Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:22:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 240272 пъти)
 
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 23, 2015, 08:30:32 »

Относно изнесения ритуал, винаги трябва да имате план Б, защото времето може да ви изненада. Някои от ресторантите имат приспособени зали за това, а други имат красиви фоайета, по-лошия вариант и крайно не удачен е в ресторанта, но там не се получава така тържествено. Вариант за изнесен ритуал е и в градината на Историческия музей, там също може да се ползва интериора с експонатите при лошо време - също е много красиво.
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #376 -: януари 23, 2015, 16:39:41 »

Няма значение дали е 6 месеца по-рано или 1 месец.В крайна сметка никога няма как да си сигурен какво ще е времето в този ден smile Нашият ритуал ще е в Историческия музей, имат градина навън, много красива.Вътрешната зала не ми допада особено, но в краен случай ще е там, ако вали smile
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #377 -: януари 30, 2015, 17:04:35 »

Здравейте момичета, отдавна не съм писала,но покрай малката нямам никакво време. Може ли да помоля за актуален телефон на Дж Джими. Той ни водеше сватбата и понеже се получи страхотно ми се иска да го ангажирам и за кръщенето,но съм му изтрила телефона явно. Благодаря ви smile
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 31, 2015, 10:26:49 »

Здравейте момичета, отдавна не съм писала,но покрай малката нямам никакво време. Може ли да помоля за актуален телефон на Дж Джими. Той ни водеше сватбата и понеже се получи страхотно ми се иска да го ангажирам и за кръщенето,но съм му изтрила телефона явно. Благодаря ви smile

Sisinka87 Изпратих Ви номера на лични smile дано е свободен за вашата дата за кръщенето smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #379 -: февруари 08, 2015, 18:59:42 »

Булки от Стара Загора,

Подсещам ви, че в града ще има сватбено изложение в Парк Мол на 19-22 февруари 2015г. Повече информация тук.


« Последна редакция: февруари 08, 2015, 19:03:43 от Деница Звездица » Активен
freedom_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #380 -: февруари 10, 2015, 21:30:45 »

Здравейте !
С две думи , предстои ми сватба и имам нужда от помощ , най вече с избора на Ди Джей , изчетох много за много хора и вече се обърках . Моля да ми препоръчате водещи със Ди Джей , моля за отзиви и съответно за координати . Благодаря предварително !
Поздрави !
П.С. Аз съм сигурно единствения мъж писал в този форум хехехехехех smile
Активен
Yonko_Rusev
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


www.yonkorusev.com


« Отговор #381 -: февруари 10, 2015, 23:12:32 »

 smile smile smile
freedom_....много мъже пишат в този форум..под една или друга форма.....но пишат ...повярвай ми Wink
Напиши на първо време имате ли дата за Сватбата ви , защото по този начин ще увеличиш в пъти шанса си да намериш Ди Джей Wink
Поздрави от мен Wink




П.С. Много Ди Джеи четат този форум ...мхм lol)))))
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: февруари 11, 2015, 11:24:06 »

с две ръце мога да препоръчам Иво Чуков и Жеко, както и Ели и Жоро .. първите наехме за нашата сватба, а за вторите - присъствала съм на тяхна сватба ..
Активен
freedom_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #383 -: февруари 11, 2015, 11:29:19 »

Здравейте отново !
Датата е 11,07,2015 г. , запазил съм църквата , обредния дом , украсата , музика за пребулването , ресторанта , на 90 % съм се ориентирал за поканите , запазил съм фотото и видеото , от най-най важните неща остана само  Ди Джей .
Активен
freedom_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #384 -: февруари 12, 2015, 11:46:51 »

Здравеите !
Трябват ми телефоните на някой ДиДжей и съответно ако имате някакви впечатления от тях и предловенич за други такива.
ДиДжей Джими Върбанов
ДиДжей Веско и Йовко
ДиДжей Веско Василев
ДиДжей Иво Чуков и Жеко
ДиДжей Радо и Вили

Благодаря предварително !!!
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: февруари 14, 2015, 08:29:02 »

Здравеите !
Трябват ми телефоните на някой ДиДжей и съответно ако имате някакви впечатления от тях и предловенич за други такива.
ДиДжей Джими Върбанов
ДиДжей Веско и Йовко
ДиДжей Веско Василев
ДиДжей Иво Чуков и Жеко
ДиДжей Радо и Вили

Благодаря предварително !!!

freedom  изчистете си пощата не мога да ви изпратя номарата smile
Активен
freedom_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #386 -: февруари 14, 2015, 16:08:24 »

Здравейте ,
по принцип съм изчитил пощата си незнам защо не можете , това ми е  е-майла : [email protected] ,
ако не успеете пратете ми ги тук на съобщение или на facebook-a ми : https://www.facebook.com/rumen.hristov.313 .
благодаря ви много !
Активен
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #387 -: февруари 17, 2015, 22:38:01 »

Здравейте! През изминалата седмица (в петък) бях изненадана от моето мило с един мнооого красив годежен пръстен Girl_hide . Прескочихме официалните годежни събирания, просто известихме съответните родители и ги почерпихме. За сега не сме водили сериозен разговор относно сватбата, но се разбрахме, че все пак ще има. И сме по първи сметки със 70-80 човека. Освен ако не стигнем до решение, само подпис....не е коментирано като вариант, но си е. Имам един въпрос - възможно ли е тази година да се организира сватбата или вече е късно. Сега почвам да чета, гледам някои от предната година са почнали нещата.
Абее, как 1 въпрос, много са  funnytooth.....ама тепърва ще ги задавам. Приемам препоръки всякакви, по всякакво време girl_wink
Активен
freedom_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #388 -: февруари 17, 2015, 22:46:14 »

някой да ми препоръча къде в стара загора да разгледам и да си избера покани ?????
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 17, 2015, 23:42:52 »

freedom_ не мога да ти изпратя лично съобщение, но като цяло в сватбените агенции предлагат такава услуга проектиране и изработка на покани, подаръци за гости и т.н.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines