Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 13:20:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 155542 пъти)
 
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #315 -: август 04, 2013, 21:43:31 »

silver_f ако не е тайна колко ти излезе изнесения ритуал smile,понеже аз сама мога да си направя абсолютно всичко от масата до цветчетата на килима , и искам да знам дали си заслужава
И да попитам понеже си ползвала услугите на Пертито и Александрова колко също струва,на мен ми е рано още да питам и да им се обаждам - чак другата година ще е сватбата,ама ми се оска да знам колко да отделя.
Сега се сетих и още нещо - на изнесения ритуал правостоящи ли бяхте или имаше изнесени столове smile
сори че те нападнах с въпроси  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: август 04, 2013, 22:18:09 »

Водещ Тито+дж Алекс 700 лв. ( понеже бяхме по топ оферта ), а изнесения 300 лв., и ние си правихме сами украсата, ползвахме само тюркоазени панделки по 1 лв. бройката. Има изнесени столове за най-близките и по възрастните, а преди ритуала имахме уелкъмдринк smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 05, 2013, 09:30:20 »

... Малко не мога да си представя сватба без фото и видео, а и нямам много възможност, та се чудя какво да правя. То май ще бъде едното за сметка на другото. Важно е кое ти е приоритет. Аз вече трябва и да са ориентирам и ще разчитам на форума май.  yahoo
Аз винаги съм си мислела, че искам само снимки и решихме да заложим главно на тях. Така и стана, но след като видях работата на Краси Ламбов, особено мъжа ми натисна и спестихме от друг разход, за да можем да си позволим и асистента му (той беше зает) и фотографа който искахме smile
Винаги може да се свие сумата, ако проблема е парите. Не се притеснявайте да говорите за това с фотографите и видеооператорите. Сигурна съм, ще те ще ви разберат и ще предложат услуга и условия, които да удовлетворят и двете страни smile
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 05, 2013, 14:21:56 »

Имайте предвид, че цените на Пертито за Бриз 2 са намалени, когато деня не е събота (Топ оферта).
Ако искате съботна сватба офертата на Тито е "Тито и DJ (5 часа) – 900 лв.", Ритуал - 350лв. и украсите отделно се доплащат и тези цени са без 20% ДДС.
И ние много искахме Тито, но не знаехме, че избора ни за съботен ден така завишава и цените, затова се и отказахме за да успеем да влезем в предвидения бюджет.
Спряхме се на Румен Черкезов и ритуал - Теди Карапачова, които ще похваля за пореден път, защото сме  толкова очаровани, а гостите ни още разказват на познатите си за ритуала ни, а цената беше супер ниска - 400лв. водещ, 200лв. - ритуал smile
otiroz, щом сватбата е догодина - капарирай, който си искаш от сега да ти е спокойно smile Ние бяхме решили да се женим още от 2011, но същински приготовления почнахме средата на Януари 2013 ( сватбата беше на 29.06.13) и ни беше много трудно да си намерим свободни дати за заведение, водещ и фото и видео, толкова телефони навъртях, да не говорим за нервите smile Успех smile И приказна сватба smile
Активен
milenitaa
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #319 -: август 05, 2013, 17:28:29 »

Момичета от къде поръчахте тортите си. Сега съм в голяма чуденка  scratch one-s head Ходих В Амбелино и Маргарита.
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: август 05, 2013, 18:04:12 »

Делсол, Делсол, Делсол smile danceg Най-вкусната торта, която съм яла, а и при положение, че единственото нещо, което ядох на сватбата беше тортата smile
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #321 -: август 06, 2013, 16:33:40 »

моята торта ще я прави Йоана - https://www.facebook.com/Joanamakecakes?ref=hl   yahoo писах за нея в темата за тортите .
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #322 -: август 08, 2013, 00:56:28 »

Аз имам въпросче - къде във Варна изработват златни бижута по модел на клиента? Намерих само, че Хугасян извършват тази услуга, но май цената на златото при тях е по-висока. Халките си ги взехме от Сара Трейд, там ми казаха и 120лв само за дизайна, което ми се вижда много. Някой знае ли дали Хугасян имат тарифа за дизайн?
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 08, 2013, 09:08:53 »

Там от където ние си правихме халките - Домино 777 , ни казаха че могат да ни ги направят каквито си пожелаем, дори и по снимка, ако искаме нещо различно от 1000та модела които имат по каталог и разбира се те си калкулират цена за изработка. Нашата цена за изработка беше 200лв. и беше една от най-скъпите, повечето варираха около 100-150, имаше и по-ниски, но нищо не ви пречи да попитате, имат си и фейсбук страничка - Цък.

Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #324 -: август 08, 2013, 12:25:09 »

Здравейте дами,

Нашата сватба мина точно преди месец - на 7-ми юли smile вече официално съм госпожа smile
Последната седмица преди сватбата беше натоварена, въпреки че бяхме приключили с организацията доста по-рано, но винаги остават някакви дреболийки, които трябва да се довършват smile

Ресторантът ни беше Бриз 2. За Калин и обслужването в ресторанта мога да кажа само хубави неща! Бяха безупречни!
ДЖ ни беше Уили. Справи се чудесно, уцели много добре пулса на гостите и просто си свърши работата много добре.

Съвета ми към всички бъдещи булки, ако имате възможност, позволете си добър ДЖ. При комбинацията с добър ресторант купонът ви е просто гарантиран!

Гримът ми го прави Мария Пенева. Бях веднъж на пробен при нея, получи се идеално и на сватбата в най-голямата горещина въобще не мръдна. Мацката ходи и по домовете, така че това спестява доста време smile Аз лично избрах варианта да отида аз в студиото. Вкъщи беше младоженеца и роднините и беше голяма лудница, затова предпочетох спокойствието в салона.

Дами, отделете си достатъчно време за грим и прическа. При мен уж всичко беше разчетено, но накрая бях готова в 1, 15, а в ритуалната трябваше да бъдем час по-късно smile

Фотографка ни беше Милена Великова. Тази мацка се раздаде страшно много! В едим момент я видях, как прави снимки в ресторанта и едно временно с това танцува. Беше се сляла напълно с гостите. Вече получихме първите кадри, справила се е много добре!

Смея да кажа, че по отношение на охората около нас, които се грижеха за приятното ни прекарване и за нас, случихме наистина на професионалисти!

Роклята я купихме от бутик Емоция. Взеха ми точни размери и след това отидох на проба, залепна ми. Зашиха ми сутиен от вътре и след това само отидох да си я взема. Исках  да ми е удобна, затова избрах модел, който е тесен до кръста и на долу се разширява, като обема се постига от 2 обръча. Цяла вечер не спрах на танцувам, пък и като имаш обръчи нищо не залепва по теб и ти влиза малко въздух под полата, което си е плюс за месец юли smile Ако някой има интерес, смятам да я пусна в продавалника тези дни smile

Украсите за закичване, свещите, панделките бяха от бутик Алба.

Ние не искахме видео, защото решихме че няма да го гледаме след това. Сега малко съжаляваме, защото купона беше голям, но беше и голяма лудница и сега ни разказват, кой какво е правил smile Някой моменти ни се губят smile

Питките бяха от дел сол. За съжаление бяха малко изгорени отгоре и неупечени отдолу sad

Надявам се да съм ви помогнала с моя разказ и да ви улесня в подготовката. А и още нещо, не разчитайте на родителите си за организацията на деня smile Аз моите не можах да ги позная smile Така се бяха шашнали smile

Пожелавам ви една приказна сватба!
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #325 -: август 08, 2013, 15:25:39 »

И аз се присъединявам към вас. Чета ви с интерес, много ще ми бъдете полезни, реших да се регистрирам, за да споделям и аз за моите вълнения и когато имам въпроси да ми помагате, защото съм така от доста време Сватбаааа
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #326 -: август 08, 2013, 16:16:42 »


Ние не искахме видео, защото решихме че няма да го гледаме след това. Сега малко съжаляваме, защото купона беше голям, но беше и голяма лудница и сега ни разказват, кой какво е правил smile Някой моменти ни се губят smile


 goodpost

Благодаря за признанието, skuki! Когато ние го казваме, ни гледат скептично! Но истината е точно каквото я казваш!

 Здраве, щастие, любов от мен! heart
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #327 -: август 08, 2013, 23:08:36 »

Там от където ние си правихме халките - Домино 777 , ни казаха че могат да ни ги направят каквито си пожелаем, дори и по снимка, ако искаме нещо различно от 1000та модела които имат по каталог и разбира се те си калкулират цена за изработка. Нашата цена за изработка беше 200лв. и беше една от най-скъпите, повечето варираха около 100-150, имаше и по-ниски, но нищо не ви пречи да попитате, имат си и фейсбук страничка - Цък.

 give_rose
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #328 -: август 09, 2013, 01:30:17 »

Тък като имаме вече дата, от ресторанта ли трябва да започнем? Искаме сватбата да е на открито, но риска е доста голям. Има ли ресторант, който предлага алтернатива, ако завали. Бриз категорично не го искам, защото всичките ми приятелки, които се изпожениха бяха там.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: август 09, 2013, 08:48:48 »

По принцип всички ресторанти са вътре, а отвън е лятната им градина, т.е. има резервен вариант тържеството да е вътре. Друг е въпроса дали ще ти хареса обстановката....
Виж Белвю, Естрея, Вила Буров (там вътре не е добре), Марцияна, Орхидея, Детелина... много са особено по курортите. Ако имаш уточнена бройка и особено ако сватбата е голяма изборът се ограничава.
Според мен е най-добре да се започне от избора на мястото, за да може да се ангажират останалите с конкретна дата.
Успех!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines