Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:06:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Котки  (Прочетена 112069 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 12, 2010, 16:11:36 »

Нинче много е сладък товя хубносник....

Уникален е просто по характер....седи по дупе като човек и като му кажеш "Гуш" се вдига на два крака, протяга се и като го вдигнеш ти се гуши на рамото *INLOVE*А като си лягах преди него идваше да ми целува очите за лека нощ girl_in_love

Сега е пернишки кюмурджия  focus Оставих го на приятели да го гледат.

Ама твоята каква е беличка  air_kiss и Николета каква е сладка gu6
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 03, 2010, 12:01:20 »

Ох ако мъжа ми не се откаже , тази пролет ще си взема от моята котка котенце  heart heart heart тя е персийска чинчила  Girl_hide
Мъжа ми я даде когато трябваше да раждам и ми е много тъжно за нея, а тя като ме види май вече не ме познава  cray
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 03, 2010, 13:05:03 »

[X] dgudge, просто е сърдите, че си я изоставила  sad Явно те е възприемала като майка.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 03, 2010, 13:35:11 »

 cray
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 03, 2010, 13:43:42 »

cray

Знам, че е ужасно. Аз така като заминах студентка и се прибрах чак след 3 месеца, моя Лъки ме подминаваше като стълб. Точно като сърдит човек е. Седнеш ли до него - става. Посягам да го галя - заобиклая ми ръката. Говоря му нещо - обръща ми гръб. После четох в една книга за реакцията му. Но като си поседях две седмици с него вкъщи и му мина. Така, че не се притеснявай  gu6

Така ми липсва котешка ласка   blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 03, 2010, 13:59:29 »

  Ехааааа, много хубава темичка за котенца!  LOVING
Да ви покажа и мойто писе - казва се  Зизи (от Изида).   girl_wink
Не знам защо няма снимка , нещо не излиза. sad


* Изображение106 (316 x 422).jpg (32.26 KB, 316x422 - видяно 3131 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 20, 2010, 08:42:41 »

Момичета да ви покажа новия член на нашето семейство.Намерихме го на лозоте ни, майка му е умряла след раждането и ние нали сме добри души го прибрахме, беше слепичко, но сега вече вижда и се опитва да разучи къщата си smile
http://media.snimka.bg/6272/018800099.jpg
Тука вече почти гледаме
http://media.snimka.bg/6272/018800119.jpg
И една снимка на голямата мацка smile
http://media.snimka.bg/6272/018800146.jpg
« Последна редакция: май 20, 2010, 08:45:26 от магито » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 20, 2010, 11:40:16 »

Маги, много мило и състрадателно от ваша страна  Bravo котето е много сладко, дано да е живо и здраво...
И ние си имаме котило - 4 малки змейчета, ще ги снимам скоро и ще ги покажа  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юни 10, 2010, 09:26:37 »

Моята котка пък я гледаме като принцеса, а тя май се чувства като богиня  laugh
Вечно иска нови неща, вечно ходи с вирната опашка и се сърди, че не й давам да влиза в гардероба  pardon
А относно това, че в момента правя опити за забременяване - няма да я махам - такава хигиена спазвам, че няма да има никакъв проблем.  girl_wink
Например - в къщи с обувки не се влиза, и всички обувки задължително се прибират - тъй като най-много паразити и болести си докарваме вкъщи точно с обувките. А и освен това - тя не излиза навън - не я оставям дори на прозореца да ходи.
Изата (от Изолда) е ваксинирана, кастрирана, обезпаразитена, има си чип и международен паспорт. Даже й давам витамини за козината. Храня я със специална храна на Royal Canin за кожа и козина. По едно време й давах и дуо-малцова паста на Beaphar, за да може да не й се образуват топки косми в корема - ама напоследък ме мързи. По принцип повечето котки тази пастичка биха я изяли с удоволствие - ама моята нали е капризна глезана - трябва да й го давам в устата. laugh
Даже веднъж я водих на изложба и скоро мисля пак да я водя...
Иначе няма такава котка като нея - всичко разбира, уж е супер добричка (например ако скочи върху тебе или ходи по тебе, няма да си пуска ноктите, дори и да тръгне да пада, за да не те надере), ама е и голям инат - като си науми нещо и край - знае, че не трябва да го прави, ама неее - как така нещо ще й е забранено...  girl_wink

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: октомври 03, 2013, 18:05:07 »

Първото ни коте с моя м си го купихме преди година от един човек в София. Беше порода руско синьо коте. Всички много си го обичахме и си го гледахме като принцеса. Кари се казваше и моя м много си се беше привързал към него. Но стана голяма трагедия с него. Един ден то просто избяга. Явно е скочило през балкона,но от 2 месеца го търсим и пускаме обяви навсякъде и така и не го намерихме. Беше мирно и спокойно и привързано към нас,но като се разгонваше  нещо подивяваше и трябваше да го кастрираме,но така и не успяхме cray cray
Котето Кари  heart
Та един ден аз попаднах на една обява в интернет,че се подарява сиво коте и решихме с моя м да го вземем тъй като човека не можел да го гледа. И така сега пак имаме коте,но е още бебе на 3-4 месеца. Ще го кастрираме и се надяваме да не избяга и то. Но все пак няма никога да забравим нашето коте Кари!  cray cray Новото коте се казва Съни!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines