Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:19:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 154392 пъти)
 
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #150 -: май 25, 2013, 10:09:17 »

За видео може да се обадиш на Реджи - проверих, 18-ти му е единствената свободна дата за август... все още, така че ще е добре да му се обадите максимално бързо, поне да ви има предвид, ако му излезе друг ангажимент. Той също снима и фото, така че може да разгледате и снимки при него. Михаил Врабчев също е добър вариант за видео, но не знам дали е свободен за вашата дата. Успех!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 25, 2013, 11:39:27 »

и на нас ще ни е Михаил Врабчев  smile , но му предстои сватба август и незнам точно кога е свободен.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #152 -: май 26, 2013, 11:00:23 »

Преди малко говорих с Михаил Врабчев - и той е свободен за 18.08, ако се интересуваш пиши да ти дам координати
Активен
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #153 -: май 26, 2013, 11:22:46 »

Благодаря ви много Дени и Silver_f за бързия отговор, с Реджи говорих, ще се видим , когато се прибера във Варна, защото за няколко дена ме няма, и тъй като не съм се виждала с други фотографи Дени моля те да ми изпратиш координатите и на Михаил Врабчев за да имам база за сравнение. Усмивки, слънчев и хубав ден!
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #154 -: май 26, 2013, 13:26:27 »

Здравей! Кутията ти е пълна, затова ти пускам координати тук
Номера му е 0889 618 061 - Михаил Врабчев, той е видеооператор
Успех!
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 26, 2013, 18:32:51 »

Момичетаааа, неостана , по малко от две седмици smile

Планирахте ли всичко вече, ще имате ли моминско парти, а медения месец. На мен така ми се ходи в Барселона, но още нищо не сме запазили и явно ще стане в последния момент.

Каква музика подбрахте за сватбата, dj  ни иска сет от песнички, за да определи каква музика харесваме. Търсих нещо наготово из нета, но ненамерих.

Вчера бях на първа проба на роклята, но има доста корекции още по нея, на 29 май пак съм на проба и е надявам вече да се видя в по-завършен вид, че вчера като я облякох, не се харесах. След това ще търся бижута. Онзи ден си взехме халките от Хугасян-до винса, много сме доволни, супер точни бяха.

Успех на всички в подготовката!


Активен
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #156 -: май 27, 2013, 11:12:16 »

 Успех, Shiny с пожелание за безметежно щастие до сватбата, в приказния ден и всеки ден след това! smile
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 27, 2013, 14:24:48 »

shiny, поздравявам ви за избора за халките smile Моите и двата ( blush ) годежни пръстена са от Хугасиан и съм адски доволна от обслужване,качество и цена , както и мъжото, когато е купувал първия smile Въпреки че за халките използвахме услугите на "Домино 777" - Димитър Йовчев, и от тях сме много доволни (всичките ги има  в албума).
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 27, 2013, 22:15:21 »

 Бъдещи варненски булки имам въпросче към вас! Бях на сватба във Варна миналата година, в хотел Голдън тулип. Беше най-хубавата сватба на която съм била. Особено впечатление и на мен и на половинката ми ни направи тортата обаче - не знам дали беше от хотела или от някоя сладкарница (не е удобно да питам, но и това ще стане!) Тортата НЕ беше с фондан и НЕ беше с маслен крем отгоре -беше невероятно лека с някакъв съвсем лек крем за глазура. Умирам за таква торта отново! Искам и за моето сватбеноо тържество да е подобна... Та въпроса е, само по това описание някоя от вас сеща ли се от къде може да е тортата?
А ако мога да съм ви полезна с по-поробно мнение като гост в Голдън тулип само кажете   blush
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #159 -: май 28, 2013, 05:55:17 »

Привет момичета,
Имам голям проблем: вчера си взех роклята, на Проновиас, страхотна изработка, много красива, моята рокля,ноо...шивачката, която я скъсява и стеснява си е оставила пръстите...каквото е пипнала изглежда като кръпка...почти не съм спала тази вечер от притеснение. Трябва много бързо да намеря друг шивач, който да я спаси. моля за вашите препоръки! Положението е критично sad

Още един въпрос, като се скъсява рокля с шлейф, според вас вас трябва ли и той да се скъси съразмерно с дължината на роклята?

И моя съвет към бъдещите булки е да поискат да видят първо свършена работа на шивача преди да му се дояерят!! Защото един некадърен шивач може да орезили и най прекрасната рокля с поправките си...
« Последна редакция: май 28, 2013, 05:59:05 от phantom_u » Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #160 -: май 28, 2013, 07:06:10 »

Здравейте,
от доста време се подвизавам във форума и ето , че и моя ред дойде. В неделя получих предложение за брак smile
Ссега наистина много се обърках, незнам от къде да започна......... Какво трябва да се направи първо?
Ще бъдем около 80-90 човека, предпочитам с изнесен ритуал. Може ли дда ми препоъчате ресторант, май от него трябва да започна.
За ДЖ и фото и видео предпочитам някой, който в момента навлиза в бранша - за да се старае повече и да и не иска баснословни суми.
Тъй като съм бременна в началото на 4 месец, трябва да се действа изключително бързо smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 28, 2013, 08:42:49 »

Мименце много се радвам и за сватбата и за бебчето.Аз бих ти препоръчала ресторант Хоризонт.За фото и видео мога само хора с много стаж да ти препоръчам.Страшно много се радвам за хубавите новинки около вас.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 28, 2013, 08:55:05 »

tinycat много трудно така да разберем къде е правена тортата.. Най-добре питай младоженците едва ли ще е проблем smile phantom_u  съчувствам ти  cray имам една шивачка, която ми я препоръчаха, но нз колко са големи пораженията и дали ще се справи  angry Мименце и аз като gucci бих ти препоръчала професионалисти, за да може после с кеф да си гледаш видеото и снимките, а не да се ядосваш  diablo За ресторант ние ще сме в Бриз-2, като мине нашата сватба ще кажа отзиви. Иначе няколко момичета ми го похвалиха  good
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #163 -: май 28, 2013, 10:41:38 »

Гучи, много ти благодаря и сега ще проверявам Хоризонт.  smile
Гледам да съм спокойна, заради бебчо, но емоциите ми идват в повече. Надявам се бързо да организираме всичко.
Силвър, аз съм била на сватба в Бриз 2, много е хубаво наистина. Много мои приятелки празнуваха там и ми се искаше нещо по различно. Успех smile
Активен
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #164 -: май 28, 2013, 12:56:08 »

phantom_u стана ми лошо като видях коментара ти, защото и  на мен ми предстои такава поправка на роклята, за един ден не можах да си поръчам рокля 36-ти номер и си купих 40-ти каквато имаха в Ла Споса иначе роклята ми е на Ателие Диагонал, което пак е под шапката на Проновиас и също е с шлеиф. В Ла Споса ме убедиха , че ще я изработят, така че няма да личи, че е пипана, а ти къде си направи корекциите. Кой модел ти е роклята, моята е също със шлейф и мисля, че трябва да скъсят и него, за да може дължината да премине плавно в шлеифа иначе мисля, че по скоро би изглеждало неестествено като опашка, но може и да греша, и аз не попитах дали шлейфа ще се скъси  по този начин. Много е неприятно така, а ти откъде купи роклята и защо не поеха те корекциите, мисля, че така процедират повечето магазини. Успех! Пробвай в Ла Споса няма да ти откажат да направят корекциите - бул.Чаталджа 20, тел.052 721 140,  0899 993 273.Стискам палци, да ти  възстановят рокличката. smile
 smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines