Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 11:35:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 161515 пъти)
 
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 17, 2013, 08:34:07 »

От Англия идват за около 3-4 дни, но от Китай поне 30-тина дни.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 17, 2013, 09:52:53 »

Много благодаря за информацията, мисля да се възползвам smile
Сега ще избера нещо, хем би било по-евтино, дори и да ги имаше тук по магазините smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 17, 2013, 09:55:05 »

Сподели ако харесаш нещо smile то и аз трябва да се оглеждам за някакво такова бижу  smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 17, 2013, 10:04:31 »

Ами ето какво намерих.
Има много голям избор и смятам, че има доста попадения на добри цени.
http://www.ebay.co.uk/itm/BRIDAL-WEDDING-CRYSTAL-PEARL-RHINESTONES-DIAMANTE-HAIR-COMB-CLIP-SLIDE-UK-SELLER-/290776215813?pt=UK_Bridal_Hair_Accessories&var=&hash=item43b39cf105
Продавача е от Англия, така че до 5 дни трябва да дойде.
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 17, 2013, 11:56:02 »

Момичета, дайте идея за магазин за обувки във Варна с по-човешки цени.

А относно бижутата вчера влязох в магазинчето, което е преди светофара срещу СОУ "Димчо дебелянов" и има прекрасни неща и то на цени от 6 до 20 лв.  smile Само дето е пълно със абитуриентки и техните майки smile 


Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #125 -: май 17, 2013, 12:21:08 »

Какво е това магазинче срещу теранова? Правят бижута по поръчка ли?

Магазинчето е точно преди Мтел на "Княз Борис". От там много често поръчваме за различни поводи на колежки бижута - обеци, колиета.
Иначе и аз от Ла Споса си харесах като венче за косата, ама и на мен ми идват малко скъпи.
Vanity ме заинтригува сега с магазина срещу училището - винаги съм го подминавала, ама май ще прескоча до там.
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 17, 2013, 12:54:51 »

За жалост откъм урашения за коса не успях да видя нищо (мернаха ми се някъде до касата в дъното), тъй като е доста тясно , а както казах беше пълно с абитуриентки, но пък съм сигурна, че от там ще си взема обеци , колие и пръстен .

От там си бях взела миналата година бижутата  за абсолвентската и съм много доволна и то за само 10лв.(обеци и колие с камъни) , а даже ги носих на още едно-две  официални събития и не са мръднали.
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #127 -: май 17, 2013, 15:35:08 »

Относно бижу за косата, моята фризьорка даде идея, да е живо цвете, с малка "чашчица" отдолу. Каза ми че цветарите лесно може да го направят.  Според мен този вариант е по-красив и по-евтин.

А за Вики, и според мен е професионалист. Аз за моя пробен грим отидох 1 час по-късно, тъй като бях си въобразила че е час по-късно срещата ни. Грешката беше абсолютно моя, но й се обадиха и тя въпреки това намери време и ме гримира.

Ние сме вече на финалната права:)) Датата ни е 8.юни.

Я споделете, вие какви подаръци сте избрали за кумовете си?

Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 17, 2013, 15:41:14 »

На 8-ми юни. Аз не съм много в час с това пазаруване.... трябва ли да гледам от къде идва пратката?
По принцип повечето са от Китай и мисля, че дават като срок месец някъде.
Задължително гледай откъде идва.
От Китай съм поръчвала бижута и малки чанти тип клъч, винаги между 30 и 45 дни им отнема доставката.
От Хонг Конг един единствен път съм поръчвала, дойде за 15 дни, но изрично те си пишат, че може да отнеме между 25 и 30 дни.
От Великобритания, ако е с Royal Mail, трябва да се обърне внимание дали е air mail или Royal mail International. Ако е въздушна за 3 дни пратката е при вас обаче ако е International, пускат я по сухоземен транспорт и отнема до 15 дни.
Разбира се има го и варианта да не доставят въобще до България. Тогава трябва да се свържеш по мейл да питаш дали може да изпрати и колко ще струва, но не препоръчвам, дълга и широка е.
Аз съм луд ebay потребител и описаните варианти съм ги изпробвала. Лично предпочитам доставка от Великобритания, първо защото качеството е много добро, второ винаги ти дават код, с който си следиш къде ти е пратката. Докато Китайците много рядко дават тракинг код, защото в повечето случаи доставката е или безплатна или на символична стойност и пакетите са кофти опаковани, а последната ми пратка, която получих от там така ме разочарова, че вече не са ми в списъка на предпочитаните търговци nea
Надявам се да съм полезна, успех с пазаруването  blum
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 17, 2013, 15:41:37 »

Vanity89, искрено ти завиждам! Аз не мога да нося такива бижута, защото съм алергична към един от примесите  nea

phantom_u, идеята много ми допада, но за съжаление при мен няма как да стане, тъй като воалът ми ще покрива целия кок, а бижуто ще е отдолу, т.е. чак като се свали воала, тогава ще се види.
Едно живо цвете би се смачкало според мен.
Иначе идеята е доста хитра.

Seagirl , искаш да кажеш, че приблизителните срокове, които дават въобще не са верни така ли?
Напр. :
Delivery:Estimated between Fri. 24 May. and Tue. 28 May.
Значи ако транспорта е сухоземен, че отнеме повече, така ли?
« Последна редакция: май 17, 2013, 15:44:01 от Lillly » Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 17, 2013, 16:29:59 »

И аз съм алергична към бижута, които не са сребро или злато, цялата се подувам. И няма как, ще трябва да отделя повечко пари там smile
Идеята с живо цвете ми харесва, аз все още не мога да се реша, дали ще бъда с пусната коса или с вързана. На 6 юни съм на пробна прическа и тогава ще дивим какво ще измислим. Смятам да звънна на Маруся, да си запазя час за пробен грим, може би на 1 юни, хем да го съчетая с евентуално моминско парти smile

И ние сме на 8 ми юни, и наближава обратното броене smile
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 17, 2013, 16:37:55 »

Seagirl , искаш да кажеш, че приблизителните срокове, които дават въобще не са верни така ли?
Напр. :
Delivery:Estimated between Fri. 24 May. and Tue. 28 May.
Значи ако транспорта е сухоземен, че отнеме повече, така ли?

Сухоземният със сигурност отнема повече. Това време, което го пишат би могло да е коректно ако го гледаш като си влязла през профила си и си отбелязала доставка до БГ. И пак казвам, не се доверявай на 100%
Поръчах си чантата за лаптоп миналия месец от Великобритания и беше по сухоземен. Дойде седмица след времето, в което приблизително трябваше да пристигне. Естествено случвало се е и да влязат в рамките, но аз лично винаги си слагам + седмица.
Ако ти трябва за кратък период, моята препоръка е Royal Air Mail.
Активен
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #132 -: май 17, 2013, 16:46:46 »

Момичета, ще споделите ли към кой флорист сте се насочили за букета и булчинската маса? Аз за момента съм питала в цветарския магазин на Пертито и в цветарското магазинче на Мария Луиза (не помня как се казваше, намира се точно до магазина за аксесоари на ъгъла на Драгоман). И на двете места ми казаха приемливи и долу-горе еднакви цени, но и за двете места на съм чувала отзиви за качеството.
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #133 -: май 17, 2013, 16:49:23 »

Нашата украса ще я прави Ради, от raddyflowers, но тя е от Бургас.
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 17, 2013, 23:46:11 »

O, относно алергиите към бижута "тенекийки" мога да се похваля - някакси успях да я преборя.  Yes Толкова много обичам всякакви интересни висящи обеци или халки още от гимназията и постоянно си купувах, носех ги по два дена и ушите ми започваха да се подуват, да се белят и да боли (първите ми обеци от дете бяха златни и ушите ми не траеха друго освен злато и сребро), но не ги свалях траех ги докато не стане много зле положението и в един момент малко по-малко явно  привикнаха.
Сега си нося всякакви джунджурийки, и не ме е яд като изгубя или счупя някое от тях, a аз много умея да губя (все пак си изгубих годежния пръстен от много пазене да не го изгубя smile, а той не беше от магазинчетата за левче biggrin )
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines