Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:51:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сладкарници "Неделя" и други сладкарници  (Прочетена 76583 пъти)
 
beauty_blondi©
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« -: септември 24, 2006, 10:27:01 »

Тортата ни беше точно това каето поръчахме ,но наистина като я изнесоха аз "ахнах".А на вкус беше уникална.
« Последна редакция: март 04, 2007, 12:47:36 от Bulechka_TS » Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #1 -: септември 25, 2006, 15:57:32 »

Определено една от любомите ми сладкарници. Покажи ни снимка?
Активен
beauty_blondi©
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 21, 2006, 20:05:26 »

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1350318
извинявам се за късния отговор
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: ноември 27, 2006, 15:49:06 »

Е, леле мале, бива ли така  beating
Баш по следобедно време, когато адски много ми се дояжда сладко  beating
 *db*Майтапче  biggrin
Невероятно изглежда smile
И ние се бяхме насочили към Неделя, но пък като ни казаха цените и  shok
Все пак бяхме около 120 човека и ... доста скъпичко ни се видя  pardon
Намерихме една фирма по препоръка и бяхме адски доволни - Юлинел  pleasantry
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #4 -: ноември 27, 2006, 19:09:39 »

DIVA дай повече инфо за тази сладкарница или фирма за торти- координати girl_in_love може и на лични........ и на каква ценар мерси предарителноооо LOVING
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: ноември 28, 2006, 09:13:12 »

Деска, фирмата е варненска, намира се близо до пенсионното в центъра.
Една малка стаи4ка такава ... но като адрес да ти кажа днес ще мина оттам и ще го запиша да ти го пусна утре  bye
Иначе тортата излезе по 1,50 лв. на парче (имаше варианти на други фирми от по 2,50 лв - 3.00)  crazy
Като се имаше в предвид многолюдната ни сватба се спряхме на този вариант, а тортата, която избрахме беше с много лек крем (сватбата беше майска и си беше жегичка.... не се връзват тежките торти )
Много доволни останахме, гостите също  hiphip
В Юлинел можете да вземете подобно ролце или по-малка торта и да опитате вариантите и вече да се спрете на пълнежа за сватбата ви smile
Жената там беше много мила и .... Torte не пропуснахме да подегустираме  danceg докато си изберем пълнеж за тортата  Wink
Всичко вече е според вашите възможности  pardon
Довечера ще мина да ти запиша адреса look Утре ще го имаш  girl_wink
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #6 -: ноември 28, 2006, 18:51:29 »

DIVA извинявай не обърнах внимания на града, аз съм от София  Yes но може да послужи на някоя друга Варненска булка blum
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #7 -: ноември 29, 2006, 10:38:34 »

Деско, мога да ти препоръчам фирма Ни-Кай, в София. Те угодиха на приятелите ми на последната сватба, на която бях. Тортата беше триетажна, сметанова, с някакъв разкошен сироп вътре, с украсата от рози и докарването до ресторанта в деня, струваше 85лв. Останаха някъде около 20-тина парчета. Булката после каза, че я е яла седмица след това. И пак не е успяла да я изяде цялата... pardon Oh my ...

Има една друга тема тук, Торти, там съм и сложила снимката, тази с младоженците, които я режат.... Мляс-мляс!

Иначе и за Скай .. незнам точно как се казваха, за тях също съм чувала добри думи. май са малко по-скъпи. А сладкарници Неделя не ми харесват, защото от доста време нямат свестни нови модели, а старите все едно са от Бай Тошо-во време, с много блат... е, повечето са така
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #8 -: ноември 29, 2006, 12:48:22 »

 good Няма проблеми, Деска  bye
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #9 -: ноември 29, 2006, 20:10:29 »

 pleasantry
 pardon
 heart
 yahoo
 give_rose
 bye
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #10 -: ноември 30, 2006, 08:45:42 »

Защо ли си мисля, че най-важното за една торта е да е сладка...? angry LOVING blush
Активен
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #11 -: ноември 30, 2006, 13:52:06 »

ами май наистина е така- трябва да е сладка blum.......а тази торта за коята ти си писала по- горе от Ни Кай  сметаната не е ли много тежка за свадбена торта, аз си мислех за някакво кремче ама и аз незнам какво, но не сам опитвала със сметанова от горе- но то зависи като че ли и от сезона  Girl_sing как мислите??а за хартисването на парчета от тортата май от значение е и персонала на заведението или греша nea
Активен
beauty_blondi©
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 02, 2006, 20:57:10 »

Деси като си от София отиди направо в цеха.Намира се в двора на бившия завод "6ти септември".На охраната кажи ,че отиваш да си поръчаш сватбена торта.Там не взимат поръчка за други.Аз поръчах там тортата се кумовете с нашата торта.Като поръчвате торта гледайте да поръчате по-малко парчета,защото от ресторанта прибират като невиждали.
А Шиела извинявай ама май говорим за различни фирми.По Тошово време имаше ли сладкарници "Неделя"?Не че ги защитавам ама май нещо се обърка.......
.Ти знаеш ли за новите им захарни модели????А при положение ,че мислиш че е дна торта трябва единствено да е сладка....те и толумбите и пастите "Балкан"са сладки.....
http://www.nedelya.com/articles.php?ArticleGroupID=4 ето тук са новите им сватбени модели ,които септември нямаше , а тук са захарните  от които поръчахме за кумувете
http://www.nedelya.com/articles.php?ArticleGroupID=5
А за "много блат"-нашата не беше такава с "много блат".Ти сигурна ли си че говориш за същата фирма се питам???
Надявам се да не излиза като реклама ,но мила имат нови модели-всяка година hiphip
« Последна редакция: декември 02, 2006, 21:10:40 от beauty_blondi© » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 03, 2006, 21:18:03 »

Ооооооо, това е/са любимите ми сладкарници и торти!!! LOVING Много са вкусни!!! LOVING hiphip CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 03, 2006, 23:02:47 »

Но тортичките са предимно шоколадови  а аз не обичам............................. sad
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines