Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 22, 2024, 21:14:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Родителите?  (Прочетена 154772 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 05, 2006, 13:35:45 »

При нас имаше подобна ситуация, на моята половинка, баща му е починал отдавна и майкла му беше с новия си съпруг! Но ние решихме, че на нашата маса ще сме само ние и кумовете!! good И се получи много добре!!! Моите родители бяха на една маса с гостите от моя страна, а майка му с гостите от негова страна на друга маса!!! И всичко беше наред!!! LOVING

И ние бяхме само с кумовете на една маса.Той родителите няма,така че моите съвсем смирено си бяха при останалите гости-никакъв приблем! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 06, 2006, 20:35:32 »

При нас е станала една коалиция - нямам думи! :girl_wink:не мога да си позная родителите! crazy
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #92 -: декември 11, 2006, 11:25:27 »

... "Ако искат да помагат, ако не - да не пречат!!!" good
Това е най-важното!!  girl_wink good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #93 -: декември 14, 2006, 23:08:19 »

Моите и неговите родители са се срещали веднъж- преди няколко години на моя graduation в университета. Но тъй като не могат да комуникират на един и същ език, сега само си пращат подаръци за Коледа lol Следващата среща ще е на сватбата след няколко месеца.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 15, 2006, 00:51:38 »

Моите и неговите родители са се срещали веднъж- преди няколко години на моя graduation в университета. Но тъй като не могат да комуникират на един и същ език, сега само си пращат подаръци за Коледа lol Следващата среща ще е на сватбата след няколко месеца.

Така е добре! *THUMBS*Избягваш всякакви неприятности.Само да не вземат да научат взаимно езиците си,че  dance lol Good luck
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 17, 2006, 22:51:36 »

Ох, да си призная сега при нас се заформя една много странна ситуация!  pardon

Съпруга на свеки утре има РД и поканени сме само аз и милото и МОИТЕ родители!!! Това е чудесно, но и много объркващо след всичко, коео се случи преди и около сватбата (споделяла съм в някои теми)!!! И сега нашите се чудят  pleasantry, а и ние също...  girl_impossible
Но се надявам вечерта да мине добре  good Стискайте палци!!! ще разкажа после!!! secret
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 17, 2006, 23:08:05 »

Ох, да си призная сега при нас се заформя една много странна ситуация!  pardon

Съпруга на свеки утре има РД и поканени сме само аз и милото и МОИТЕ родители!!! Това е чудесно, но и много объркващо след всичко, коео се случи преди и около сватбата (споделяла съм в някои теми)!!! И сега нашите се чудят  pleasantry, а и ние също...  girl_impossible
Но се надявам вечерта да мине добре  good Стискайте палци!!! ще разкажа после!!! secret
Ей Булечка,не се притеснявай!Щом са ги поканили не вярвам да е само от куртоазия.Сигурно хранят и добри чувства към тях.А ние сме с теб и стискаме палци разбира се! good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 27, 2006, 13:14:51 »

Ох много е труден този въпрос особенноо когато все не можеш да се пречупиш да кажеш на други хора мамо и татко. За мен също е много трудно. Добре,че моето момче няма нищо против. Моите родители му казаха да ги нарича така както му харасва. Той им вика по имена. Само дето свекито си трае и чака да и кажа мамо май.
  pardon Какво да се прави.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #98 -: декември 27, 2006, 14:49:23 »

Moето свеки си ми каза след сватбата, че човек има едни майка и баща и според нея всеки би трябвало да се обръща към родителите си по този начин и нямала нищо против да не им викам Мамо и Татко. И така сме на малки имена  tease  pleasantry
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 27, 2006, 14:57:37 »

 Евала на тази жена. Късметлийка си ти. Поздравления.  Bravo
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #100 -: декември 27, 2006, 21:57:30 »

Ммдаааа! Дива е много права! И очевидно е голяма късметлийка. Малко родители се осмеляват да признаят трезвата истина. При мен е същото, но пък и мъжът ми се обръща към майка си и баща си по име. Опитвала съм се в началото да им казвам "Мамо", но не се получи.

Но признавам, много облекчаващо положението е ако не ни се наложи да се съобразяваме не само с новия дом, но и с присъствието на още двама човека, които за теб реално са почти непознати. 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 27, 2006, 22:13:35 »

Мммм дааааа, моето мило също е късметлия, с моите родители също са на малки имена!!!
Свекито също на мен ми казва на малко име, даже измисля разни имена като Танита или Танитка pleasantry, което не ми допада особено, нооо  tease
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #102 -: декември 28, 2006, 04:31:28 »

И ние си говорим на малки имена. С майка му ми беше по-лесно да и кажа на малко име, нали е женска солидарност. С баща му ми е още трудно, въпреки че ги познавам от няколко години.
А за обръщението "мамо" и "татко" към тях ми е доста странно. Аз си зная само едни родители, а неговите ги приемам повече като приятели. Wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 03, 2007, 12:35:53 »

Ние също си говорим на малки имена, никога не е ставало въпрос да се обръщам към тях по друг начин, но това до голяма степен зависи и от нагласата на самите родители. Ако те очакват да им казваш мамо и татко, а пък ти нямаш такова намерение, едва ли лесно ще постигнете консенсус  pardon
Бъдещата ни кума и свекърва й си говоря на "снахичката" и "свеки"  bad Това ми се струва отвратително, що за отношения  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 03, 2007, 16:29:23 »

Да, така е най-добре на малки имена!!! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines