Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:21:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 238471 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 03, 2013, 21:07:06 »

СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 11 част
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #1 -: май 05, 2013, 09:14:01 »

Христос Воскресе! Нека бъдем живи, здрави и по-добри.
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 06, 2013, 08:00:48 »

Христос Воскресе! Нека бъдем живи, здрави и по-добри.
Воистина Воскресе!!! Освен живи и здрави, нека бъдем и много щастливи и всяка от вас има най-страхотната и мечтана сватба.  smile Wink
Активен
chervenkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #3 -: май 07, 2013, 13:17:10 »

Христос Воскресе! Бъдете здрави и усмихнати и с пожелание да постигнете мечтаната сватба!

Имам следното питане момичета - някоя от вас може ли да ми обясни точни какви обичаи следва да се спазят в сватбения ден?
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #4 -: май 07, 2013, 14:38:34 »

Воистина воскресе! smile
Момичета, аз да докладвам изминалите празнични дни:
поръчахме халките, капарирахме диджей и оператор, фиксирахме хотел-ресторант! Много съм хепи, но ми коства доста нерви и интересни моменти! smile
Това, което трябва да направя е да намеря:
- украса за ресторанта и за колата,
- платно за посрещането,
- малките аксесоари около сватбата и подаръчета
...а! и ТОРТА!
+ фризьор и гримьор
Хайде да спирам, че явно за още много неща мога да се присетя. До преди секунди ми беше една идея по-спокойно! Wink))))
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 07, 2013, 22:08:16 »

chervenkova по принцип вие си решавате кои ритуали желаете да спазвате и кои не. Последователността е грижа на водещия или dj-я. Стандартните са: Посрещане на младоженците, Захранване ,  Реч на кума ,  Първи семеен танц , Разчупване на питката     , Дарове за кумовете , Булчинско хоро или танц на булката  , Игри за младоженците ,  Разрязване на сватбената торта  , Хвърляне на букета  , Хвърляне на жартиера...
Игрите трябва да ги коментирате с dj-я, със сигурност ще ви предложат много, а вече вие ще си изберете smile

Alex02 напредвате малко по малко smile

Ние вече си избрахме меню за сватбата, много сме доволни. Видях си роклята, вече имам снимки, ще гледам утре да ги кача smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #6 -: май 08, 2013, 07:33:18 »

Здравейте момичета, Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави, безумно щастливи и обичани!

Аз ви пиша, защото сега започвам да мъдря графика за сватбата и искам мнението ви 19:30 твърде късно ли е за изнесен ритуал?
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #7 -: май 08, 2013, 07:45:03 »

Здравейте момичета, Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави, безумно щастливи и обичани!

Аз ви пиша, защото сега започвам да мъдря графика за сватбата и искам мнението ви 19:30 твърде късно ли е за изнесен ритуал?

Здравей! smile Може и да помрънкат, че им е късно. Знам, че почват от 17ч., защото ние сме последни в гражданското от 16,20ч. и ни казаха, че по-късно не могат, т.к. заминават по ресторанти. Но все пак си взимат таксата, беше 150лв., едва ли ще са им проблем 20-те минутки ритуал. smile
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #8 -: май 08, 2013, 07:54:21 »

chervenkova по принцип вие си решавате кои ритуали желаете да спазвате и кои не. Последователността е грижа на водещия или dj-я. Стандартните са: Посрещане на младоженците, Захранване ,  Реч на кума ,  Първи семеен танц , Разчупване на питката     , Дарове за кумовете , Булчинско хоро или танц на булката  , Игри за младоженците ,  Разрязване на сватбената торта  , Хвърляне на букета  , Хвърляне на жартиера...
Игрите трябва да ги коментирате с dj-я, със сигурност ще ви предложат много, а вече вие ще си изберете smile

Alex02 напредвате малко по малко smile

Ние вече си избрахме меню за сватбата, много сме доволни. Видях си роклята, вече имам снимки, ще гледам утре да ги кача smile

Здравей, Dark_ButterFly,
надявам се добре да сте изкарали празничните дни! smile Ние също си имаме меню, но ударихме на камък във връзка с бъдещата свеки... Тя е традиционалистка и не експериментира много с вкусове. Ще я водим на специална дегустация, за да се убеди, че ще й е вкусно. Другото, което ме изненада е като заяви, че няма да има жив човек, който да пие бяло вино през лятото на сватба! smile smile smile А реално всичките ми приятелки и техните половинки консумират най-вече това... smile Като цяло - имам си доста интересни ... "ситуации", чудя се дали се връзвам, защото съм бреми или е просто от жегите, но ... ще гледам с усмивка на всичко! smile
За роклята все още съм пас, т.к. не знам до началото на юли колко ще порасна, но след 10-ти юни започвам търсенето! Wink)))))
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #9 -: май 08, 2013, 09:10:29 »

ablaze може и да ти кажат, че е късно за изнесен ритуал те са малко запънати  в това гражданско, но все пак ги питай.
Dark_ButterFly на коя дата беше точно сватбата ви  и ще имате ли коктейл в градината? От ресторанта ми казаха, че може да ни направят някакви коктейлни хапки, но ще го уточним на дегустацията, вие ще имате ли такива?
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #10 -: май 08, 2013, 10:15:16 »

Здравейте момичета, Христос Воскресе! Бъдете живи и здрави, безумно щастливи и обичани!

Аз ви пиша, защото сега започвам да мъдря графика за сватбата и искам мнението ви 19:30 твърде късно ли е за изнесен ритуал?

Аз смятам, че няма да се съгласят...но нищо не губиш да ги попиташ
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #11 -: май 08, 2013, 12:14:19 »

Момичета, какво мислите за торти ПЕРЛА?
Намерих сайта, има сватбени торти, има няколко адреса в Ст.З., но нямам никакви впечатления дали стават, както и не се намирам на място, за да си проверя самичка...
ето сайта: http://tortiperla.com/news.php

Активен
chervenkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #12 -: май 08, 2013, 15:57:07 »

Ами, на мен лично торти "Перла" са ми твърде сметанови и не са нещо особено, не зная за сватбените торти - споделям впечатление от тортите на парче smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 09, 2013, 11:19:48 »

ablaze може и да ти кажат, че е късно за изнесен ритуал те са малко запънати  в това гражданско, но все пак ги питай.
Dark_ButterFly на коя дата беше точно сватбата ви  и ще имате ли коктейл в градината? От ресторанта ми казаха, че може да ни направят някакви коктейлни хапки, но ще го уточним на дегустацията, вие ще имате ли такива?

На 25.05 сме, малко остана. Ние няма да имаме хапки. Още първия път като капарирахме управителката ни каза, че тези хапки се изхвърлят, ако искаме ще ни направят, но накрая никой не си взима или се изяждат 1-2 и целите плата се изхвърлят. Ще имаме коктейл. Управителката каза, че виното, което сме взели е много хубаво и предложи да вземат 5литра, каза че ще го смесят със сода и лимони и ще е като шампанско. Много сме доволни от менюто и презентацията, очаровани сме от отношението и вниманието.

Качвам снимки на подаръчетата ни за гостите. Липсват само етикетите, още не са залепени на юзчетата.
Успях да кача и снимки на роклята, без болерото е все още, но горе долу се вижда как се е получила. Много изчистена точно както я исках smile
« Последна редакция: май 09, 2013, 11:39:10 от Dark_ButterFly » Активен
ger4o_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 09, 2013, 21:16:21 »

Здравейте момичета, моля ви кажете ми къде ще си украсявате колите?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines