Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:01:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 238511 пъти)
 
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #45 -: юни 02, 2013, 08:39:38 »

Привет момичета, отдавна не съм влизала и доста неща са се случили...
Dark_ButterFly честито за сватбата и пиши да разкажеш как мина.
Аз като цяло зарязах подготовката,защото започнах нова работа и нямах време,но от утре се захващаме здраво.
Някой ако може да сподели впечатленията си от Асеновград,цени,качество,асортимент ще съм много благодарна. give_rose
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #46 -: юни 02, 2013, 22:14:35 »

 Sisinka87 за рокли има избор, но зависи какво търсиш. Относно шампанско, чаши, свещи и т.н няма кой знае какъв избор, но е повече от Стара Загора. Аз лично купих всичките неща от два магазина, които си бях набелязаха предният път като търсих рокля. За цени горе долу са еднакви, ако нещо конкретно те интересува, питай smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #47 -: юни 04, 2013, 08:25:44 »

chervenkova имаш ли менютата, които се предлагат за Тера груп? Опитвам се да се сдобия с тях от повече от седмица и управителя все нещо е зает, а вчера не ми вдигаше цял ден. Има време по принцип до нашата сватба, но ми се иска вече да ги уточним тези неща....
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 04, 2013, 22:18:58 »

Здравейте,
в неделя се върнахме от Санторини (там ни беше медената седмичка) и още се опитвам да се адаптирам.
Сватбата беше невероятна. Толкова се забавлявахме. Имаше разбира се и притеснения, но нямаше никакви проблеми.
Единственото беше, че младоженеца закъсня малко, но това е нормално.
Очарована съм от ресторанта, dj, водещия. Постараха се празника ни да бъде наистина незабравим. Дори един колега ме помоли да му дам визитка на dj за негов приятел, който ще има сватба септември smile ... Всичко мина като по вода.
В църквата попа такива глупости ръсеше, едва се сдържахме да не се разсмеем. Вика ми трудно ли е с роклята, виж ме мен имам 15 години стаж и съм специалист biggrin
Церемонията беше също невероятна. Всичките ни гости не спряла да се забавляват, нямахме време дори за всички игри, защото всички танцуваха.
Имахме си и рожденничка на сватбата. Бяхме се подготвили с торта за нея. Тя изобщо не очакваше, беше толкова щастлива.
Денят мина невероятно бързо.
След това на Санторини също беше страхотно като изключим, че изгорях страшно много и сега се беля.
Беше много болезнено, но след всички тези положителни емоции едно изгаряне не е нищо smile

Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #49 -: юни 05, 2013, 08:27:43 »

Браво smile Чудесно е, когато всичко мине по план. Ще очакваме подробности и снимки  Wink
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #50 -: юни 05, 2013, 09:07:12 »

Dark_ButterFly суперрр, радвам се, че всичко е минало чудесно smile
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #51 -: юни 05, 2013, 10:55:24 »

Честито Dartk_butterfly, очакваме снимковия материал smilesmilesmile
Активен
chervenkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #52 -: юни 05, 2013, 13:09:15 »

Здравей
аз също не зная нищо за менюта и затова попитах и аз същия въпрос blum
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #53 -: юни 08, 2013, 15:30:20 »

megan_n Ако не е тайна колко парички оставихте в Асеновград? Ние сме решили (за сега ) всичко от там да купуваме стига да има това което търсим.
Иначе си избрахме торта от Ден рожден, халки...уточнихме украсата,танцьорите, менюто в ресторанта... хем ми се стори че много неща свършихме, а от друга страна май 3 пъти по толкова ни остава.
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #54 -: юни 10, 2013, 10:57:08 »

Sisinka87 роклята е 433 лв., а чантата 15лв. За другите неща зависи точно от модела нашите излезнаха към 170 лв., което включва: шампанско, вино, бутониери и гривни, ритуални чаши, букет за хвърляне, свещи, държачи за свещи, къзмети за хвърляне, украса за чашите. Май това беше. Единствено лента за извеждане и жартиер си купих от Стара Загора, защото там не ми харесаха. Ако нещо има други или те интересуват цените поотделно, ще ти ги напиша.
Ние остана да поръчаме торта, но се чудя откъде. Колко пари горе долу са тортите в Ден Рожден, ако си гледала там?
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #55 -: юни 10, 2013, 19:38:00 »

Благодаря за инфото,най много ме притесняваше цената на роклята,защото повече от 500 лева за рокля няма да дам. за другите неща се поразрових и горе-долу разбрах колко струват.
Тортите в ден рожден много ни харесаха,ние си избрахме шампанско с лешници и питахме продавачката колко ще ни излезе торта за 120 човека при което тя ахна от изненада "никой не поръчвал торта за всичките гости". Практиката била да се взема 3 етажна торта която е с 26 парчета и останалото  на парчета. 4.5лв струва парче на торта а иначе излиза 1.5лв. не знам дали успях да ти обясня и дали ти ме разбра,но най хубаво е да идеш на място и да се разберете. иначе казаха че мога да си харесам модел от интернет и те да ми го направят едно към едно. danceg
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #56 -: юни 11, 2013, 09:23:38 »

Аз пък не искам да е скъпа тортата и затова се чудя. И на мен ми предложиха подобно в Хавай - една торта на 2 етажа, кото ние ще режем за ритуала и на гостите мини тортички. Обече тези тиртички са 2,40 броя. А ние сме кум 130 души. Това в куманов 4,50 дали е същото? Досто голяма разлика.
Иначе тортата която аз гледах, която от рестоеанта ще нарежат е 280 лв. За това те попитах за цената да знам дали да ходя до там.
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #57 -: юни 11, 2013, 13:03:02 »

Най добре отидете да видите,защото цената се определя от доста неща,но тази която аз харесах на 3 етажа  излиза 117 лв. сега ще потърся линк да ти я покажа за да прецениш...
Активен
Shtastlivka
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 12, 2013, 10:09:03 »

Здравейте момичета  girl_wink
Искам да ви питам, тези от вас които вече са си запазили ресторант, може ли да ми кажете горе-долу колко човека събират хотел Сити, Парк хотела , Тифанито и т.н
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #59 -: юни 12, 2013, 11:54:47 »

Shtastlivka аз мога да ти кажа за Сити...максимума е 130 човека!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines