Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:15:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 7-ма част  (Прочетена 172264 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #300 -: април 01, 2014, 13:30:26 »

Никакъв отговор... незнам  тия хора четат ли си имейла не го ли четат....

ето кореспонденцията ми:

Здравейте,

Бих искала да попитам дали сватбените чаши с каталожен номер 112415, издават характерния за кристалните чаши звън когато се чукнат една в друга?
Също така до колко дни се осъществява доставката и как става заплащането – директно на куриера или трябва да се плати предварително чрез Изипей или друг подобен вариант.

Благодаря предварително за отговорите


няма отговор, и днес пиша -

Здравейте,

Моля да отговорите на въпроса по долу, а също така и виждам че пише че цената е за 2 броя чаши комплект, но когато добавя в количката изписва  1 бр? Аз ли нещо бъркам?


Отговор:

Здравейте Милена,

Съжаляваме, за забавянето днес. Ако желаеш може тук да ни напишеш модела на ритуалните чаши и данните за доставка и ние ще обработим поръчката директно.

Оставаме на разположение.

Поздрави и слънчев ден .


След което му написах следното:
Извинявам се, но в сайта ясно е цитирано  „Цената е за комплект от 2 бр” Моля да потвърдите крайна цена при поръчка от моя страна.

Защото ако цената е 1 бр чаша – т.е. 2 бр=64 лв, то горното изречение е крайно подвеждащо
И модела на чашите е написан  в първия ми имейл към Вас.


Отговор  - ТЦ NO
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #301 -: април 01, 2014, 13:41:46 »

Обадиха ми се по телефона,

грешката е на симпатягата. Цената е за 1 бр комплект, който съдържа 2 бр. чаши. А той разбрал че искам 2 комплекта....

оххх отдъхнах си... поръчвам ги
« Последна редакция: април 01, 2014, 13:46:10 от milenkata » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #302 -: април 01, 2014, 14:49:37 »

Тотално разочарована.... cray cray beating

Поръчах чашите и ..познайте... след 4 обаждания до този сайт, защо аджеба не получавам потвърждение за поръчката, се оказва че били изчерпали модела и продали последния днес сутринта... beating

Аз от два дни се опитвам да кореспондирам с тея хора и заради тяхното объркване сега... ще трябва да търся наново  cray

Милото ме успокоява, че явно не са били нашите чаши.....
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #303 -: април 01, 2014, 15:09:03 »

момичета да се отбележа и аз днес си взех чашите и шампанското които ги поръчах доста стилни и изчистени.рисуваха ми ги със боя за стъкло като са написани само имената и леко брокат е сложен да изглеждат празнично. yahoo
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #304 -: април 01, 2014, 16:37:56 »

Milenkata, съжалявам да чуя за проблемите ти със сайта. Определено малко бавно отговаряха и на мен.
Аз лично чашите ги бях намерила и в друг сайт на същата цена. И от там ми бяха потвърдили цена за комплект 42 лв. Ето ти линк, ако решиш да провериш:

http://www.svatbenden.com/index.php?productID=135
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #305 -: април 01, 2014, 20:02:39 »

Благодаря ти много миличка, ще проверя smile
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #306 -: април 01, 2014, 20:09:10 »

Жасмин, можеш ли да покажеш снимка на чашите и шампанското  smile и да кажеш от къде ги поръча да ти ги нарисуват  smile И аз се оглеждам за рисувани, но по изчистени чаши  smile
Активен
moni_bonboni
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #307 -: април 01, 2014, 20:29:32 »

 give_rose Страхотна тема, следя ви с интерес. И аз като chopper_girl търся рисувани, но по- изчистени чаши, не стандартните с брокат... Засега задачата изглежда трудна, но с ваша помощ се надявам на успех  pardon
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #308 -: април 02, 2014, 12:10:09 »

Миленката, не се разстройвай, аз съм на мнение, че всяко зло е за добро - щом са свършили, значи ще намериш други, по-хубави.
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #309 -: април 03, 2014, 14:20:24 »

Здравейте,
чашите, които съм избрала за нашата сватба са тези: http://www.svatbenden.com/index.php?productID=134
Нямам търпение утре да пристигнат smile Само трябва да избета подходящи панделки. Вашите чаши с отделни панделки ли ще са или ще са "вързани"?
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #310 -: април 03, 2014, 15:21:07 »

Аз и тези бях харесала smile Качи някоя реална снимка като дойдат, за да им се порадваме  Bravo
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #311 -: април 03, 2014, 16:18:51 »

утре ще покажа  good
Активен
vania_kk
Ентусиаст
**
Публикации: 52


« Отговор #312 -: април 04, 2014, 12:52:28 »

Ето ми ги чашите: http://vaniakk.snimka.bg/flowers/cvetya.677939.32922102
много съм доволна. Само съм в чуденка още дали да са с отедлни пандели или с обща, вашите как ще са?
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #313 -: април 04, 2014, 14:02:44 »

Ваня, много са хубави, точно такива искам и аз - без нищо. Мисля, че трябва да са вързани с обща панделка, за да са свързани, както младоженците се свързват с брака.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 04, 2014, 14:25:27 »

Ваня, много са хубави, точно такива искам и аз - без нищо. Мисля, че трябва да са вързани с обща панделка, за да са свързани, както младоженците се свързват с брака.

Пише, че са безоловен кристал-издават ли харакерния звук, че за тази цена саси без пари направо. И аз си търся подобен изчестен модел. Само с една дълга панделка с цвета на сватната и ще са чудесни
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines