Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:00:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 7-ма част  (Прочетена 172260 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #330 -: май 15, 2014, 10:49:22 »

A eто тези точно от 32 лв бях харесала и катоо се опитах да ги поръчам ми казаха че са изчерпани.... sad

А от този сайт Гурме Хаус  как се поръчва или е само на място да се ходи?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 15, 2014, 11:02:01 »

Аз смятам да се доверя на работата на Божана, от която видях, че някои от бултике тук са купували чаши и са доволни... Има доста симпатични моделчета и не са никак скъпи! Дано като поръчаме и дойдат да ни харесат  smile После ще покажа снимки  Wink
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #332 -: май 15, 2014, 11:08:05 »

A eто тези точно от 32 лв бях харесала и катоо се опитах да ги поръчам ми казаха че са изчерпани.... sad

А от този сайт Гурме Хаус  как се поръчва или е само на място да се ходи?
Може би са ти казали, че са изчерпани, защото много от сайтовете и сватбените агенции взимат от тях, а те си пазят и някакво количество за собствения магазин.
Ние ходихме на място в магазина, той е на ул. Цар Иван Шишман 37, лесно се намира, през седмицата работи до 20.00, а събота до 18.00, така че разходете се, ако нямате време можеш да звъннеш по телефона и да питаш за поръчка smile Когато взимахме нашите имаше налични всички които са в сайта smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 15, 2014, 12:10:45 »

Милена, днес обиколих сватбените магазини по Пиротска и да ти кажа има доста подобни. Не като тези с кристалите, а другите. Бяха 30-40 лв.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #334 -: май 15, 2014, 12:18:49 »

Обадих се в Гурме хаус - изчерпани са! На въпроса ми защо изобщо са в сайта след като са изчерпани... орговор няма...


blackisback Благодаря, ще се разходя до там... ясно е че става с обикаляне smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 15, 2014, 12:33:40 »

С тези кантове имаше поне на 3 места, бяха на Бохемия. Много ми се размиват вече нещата, за да ти кажа в кои точно бяха. Има един магазин, който е като тръгнеш от Халите към Женския пазар и влезеш в безистена, в чието начало продават шапки, очила и тн. Има два сватбени магазина точно един срещу друг, в десния имаше. Похвали ми се жената, че имат над 30 нови модели чаши. Със сигурност имаше с кантовете. Виж и този срещу него, там ако не чаши, то другите им аксесоари са страхотни.

Бохемия има и в Малкия ЦУМ на първи етаж в ляво в дъното.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #336 -: май 15, 2014, 12:35:14 »

Супер сииии!  give_rose
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #337 -: май 15, 2014, 12:35:58 »

Явно чакат доставка....но дори така да е, модат поне да го напишат или да ги махнат за известно време...
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 16, 2014, 22:55:25 »

Обадих се в Гурме хаус - изчерпани са! На въпроса ми защо изобщо са в сайта след като са изчерпани... орговор няма...

Нашите чаши са от Гурме хаус. Ние отидохме на място, защото исках да ги видя на живо и да се уверя, че това са "нашите" чаши. Направи ми впечатление, че в магазина имаше модели чаши, които не видях в сайта. Говоря за същия ценови диапазон.
Затова и моя съвет е да отидеш на място и да разгледаш.  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 28, 2014, 08:11:34 »

Здравейте!
Присъединявам се към това, че трябва да видите чашите на живо. Едно е на картинка - друго е в реалност. Аз поръчах нашите, дойдоха и сега съм разочарована от направеното. Хубавото е, че само аз не ги харесвам, милото ми казва, че ги харесва повече от тези на снимката, но... на мен ми е кофти  sad
В общи линии, майсторката си е правила свободно творчество и не е вникнала в това, което съм й казала, дори надписа не е направила както трябва - не е добавила "г." след датата, а аз държах на това и за това й написах в кавички всичко, което искам да напише, а накрая каквото си е знаела, това е написала... Много ми е сдухано, но ще ми мине, какво да правя... освен нови да купувам  cray
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 28, 2014, 11:58:11 »

Feli, няма ли опция да ги върнеш? Дори и да стават, ако си знаеш че не са ок, е кофти. Или поне да ги оправят?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 28, 2014, 12:28:30 »

Имаше опция при получаването да ги видя, веднага видях забележките, но половинката като ахна, много хубави били... Аз казах: "Сега да ги върна ли, не са това което трябва да са", а той: Не как ще ги връщаш, много са си хубави" и после като замрънках, съжали че не сме ги върнали  sad
Бях чула много хубави неща, а и на снимка харесвах работата на жената, но сега простооо... все ще си знам, че си е творила без да се съобразява с това, какво аз съм казала, че искам и все ще си ми е кофти  sad Дано да им свикна, макар че на неграмотния надпис просто няма да свикна, ще трябва да ги нося да ми ги надписват допълнително... Абе въобще... просто не поръчвайте, а си ги вижте, независимо колко ще хвалят някого!!!
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #342 -: юни 04, 2014, 22:02:41 »

купих си страхотни изчистени чаши
ще ви ги снимам и покажа дано харесат и влязат в полза на някой
на ниска цена. аз ги купих да си правя опити с тях но който иска.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 05, 2014, 05:52:40 »

Тук снимки винаги са добре дошли! Мими, на вас кога ви е събитието?
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #344 -: юни 05, 2014, 08:38:54 »

чашите смятам да си ги рисувам сама незнам дали ще станат добре
но ще ми трябват за 21.11
така, че имам още да правя опити с тях
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines