Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 17:37:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 161633 пъти)
 
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #180 -: юни 06, 2013, 10:16:23 »

За пекарна - аз се сещам за една зад Археологическия музей, на ул. Съборни. Нямам впечатления, но е там от години и предполагам е добра.
Phantom_u, къде си оправи роклята? Че аз още съм в дилема дали и къде да си шия втора рокличка smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #181 -: юни 06, 2013, 12:15:31 »

Аз пекарна се сещам една до Нептун - "Стефани", закуските им са мммм...
И една срещу Проектантска организация на бул"Цар Освободител", мисля че "Гала" или "Галя" се казва.
От там баща ми често взима пити  и са много вкусни.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 06, 2013, 15:15:26 »

В "Стефани" правят страхотни погачи с масло и ние там ще поръчаме сигурно smile
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 06, 2013, 15:28:05 »

Благодаря ви smile
Тайничко се надявах да правят погачи в Стефани, понеже в сайта им не пише нищо smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 06, 2013, 16:12:05 »

не знам какво точно ще поръчвате, но аз също мн. обичам вкуса на стефани, за жалост за сватбата не бе добър вариант, едва я хванахме, просто е на отделни парчета и не е за разчупване, по-скоро тя сама си се разпада  blush
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #185 -: юни 06, 2013, 19:06:30 »

Има една пекарна в Левски, до  центъра за деца "Mam's & me ". Много вкусни и различни хлебчета и козунаци правят. Сигурно правят и погачи по поръчка.

Намерих им facebook страницата : https://www.facebook.com/BoutiqueBakeryTheTrio
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 07, 2013, 08:07:02 »

Ezra права си те са много крехки и верно ще се разпадне ....
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 07, 2013, 08:34:34 »

Има една пекарна в Левски, до  центъра за деца "Mam's & me ". Много вкусни и различни хлебчета и козунаци правят. Сигурно правят и погачи по поръчка.

Намерих им facebook страницата : https://www.facebook.com/BoutiqueBakeryTheTrio
[/quote


И аз съм почитател на фурната  yahoo
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #188 -: юни 07, 2013, 08:50:29 »

и ние се чудихме, дали да поръчаме погачи от Стефани, защото на снимки изглеждат много красиви. После обаче се спряхме на Дел сол на центъра, защото оттам ще вземем и тортата за кумата и всичко ще е от едно място, няма да има нужда да обикаляме smile
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 07, 2013, 20:23:48 »

Момичетаааааа, неостана, утре е денят lol)
Толкова много нерви ми се събраха последните дни, че незнам, веднъж да мине.
Съветвам ви да не оставяте нищо за последния ден, че много зор smile


Успех на всички !!!

Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 07, 2013, 20:51:52 »

shiny, желая ти само щастливи моменти... smile
Дано всичко да мине както искаш... Забавлявай се, утре е твоят ден!
Активен
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #191 -: юни 08, 2013, 14:37:45 »

Ако правилно съм разбрала днес е сватбения ден на phantom_u и shiny  yahoo  Bravo Bravo give_rose пожелавам ви незабравим ден, много веселие и ще чакаме снимки  Wink Wink Wink
Активен
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #192 -: юни 08, 2013, 14:41:28 »

ПОЗДРАВИТЕ С ЕМОТИКОНИ СА ОТ НАШЕТО МОМЧЕНЦЕ- СИМИ pleasantry pleasantry pleasantry, МНОГО ЛЮБИМО ЗАНИМАНИЕ МУ Е. yahoo yahoo yahoo
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #193 -: юни 08, 2013, 16:11:25 »

Здравейте,
и нашия ден почти дойде, ресторанта е Бриз 2, управителя е много отзивчив и засега всичко върви добре.
Медицинските съшо ги оправихме за 1 ден - излезе 62 лева за двамата с малко обикаляне. Кръв, Психо и заключението в Св Клементина (от там се опитаха да ни пратят и на кожен, но от Ритуалната казаха че не искат) и обичайното ходене до тубдиспансера. Психо има и в ДКЦ-то до Тубдиспансера май 5 се води, но не пасна като часове. Иначе навсякъде само те питат за името и бият печатите, така че само по себе си минаването на кабинетите става много бърво smile
Адски съм недоволна от сватбен салон Алегра - много са силни на думи и мноого зле на дело, жалко че момичетата са толкова мили и наистина правят много добро първо впечатление. Нямам време и нерви за повече работа по роклята, затова каквото такова... sad
Дреболийките са от първия магазин до Лучано - мострите бяха много сладурски, другата седмица всичко ще е готово.
Моля препоръчайте ми гримьор и цветар за букета и колата, че днес ходихме да търсим един до билковата аптека, но вече го нямаше, а след фиаското с роклята нямах сили и желание за повече обикаляне.
Благодаря предварително
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #194 -: юни 08, 2013, 19:29:08 »


Медицинските съшо ги оправихме за 1 ден - излезе 62 лева за двамата с малко обикаляне. Кръв, Психо и заключението в Св Клементина (от там се опитаха да ни пратят и на кожен, но от Ритуалната казаха че не искат) и обичайното ходене до тубдиспансера. Психо има и в ДКЦ-то до Тубдиспансера май 5 се води, но не пасна като часове. Иначе навсякъде само те питат за името и бият печатите, така че само по себе си минаването на кабинетите става много бърво :


Здравей,

всички лекари ли бяха от св. Климентина, или само там ти написаха заключението? На нас също ни предстои вадене на медицински и се чудим къде да отидем
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines