Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:37:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 240386 пъти)
 
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 12, 2013, 15:59:42 »

Shtastlivka аз мога да ти кажа за Сити...максимума е 130 човека!
Много ти благодаря Сисинка, защото аз там съм се насочила и се притеснявах дали ще побере 120 човека. Аз не съм ходила, но от снимки на други сватби много ми хареса там и плюс това от 15 човека само един ми каза лошо за там , но е бил на фирмено парти и предполагам е по-различно smile
Вашата сватба там ли ще е и когаа ? smile
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #61 -: юни 13, 2013, 09:11:26 »

Shtastlivka аз мога за Тифани да ти кажа, ние сме към 130 души и се събираме.
Активен
Mary_m
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #62 -: юни 13, 2013, 09:16:29 »

Искам да изкажа своето разочерование относно ресторант "Сити" и по-точно за това което се случи с тортата ми. Парчетата, които бяха изнесени от сервитьорите, бяха с дебелина един пръст и половина (гостите после се шегуваха, че са чели вестник през тях). И когато отидохме да си търсим тортата ни казаха, че не е останала.
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 13, 2013, 09:19:24 »

Искам да изкажа своето разочерование относно ресторант "Сити" и по-точно за това което се случи с тортата ми. Парчетата, които бяха изнесени от сервитьорите, бяха с дебелина един пръст и половина (гостите после се шегуваха, че са чели вестник през тях). И когато отидохме да си търсим тортата ни казаха, че не е останала.
Mary освен това нещо друго, което не ви хареса случи ли се? Обслужването как беше ?
Активен
Mary_m
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #64 -: юни 13, 2013, 09:26:30 »

Храната беше вкусна и порциите бяха като размер доста добре. Другото негативно нещо, което се случи. Беше когато всичко приключи и изпращахме последните гости, сервитьорите бяха трягнали вече с черните чували и изхвърляха всичко от масите в тях.
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 13, 2013, 12:47:24 »

А като цяло хареса ли ви или не?
Активен
Mary_m
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #66 -: юни 13, 2013, 14:50:19 »

Като изключим всичките недоразумения, успяхме да си направим доста весела сватба.
« Последна редакция: юни 13, 2013, 14:54:54 от Mary_m » Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 13, 2013, 18:54:23 »

Като изключим всичките недоразумения, успяхме да си направим доста весела сватба.
Радвам се за вас , защото все пак накрая това ще помните дребните неща ще избледнеят smile
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #68 -: юни 13, 2013, 23:32:00 »

Shtastlivka нашата сватба е на 3.08. и да ти кажа ходихме началото на февруари да резервираме и това беше единствената свободна дата до октомври. Аз съм очарована от управителката и главния готвач. Решихме един ден да отидем да опитаме менюто без предупреждение и уговорка. посрещнаха ни, настаниха ни и дори главния готвач ни направи комплимент от една порция пилешко филе със сирена и сметана. Въпреки че имаха банкет след по малко от час и си личеше че много бързат ни обърнаха такова внимание. Почуствахме се като вип гости!!!!!
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 14, 2013, 08:28:35 »

Ох и аз знам , че има доста наплив за Ситито и моя баща иска да ходим още сега края на Юни, че да не останем без дата , а тя е чак другия Май. Много ми се струва рано , но в крайна сметка какво да се прави ще идем и ще видим какво ще стане smile
Sisinka87 виждам , че си останала доволна дано и аз да съм smile
Активен
Alex02
Любопитен
*
Публикации: 33



« Отговор #70 -: юни 14, 2013, 08:59:21 »

Момичета,
здравейте! kiss2
Отдавна не съм писала, защото си позволихме почивка в Гърция, докато все още приличам на човечка, а не на тюленка (че нали съм бреми по средата...).
Искам да се отчета, че почти всичко за 6 юли ни е готово, като изключим облеклото на младоженеца, за което още се чудим какво ще е подходящо в жегите, както и за сина ни, който утре става на 11 и тотално се бунтува да му бъдат шити официални дрешки. Wink)
Някоя има ли идея с какво да облечем малкия пубертет? Wink)
Dark Butterfly, много се радвам за щастливата ти сватба, бъдете много щастливи! kiss2 Ще ми потвърдиш ли дали наистина съм те видяла онзи ден, на 24 май, в Галина-та? lol
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #71 -: юни 14, 2013, 10:31:32 »

Благодаря за инфото,най много ме притесняваше цената на роклята,защото повече от 500 лева за рокля няма да дам. за другите неща се поразрових и горе-долу разбрах колко струват.
Тортите в ден рожден много ни харесаха,ние си избрахме шампанско с лешници и питахме продавачката колко ще ни излезе торта за 120 човека при което тя ахна от изненада "никой не поръчвал торта за всичките гости". Практиката била да се взема 3 етажна торта която е с 26 парчета и останалото  на парчета. 4.5лв струва парче на торта а иначе излиза 1.5лв. не знам дали успях да ти обясня и дали ти ме разбра,но най хубаво е да идеш на място и да се разберете. иначе казаха че мога да си харесам модел от интернет и те да ми го направят едно към едно. danceg
Здравей, може ли само да питам нещо, че не съм много сигурна дали разбрах правилно. Ако си поръчаш торта (примерно тази 26 парчета, за която си писала) и другото е на отделни порции/пастички/парчета или както е правилно да се каже, то тези парчета готовите ще са по 1.50лв?
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #72 -: юни 17, 2013, 06:11:17 »

ablaze правилно си разбрала smile
Shtastlivka не се притеснявай...брат ми февруари месец резервира техния ресторант за септември 2014!
Не чакай последния момент за да не стане като нас да заемаме единствената свободна дата.

Аз да се похваля...в събота ходихме в Асеновград и вече си имам рокля,милото си купи костюм от първия магазин в който влязохме,направо му заспа.  Имаме си и халки и с почти всичко сме готови...нямам търпение вече yahoo yahoo yahoo
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 17, 2013, 07:44:07 »

Sisinka  щом твоят брат чак за септември е запазил значи моето е направо рано и да взема да отивам.  blum
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #74 -: юни 17, 2013, 08:35:59 »

Благодаря ти много, Sisinka! Честито за роклята, халките и за успешното закупуване на костюм от първия път. Моя човек още няма костюм, ноо аз имам рокля вече и халките са поръчани. Малко по малко всичко става много реално и наближава адски бързо smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines