Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:24:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 152811 пъти)
 
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: октомври 24, 2013, 10:09:57 »

Anuk и ние също като Milataaa подписахме в петък само пред близки хора в ритаулната зала. Точно за 5 минути и айде следващите... Та аз не разбрах какво става, то докато те питат и айде обявявам ви за съпруг и съпруга. А в неделя беше тържеството, Тони от Пертито ни направи незабравим ритуал, изпълнен с много емоции, който докосна всеки един от нас и имаше сълзи от радост в очите ни  Girl_hide Много се радвам, че избрахме да имаме и изнесен ритуал  give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #466 -: октомври 24, 2013, 14:10:10 »

Anuk, не е задължително да е театър, ако ти организира агенция сватбата. Нашата сватба я организира цялостно "Пертито", аз обаче държах да си е всичко истинско и да не е театър подписването ни. Затова тъй като аз съм от Варна, но сватбата ни бе в Блексирама, близо до Балчик, изнесохме книгата от община Балчик и всичко си бе красиво и прекрасно и най-важното истинско! Мисля, че може да се изнесе и книгата от община Аксаково ако не се лъжа, ако трябва да е сватбата в или около Варна.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #467 -: октомври 24, 2013, 20:51:55 »

Благодаря на всички за отговорите и след обстойно четене предните два дни из форума мисля сама си се убедих, че аз сама решавам кое приемам за момента, в които сме официално съпруг и съпруга. За всекиго е различно дали в църквата пред Бога, в ритуалната като се подпишеш или наистина като се вречеш във вярност пред приятелите си. Радвам се, че и с my man стигнахме да същото решение : ) това е в момента е подробност, а колко още ни чака оле ле : ))
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #468 -: ноември 13, 2013, 21:53:54 »

Чудя се и се мая излишен разход или необходимост е ангажиране на сватбена агенция.....по отношение на съвети и сюжети имам мнооого близки с идеи girl_wink...но от друга страна...чисто и просто, организационно погледнато....освен декорацията за ресторанта и ритуала, май ще е необходим човек, който да отговаря за настаняване на гостите, за сервиза, и за разни непредвидени обстоятелства ....
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #469 -: ноември 14, 2013, 11:12:13 »

Ще ти споделя, че и аз не ги долюбвам много сватбените агенции, че много на "комерс" са го ударили и гледат възможно най-тънко да те минат... обачеееее... не мога да отрека, че помагат доста.

Има един факт и той е, че коооолкото и да си добра и предвидлива и да си направиш добра организация на сватбеното тържество, издънки и непредвидени ситуации винаги ще има.
Точно тези моменти добрите агенции ги поемат.
Също така те разтоварват доста с ходене и работа преди сватбата... както ти разтоварват и джоба, разбира се.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #470 -: ноември 14, 2013, 15:36:37 »

А може и да ти набутат някоя услуга, само защото им се доверяваш smile
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #471 -: ноември 14, 2013, 22:53:39 »

Мисля, че ако насреща имаш интелигентен човек ще бъде лесно да се изясни до каква степен се нуждаеш от помощ в организацията...защото в крайна сметка на сватбения ми ден нито ще имам времето, а и желанието да се разправям с непредвидени ситуации...така че смятам да се доверя на услугите на някоя агенция, до толкова че да ми спокойно, яко нещо се обърка....да има кой да го отнесе  diablo дано не се налага де...но да си кажем честно...някои от услугите им са просто....  crazy
Активен
Stilezza
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #472 -: ноември 15, 2013, 00:31:18 »

Чудя се и се мая излишен разход или необходимост е ангажиране на сватбена агенция...

Здравейте! smile По въпроса, ако желаете, можете да прочетете следната статия: http://stilezza.wordpress.com/2012/06/27/7-prichini-da-si-naemete-svatben-agent/

В блога има също статия как да изберете и сватбен фотограф  Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: ноември 15, 2013, 14:12:55 »

Според мен изборът зависи от материални възможности, свободно време, желание сама да си организираш сватбата и не на последно място доверие в агенцията, която наемаш. Аз принципно съм за агенция, въпреки, че аз нямах. Избрах сама всичко (дата, ресторант, DJ-водещ, фотограф, оператор, църква, организация на самия сватбен ден, поръчване и избор на торта), като за украсата на ресторанта и изготвяне на поканите се доверих на фирма. От същата ми предложиха като услуга човек, който да посрещне и настани хората в самия сватбения ден. Нямах агент, който да следи програмата деня, аз и мъжа ми, както и останалите близки гости, знаехме кое кога трябва да се случи и без особено много усилия всичко мина гладко и спокойно.
Ако те интересува бих ти препоръчала агенцията, с която работих аз, доволна съм от тях.
Тъй като с много неща се занимавах сама, отдадох доста голяма част от свободното си време за сватбата, но за мен това не беше проблем.
« Последна редакция: ноември 15, 2013, 14:26:23 от Lillly » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #474 -: ноември 15, 2013, 21:06:15 »

Lillly, ще съм ти благодарна ако ми дадеш информация за агенцията, с която си работила. Също като теб, изобщо нямам против да посветя свободното си време за организацията и както и за всички останали детайли... danceg
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #475 -: ноември 15, 2013, 21:33:06 »

Stilezza, тъкмо това търся...уникално е! Това е в моите представи...бяло и синьо или ментово зелено

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=620804177953612&set=pb.152797628087605.-2207520000.1384543912.&type=3&theater
Активен
Stilezza
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #476 -: ноември 17, 2013, 15:29:38 »

Stilezza, тъкмо това търся...уникално е! Това е в моите представи...бяло и синьо или ментово зелено

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=620804177953612&set=pb.152797628087605.-2207520000.1384543912.&type=3&theater

Благодаря! smile Имате поща Wink
Активен
kleobg
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #477 -: ноември 22, 2013, 17:25:34 »

Някой работил ли е с Милен Леземан? Може ли да споделите мнения? Пишете на лични ако искате.
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #478 -: ноември 25, 2013, 09:35:29 »

Здравей kleobg,

аз имам наблюдения от работата на Милен Леземан и мога да използвам само суперлативи. Мои приятели снимаха сватбата си с него и снимките са уникално добри. Препоръчвам smile
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #479 -: ноември 25, 2013, 10:23:51 »

kleobg, Вашата сватба не беше ли на 20.7.2013 именно с този фотограф?
 Wink
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines