Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 07:16:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 253391 пъти)
 
meripeewa
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 04, 2013, 18:09:52 »

Момичета, къде ще си правите прическите? На мен това ми е най - болната тема, понеже 1 месец преди бъдещия ми съпруг да ми предложи, си подстригах косата много късо и сега едва ми закрива ушите, направо не знам какво ще измислям. А и май няма да стане да си сложа допълнителна коса, защото ще се вижда сигурно. А до сватбата има 2 месеца, ще порасне точно 0 см до тогава biggrin
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #106 -: юли 05, 2013, 07:51:37 »

meripeewa не си прави такива изводи...добрите професионалисти ще ти измислят прическа,моята коса също е къса и фризьорката каза че не е проблем да ми сложи допълнително коса. другата седмица съм на пробна прическа и ще пиша какъв е резултата.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #107 -: юли 05, 2013, 09:05:41 »

Дайте препоръки за фризьор и гримьор...предварително казвам, че Силва е заета sad
Активен
meripeewa
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 06, 2013, 19:05:32 »

Аз ще съм при Силва на грим, а за фризьор наистина не знам...
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 07, 2013, 07:23:08 »

Добро утро момичета !
Вчера видях профила на въпросната Силва във фейсбук и да си призная не бях чувала за нея , но останах с добри впечатления. Вие имате познати , които са били при нея на грим?
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #110 -: юли 08, 2013, 07:54:44 »

Аз също се бях спряла на Силва, но в моя ден е заета вече sad
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 08, 2013, 17:50:40 »

Е щом толкова хора се надяват на Силва явно е добра , но кое е по -добре при нея или във това Фери срещу универсалния?
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 09, 2013, 08:14:44 »

Момичета имам много добри впечатления от гримьорката Мариана Илчева.
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #113 -: юли 09, 2013, 19:08:27 »

Тепърва ми предстои да организирам сватбата си и се надявам да помагате. Сватбата ни ще е в Стара Загора и ще се налага да организираме от разстояние. На първо време трябва да запази ресторанта -= може ли повече информация нужно ли е да си уговоря предварителна среща с някой от управителите на ресторанта или директно отивам. И второ - горе долу как протича такъв тип разговор?
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 11, 2013, 18:44:10 »

Ilss добре дошла smile
На мен ми беше съвсем скоро разговора с управителката и да ти кажа доста се притеснявах , но жената толкова сватби е видяла и организирала , че само дето се притеснявах.
За това дали ти трябва предварителна уговорка зависи от ресторанта , който си избрала и дали винаги е там управителя/управителката, но за да ти е мирно на главата се обади и ги предупреди smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #115 -: юли 12, 2013, 07:53:02 »

ilss добре дошла и успех с организирането smile Аз се бях обадила на 1-2 места предварително, на другите отидохме просто на място и стискахме палци да са там.
Специални разговори не сме водили, но това, което мога да ти кажа е че всички ще се опитат да те убедят, че там е най-доброто място и не трябва да се подвеждаш smile Говори с всички ресторанти, които си набелязала, води си записки кой какво предлага, после си ги виж на спокойствие, ориентирайте се към някой и събери мнения от други хора smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #116 -: юли 12, 2013, 08:35:47 »

ilss, успех с организацията. Моят съвет е първо да позвъниш по телефона и по възможност да си уговориш среща с управителя....защото ние така доста се разочаровахме от два ресторанта....управителите ги нямаше и персонала се държа кофти с нас като разбраха, че не искаме да запазваме дата, а само да питаме какви са условията им....та решихме и да не стигаме до втора среща с управител....и както ти е казала ablaze слушаш....записваш всичко, което ти кажат и после на спокойствие премисляш всички положителни и отрицателни неща за ресторанта.
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #117 -: юли 12, 2013, 16:05:41 »

добре дошла ilss и успех с подготовката.  за кой месец смятате да ви е сватбата???
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #118 -: юли 13, 2013, 21:38:47 »

Момичета ще се побъркам ....шест от поканите който пратих на 1-ви още не са пристигнали до получателите,което значи че са изгубени...яд ме е не за друго а защото всичките са в Бургас, останалите който изпратих са получени, значи някой не си е свършил работата.  beating beating beating
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 14, 2013, 08:37:26 »

Оле, горката! И аз онзи ден разпратих поканите, които бяха за роднини и приятели на родителите от други градове (нашите покани за приятелите бяха в електронен формат). В Ямбол бяха получени още на другия ден, дано в Провадия пристигнат sad Че имаме и 2 до Гърция!
Sisinka87, дано все пак не са изгубени и пристигнат!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines