Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:20:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 240403 пъти)
 
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #75 -: юни 17, 2013, 18:55:08 »

ablaze с теб сме на една дата до колкото имам спомен (03.08.) ще споделяме едни и същи тревоги по едно и също време.  Вашия ритуал от колко часа е? Нашия е от 18:00 и се тревожа че е много рано и не знам как да си направя графика за деня... все пак и половин час път имаме и фото сесия 1 час...  crazy
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #76 -: юни 18, 2013, 07:55:07 »

Sisinka, нашия е в 19:30 ч., тъй като решихме, че всичко преди това ще е много рано и много топло smile Фотото ще е преди това и разбира се, имаме предимство, че няма да имаме църковен брак. График не съм направила кой знае какъв...в 19ч гостите трябва да са в ресторанта, 19:30 ритуал и после...до сутринта надявам се smilesmile
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #77 -: юни 18, 2013, 08:15:00 »

Здравейте!
Търся идеи за подаръци за кума и кумата, които не са двойка и си имат собствени семейства. Някакви предложения? И дали е необходимо по принцип да се прави нещо спешъл?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 18, 2013, 09:33:06 »

По принцип се правят подаръци на кумовете - да. Нашите също не бяха двойка, затова подаръците бяха според човека. на кумата подарихме бижута от сребро, защото тя носи само сребро. На кума...не помня. Но има много варианти: ваучер за уикенд някъде; нещо свързано с хобито му; или пък с дома, ако е семеен и е планирал купуването му.
Аз съм за практичните подаръци, особено ако са обсъдени с кумовете предварително. Иначе може и осветена икона да се подари.
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #79 -: юни 18, 2013, 09:55:17 »

По принцип се правят подаръци на кумовете - да. Нашите също не бяха двойка, затова подаръците бяха според човека. на кумата подарихме бижута от сребро, защото тя носи само сребро. На кума...не помня. Но има много варианти: ваучер за уикенд някъде; нещо свързано с хобито му; или пък с дома, ако е семеен и е планирал купуването му.
Аз съм за практичните подаръци, особено ако са обсъдени с кумовете предварително. Иначе може и осветена икона да се подари.

Sunray, много ти благодаря!!!  Bravo
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #80 -: юни 18, 2013, 22:14:18 »

леле още по гадно ми става с тоя час 18:00...защо ми трябваше да слушам майка ми да не го направим от 19:00 часа...оххх...дали има начин да сменя часа на гражданския???/
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 18, 2013, 22:49:58 »

А защо не ти харесва 18ч?
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #82 -: юни 19, 2013, 13:52:41 »

Sisinka, ти с изнесен ли си или в ритуална зала? Това също е важно за часа на ритуала. Освен това нищо не ти пречи да го смениш, ако има свободни....ако не си раздала поканите, на които пише къде и кога да се явят хората.

Ние още се мъчим с нашите, уж до 5ти юли трябва да ни отговорят, ние още не сме раздали някои...ужас е smile
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #83 -: юни 19, 2013, 20:06:09 »

Ритуала ще е изнесен...а за поканите,нашите ги поръчахме вчера и чак на 1-ви ще са готови. Моето момче не се включва изобщо в организацията на сватбата и всичко аз правя... cray дори кумовете който са негови кръстници ме остави аз да ги каня...ако знаех че така ще се депресирам от подготовката никога нямаше да приема сватбата. направо ми се иска да свършва вече cray
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #84 -: юни 20, 2013, 09:39:23 »

Sisinka87 хей недей така не се притеснявай толкова.Нашият ритуал ще е в 18:30 какво толкова, църквата ще е в 16:30, така че пак ще е жега. И аз бях много изнервена в началото, защото също аз организирам абсолютноо всичко, но си казах, че това е един от нах-хубавите моменти и не си струва да го развалям като се ядосвам за дреболии. smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #85 -: юни 21, 2013, 08:27:33 »

Sisinka, ако те успокоява не си сама в това си желание. Предполагам, че всяка ще откачи малко като започне да наближава, не се ядосвай smile Моя човек също само гледа специално подбрани снимки и харесва или не харесва и тн. Аз организирам всичко, но това си е мое желание, защото просто съм такава - трябва да контролирам всичко crazy
Замисли се, ако му дадеш да прави нещо и той не го направи като хората...какво ще стане  beating
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 21, 2013, 09:28:12 »

Sisinka, ако те успокоява не си сама в това си желание. Предполагам, че всяка ще откачи малко като започне да наближава, не се ядосвай smile Моя човек също само гледа специално подбрани снимки и харесва или не харесва и тн. Аз организирам всичко, но това си е мое желание, защото просто съм такава - трябва да контролирам всичко crazy
Замисли се, ако му дадеш да прави нещо и той не го направи като хората...какво ще стане  beating
Абсолютно те подкрепям и аз така сигурно ще процедирам с моето мъжле smile
Активен
meripeewa
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 26, 2013, 21:10:06 »

Здравейте, момичета!
Някой има ли отзиви за сладкарница Монти, днес ходих до там да гледам тортите, на външен вид ми харесаха. Парчето е 2.4 или 3 лв. взависимост от какво е направена, на Хавай също е 2.4 парчето, не мога да взема решение от къде да е тортата.  smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #88 -: юни 27, 2013, 07:34:34 »

Здравейте и от мен, аз търся някаква информация за сладкарници Петухова? Препоръчаха ми ги, но ще се радвам на още няколко мнения smile
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #89 -: юни 27, 2013, 10:40:56 »

Аз съм за Хавай, на Монти не съм ги опитвала. Петухови не е ли до полицията една сладкарница?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines