 »

Момичета къде си правихте грим и прическа.Незнам на кой да се доверя crazy
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #127 -: юли 15, 2013, 16:20:00 »

Shtastlivka благодаря ти smile Фотографката ни беше Светлана Узунова- фото Фокус
Прическата и грима си ги правих при моята фризьорка салон Неди, ще кача снимки да видите.
Активен
sybka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #128 -: юли 15, 2013, 20:18:14 »

Здравей megan_n, Радвам се че твоята сватба е минала блестящо, а моята те първа предстои. Във форуми не влизам много много, но сега ми се наложи понеже и аз ще съм в Тифани и при мен ще са ди джей Ели и Жоро, но не искам украсата да е от ресторанта, някак си нямам доверие на тях, също така искам да те попитам, имахте ли танцьори, понеже моят мечо е гледал някаква сватба в Пловдив и много иска, но от там ми е малко по скъпо. Моля Ви да ми препоръчате агенция за окраса и танцьори понеже другото що горе вече сме го уточнили.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #129 -: юли 16, 2013, 07:52:24 »

Аз съм се спряла на Искра, от Темира wedding. Много е разбрана, много помага с идеи и не си налага вижданията smile
Активен
cinderella
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 16, 2013, 08:05:43 »

Привет ,момичета!  give_rose
За Тифани, доколкото разбрах от моя приятелка, не може украсата да ти е от друга фирма!
Задължително е тяхна и няма опция да се ползва агенция освен тяхната. Събка провери това пак .
Честито на megan_n!  weddingday Пожелавам ви дълъг и много щастлив семеен живот!
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #131 -: юли 16, 2013, 09:36:36 »

sybka зависи кога сте запазили ресторанта, ако е било след нова година значи сте заварили новите условия т.е не допускат друга агенция да прави украсата, само тяхната може да се ползва, ние бяхме така. Ако искаш за всеки случей ги питай, но на нас ни го казаха още преди да запазим датата. Относно тяхната украса я има в facebook, нашата беше лилавата и на мен много ми хареса, както и на гостите, но всеки си има вкус, за мен най-важно беше купона да стане и много не обърнах внимание на украсата biggrin
Искра е страхотна аз си правих там поканите и съм много доволна и аз бих се спряла на нея, ако беше друг ресторант.
Имахме танцьори. Аз ходя да играя народни танци в Загорци и извкахме тах да играят с кумското пиле и торта. А кумата ни беше направила изненада, беше се разбрала с тях да изтанцуват един танц и стана невероятно. Много са добри.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #132 -: юли 17, 2013, 09:28:24 »

megan, Можеш ли да ми дадеш някаква цена за танцьорите?
Активен
chudenka86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


Сватба на 18.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 17, 2013, 12:46:22 »

Здравейте дайте някакви идеи за музиката при извеждането, чувала съм за авджийте хубави отзиви и ми казаха че са българи, но никъде не мога да намеря инфо а не ми остава време вече.... crazy
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 17, 2013, 13:46:23 »

chudenka86, предполагам имате в предвид Авлигите-да българи са, но доста по-атрактивни са групата музиканти от Етно зара, защото са си с народни носии - ризи.
http://etno-zara.com/ това е техния сайт, освен фолклорни танци за самата сватба, правят и извеждане на булка, или така нареченото пребулване.
http://etno-zara.com/others_file.php?others_id=1 точно това имах в предвид.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines