Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 11:47:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 239275 пъти)
 
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 09, 2013, 22:18:30 »

ger4o_87, нашата украса за колата е от агенцията. В цената си влиза и украсата. Допълнително ще вземем само балони и ленти за останалите коли.
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #16 -: май 10, 2013, 08:48:22 »

ger4o_87, нашата украса за колата е от агенцията. В цената си влиза и украсата. Допълнително ще вземем само балони и ленти за останалите коли.

И нашата украса е от агенцията. И най-много ми хареса това, че ще я сложат на място - в дома на младоженеца и не е необходимо да се разкарваме насам натам...Особено както ще сме дневна сватба и времето е по-ограничено ни е голям плюс
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #17 -: май 10, 2013, 09:17:59 »

ger4o_87 нашата украса за колата ще я направят от ресторанта, но на нас и украсата ни е от там.
Dark_ButterFly за нас е още рано за избор на меню и за хапките не сме мислили, но може и да е права управителката сга като се замисля. А каква презентация са ви правили?
Активен
ger4o_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 10, 2013, 09:24:17 »

megan_n кой ши беше ресторанта?
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 10, 2013, 11:11:30 »

Презентацията включваше 4 салати и 4 основни ястия. Имахме възможност да комбинираме между гарнитурите и основните ястия. Ние ще си внесем алкохол, ядки, ако решим сладки... Нашето меню ще включва салата, плата със сухи мезета, безалкохолни, вода, основно (пилешка пържола с кисели краставички и кашкавал и свинска с гъбен сос, като гарнитура - картофено пюре). Ще си имаме отделно меню за децата.

ger4o_87 и ние и megan_n сме в Тифани smile
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #20 -: май 10, 2013, 13:49:01 »

Dark_ButterFly супер, менюто звучи много вкусно smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 11, 2013, 08:13:24 »

Ние сме много доволни, определено е вкусно, а и има възможност ако някой не яде пилешко или свинско да си избере.
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #22 -: май 13, 2013, 08:57:42 »

Здравейте, brides-to-bе, желая на всички много слънчева и щастлива седмица! smile
Моля за съвет относно шаферките. Имаме сериозни различния във вижданията за шаферките с бъдещата свеки, която се опитва да налага някакъв свой си традиционализъм...
Кой/коя може да бъде шаферка, от чие страна трябва да е, на колко години трябва да е, какви трябва да са функциите и колко на брой могат да бъдат?
Ще бъда благодарна на всички трезвомислещи и съвременни булки, ако споделят като как точно стоят нещата!  girl_impossible
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 13, 2013, 10:19:58 »

Относно шаферките си определяте вие. Аз имам 2 големи шаферки (мои приятелки още от детската градина) и 1 малка кукла на година и 8 месеца. Има хора с много повече шаферки, но то си е ваше решение. Отначало шаферките ми щяха да са с еднакви рокли, но в последствие просто не успяха да се срещнат и да вземат заедно роклите. Отделно сестра ми също ще помага през цялото време, но тя си ми е сестра, не я определям като шаферка.
А вас какво ви притеснява?
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #24 -: май 13, 2013, 10:24:14 »

Alex02 колкото шаферки ти си решиш може да имаш. Аз ще имам 3 големи шаферки, ми приятелки и 5 малки smile Единственото, което съм чувала и съм се съобразила е да не са омъжени. Но и това не е задължително както ти си решиш. Големите ми шаферки ще са с еднакви рокли, а малките не.
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #25 -: май 13, 2013, 10:39:34 »

Относно шаферките си определяте вие. Аз имам 2 големи шаферки (мои приятелки още от детската градина) и 1 малка кукла на година и 8 месеца. Има хора с много повече шаферки, но то си е ваше решение. Отначало шаферките ми щяха да са с еднакви рокли, но в последствие просто не успяха да се срещнат и да вземат заедно роклите. Отделно сестра ми също ще помага през цялото време, но тя си ми е сестра, не я определям като шаферка.
А вас какво ви притеснява?

И аз съм на същото мнение... Който както си го направи и както му харесва! Имам големи ... изнервяши моменти с бъдещото свеки, а се ядосвам още повече защото съм бреми и това се отразява и на бебенцето... Значи: с годеника ми сме определили племеничката ми, която е на 2 годинки, ангелче, което да разпръсква розови листенца пред нас - дъщеря на сестра ми (която пък ще е кума). Свеки ВЕЧЕ се е уговорила с някакви техни роднини за някакво момиче, което не съм чувала и виждала и не само, че се е уговорила без да ни пита, но и ни вменява, че шаферката може да бъде само една единствена и задължително от страна на младоженеца!!! Предложих компромисен вариант - да бъдат двете - и племеничката ми и онова незнайно момиче, но все едно бъркам ... да не казвам къде... Ако ТЯ плащаше всичко, вероятно бих била задължена да се подчинявам и да си мълча, но това е нашата сватба и в случая разходите поемаме лично аз и бъдещия ми съпруг!  crazy
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 13, 2013, 12:01:01 »

Лелеее, как може да налага така мнението си. Ама това си е вашата сватба. Единствения компромис, който можете да направите, е да са и двете деца. Но не е хубаво така да ви се меси в организацията, още по-малко да уговаря подобни неща.
А шаферките може да са колкото искате. Не съм мн сигурна от коя страна трябва да са, ние никога не сме се замисляли за това.
Ние на сватбата ще имаме и други дечица и от двете страни. Всички ще са облечени с роклички, костюмчета и ще си тичат наляво надясно. Ако искат всички може да се определят като шаферчета, на мен не ми пречи. Просто дрешки ние купихме само на племенницата и племенника ми. Няма как на всички да купим.
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #27 -: май 13, 2013, 12:18:42 »

Лелеее, как може да налага така мнението си. Ама това си е вашата сватба. Единствения компромис, който можете да направите, е да са и двете деца. Но не е хубаво така да ви се меси в организацията, още по-малко да уговаря подобни неща.
А шаферките може да са колкото искате. Не съм мн сигурна от коя страна трябва да са, ние никога не сме се замисляли за това.
Ние на сватбата ще имаме и други дечица и от двете страни. Всички ще са облечени с роклички, костюмчета и ще си тичат наляво надясно. Ако искат всички може да се определят като шаферчета, на мен не ми пречи. Просто дрешки ние купихме само на племенницата и племенника ми. Няма как на всички да купим.

Благодаря ти, мила, успокои ме. sad Просто не знам какво да правя, много е грозно и подобно вмешателство ми скапва спокойствието!... sad
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #28 -: май 13, 2013, 15:42:07 »

Аз също мисля, че не трябва да се меси във вашата сватба. Моят съвет е да не се ядосваш, просто и кажи, че ти си имаш шаферка, а пък тя като е избрала ще са две. По принцип големите щаферки са от женската страна- твои приятелки, а малките няма значение. Но пак казвам прави това, което ти искаш и не се ядосвай smile
Активен
qnislava
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #29 -: май 15, 2013, 22:57:36 »

Здравейте на всички бъдещи булки smile На мен също ми предстои сватба и ще се радвам да ми препоръчате добър Dj и водеща
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines