Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 09:24:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 161494 пъти)
 
yanitsa_d
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #90 -: май 15, 2013, 10:08:34 »

И ние ще сме в Бриз, но сме един ден след Vanity89 smile Решихме да го съчетаем с july morning и смятаме с доста голяма част от гостите да си посрещнем изгрева на плажа smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #91 -: май 15, 2013, 12:20:33 »

Vanity, ние нашите ги правихме в ДКЦ 5 или 3 май беше crazy, и бяха от днес за утре готови.
При всички положения има изчакване, защото трябва първо да излязат резултатите от Васермана и след това да минете през кожен.
Но за Надежда най-точна информация могат да дадат миналите от там.
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 15, 2013, 14:35:22 »

Днес бяхме в гражданското-фотоправо се плаща само през седмицата  blush
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 15, 2013, 17:34:03 »

Здравейте, момичета smile Отдавана не съм влизала и с радост виждам, че има доста бъдещи булки, които са избрали Бриз 2 smile Нашата сватба беше там и ни остана незабравим спомен, Калин е много точен, всичко беше страхотно. Лятото, цветята в градината правят обстановката много красива и романтична, а ако се добавят свещи и факли, става приказно smile Дано булките в басейна са там само по своя воля, на мен това ми беше най-големият кошмар и за щастие никой не посмя да ме бутне небрежно smile
Видях и малко по-напред една разразила се дискусия, не искам да я подемам наново. Не искам да обиждам никой. Просто исках да кажа, че недоразумения се случват винаги със закъснения. За мен е редно, когато си си записал час при професионалист, да си запишеш телефона му и да звъннеш, щом виждаш, че с наближаването на часа закъсняваш. Когато човек отдели време да изкаже и своята гледна точка, е редно да му се отвърне с уважение към това, а не да получава отговори от типа, че се обяснява като ученичка. Заявявала съм не веднъж, че за мен Вики е невероятен професионалист, гримьор и човек, имала съм щастието да бъда неин клиент. Искам да обърна внимание на всички бъдещи булки - нека не плюем с лека ръка в подобни ситуации, име се гради с много труд и любов. Нека проявяваме повече разбиране една към друга.
Желая на всички приказни сватби, тук намерих прекрасни момичета, надявам се и за вас това място да носи само позитивни емоции и ценна помощ!
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 15, 2013, 20:40:09 »

Днес отидохме до Санита и си взехме медицинските. Като цяло, ти взимат само кръв и на другия ден отиваш и си ги взимаш. Чиста работа smile Спестихме 40 лв.
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 15, 2013, 20:57:54 »

Супер! Мерси за инфото  good Като дойде нашия ред ще се възползваме...
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 15, 2013, 21:57:01 »

Здравейте! Да ви се похваля нашите халки са готови, надписаха ни и чашите. Качих снимки в албума  danceg
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 16, 2013, 07:24:02 »

Страхотни са!
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #98 -: май 16, 2013, 08:19:36 »

Здравейте момичета,на мен от работа не ми остава никакво време за форума,от време на време ви попрочитам,но за писане нямам време smile
Около нас няма почти нищо ново,освен ,че решихме за сега да пробваме сами да се справим с украсата/с помощта на приятелки,разбира се/.
До края на месеца трябва и да си направим малка фотосесийка преди сватбата и това е горе-долу
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 16, 2013, 08:32:32 »

Аз да кажа новините за нас- милото ми предложи една малка прекрасна сватба само за нас и най-близките септември. И така имаме дата 3.09. Сега остава толкова неща да се свършат,а няма много време. До момента имаме само- подаръчета за хвърляне, бутониери, шаферска рокля за нашето малко съкровище и костюм за него. За фото се двуумим между Мирела и Камен Загоров.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 16, 2013, 08:35:25 »

Здравейте! Да ви се похваля нашите халки са готови, надписаха ни и чашите. Качих снимки в албума  danceg
Честито!
Халките са много хубави, на мен този модел ми беше един от фаворитите.
Чашите и те са страхотни и аз ги загледах точно тези. Още не сме решили, още обикаляме.
За поканите, няма какво да кажа.... много оригинални и свежи! Ти обръщаш внимание на всели детайл и сватбата ще се получи много добре. Мечтаната морска сватба  good

katerinaatan аз харесвам повече работата на Камен Загоров. Сега за първи път гледам снимките и много ми харесват.
« Последна редакция: май 16, 2013, 08:39:00 от Lillly » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 16, 2013, 08:49:16 »

Благодаря ви момичета  give_rose Приятеля взема активно участие в дизайна на поканите и аранжировката smile Лили, ако се спреш на тях мога да ти кажа откъде си ги взехме и то на доста добра цена и при това са кристал smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #102 -: май 16, 2013, 08:52:18 »

Силвър, всичко е страхотно! Поздравления!

Лили, видях и вашите халки и те са много хубави!
Активен
kler
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #103 -: май 16, 2013, 10:03:02 »

Кой ви прави сватбените покани ?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 16, 2013, 10:06:53 »

Благодаря ви момичета  give_rose Приятеля взема активно участие в дизайна на поканите и аранжировката smile Лили, ако се спреш на тях мога да ти кажа откъде си ги взехме и то на доста добра цена и при това са кристал smile
Ами да, и аз предпочитам да са кристални. От къде?
Аз видях, че в Алба има разни ама не съм ходила още.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines