Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:07:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В очакване на Великденските празници-29.04-5.05  (Прочетена 33211 пъти)
 
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 29, 2013, 12:37:19 »

Привет дами!
На работа съм, имам да изкарам още 3 дежурства и изчезвам в отпуск. Освен това моя близка и съпруга ѝ вчера пристигнаха на гости в Бургас при родителите на мъжа и ще се видим след 2 дни. Нямам търпение да се наприказваме на воля, че по телефона не става толкова дълго да си бъбрим.
Не на последно място искам да кажа, че сватбения фестивал, на който ходихме с Инлов, беше страхотен. Изкарахме си много готино и догодина живот и здраве, ако имам възможност пак бих се включила.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #16 -: април 29, 2013, 12:51:41 »


Киви, да ми нашиеш и на мен такъв венец Wink Ама не син, шарен! girl_wink


Имам идея да се развихря творчески по великден, ама много си ми далече, за да го получиш навреме sad 

Хайде да наснимаме яйцата като ги украсим, искате ли това да ни е фото предизвикателството на седмицата?

Инлов, аз много искам да се науча на онази фината техника за рисуване с восък, обаче не знам как да си направя такова уредче, за рисуване. Ти така ли ще рисуваш или с обикновена свещ?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 29, 2013, 12:54:01 »

Moon, ти хубаво й подпали фитила на кивито, сега верно ще опне 2-3 венеца, та и пилци ще намери откъде да нацвъка отгоре. crazy
Ма нищо. така ще има и за мен евентуално. yea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #18 -: април 29, 2013, 13:06:24 »

Отивам довечера за пилци, за къде пролетен венец без тях smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 29, 2013, 13:10:07 »

в jysk имаше много прилични, както и в евроленд, кауфланд мл 3. сега не знам къде има, отдавна ги гледах
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 29, 2013, 13:10:58 »

Киви, преди 2 години си взех от Кауфланд едно уредче за рисуване с восък - ето такова
http://rachna-izrabotka.com/productv/522/komplekt-pisalka-za-yaytsa-s-vosak.html и стават много красиви неща, защото е доста фино. Тази година ще имам време и ще си поиграя повече  yahoo
Еми, ще ти пращам и останалите снимки да гледаш, мисля че обичаш  give_rose
« Последна редакция: април 29, 2013, 13:14:14 от InLove_Girl » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: април 29, 2013, 13:23:41 »

Киви, преди 2 години си взех от Кауфланд едно уредче за рисуване с восък - ето такова
http://rachna-izrabotka.com/productv/522/komplekt-pisalka-za-yaytsa-s-vosak.html и стават много красиви неща, защото е доста фино. Тази година ще имам време и ще си поиграя повече  yahoo
Еми, ще ти пращам и останалите снимки да гледаш, мисля че обичаш  give_rose


Ако някой го засече това в Кауфланд в София тази година, моля да ми пише! Точно такова нещо ми трябва smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: април 29, 2013, 13:27:41 »

InLove_Girl и аз обичам да гледам снимки. Разбрах всичко за събитието от Гугъл, но снимки не виждам или поне не мога да ги намеря /защото не зная какво търся/ Иначе булки разни и коя от коя по- хубави.....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 29, 2013, 13:29:44 »

Снимките още не са готови  smile Ще показвам после
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 29, 2013, 13:31:56 »

InLove_Girl и аз обичам да гледам снимки. Разбрах всичко за събитието от Гугъл, но снимки не виждам или поне не мога да ги намеря /защото не зная какво търся/ Иначе булки разни и коя от коя по- хубави.....

ок ще чакаме да ни пратиш, инлов blum
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 29, 2013, 13:35:05 »

Здравейте дами!

Аз успях да се откъсна за малко и да ви навестя в седмичната темичка. Тези дни беше леко казано натоварено от към забавления pardon Бяхме с компания на мото събора за 2 дни. Изкарахме си невероятно, а и времето си е вече лятно, та балкана ни дойде доста добре. Утре мислим пак да запрашваме нанякъде за барбекю на открито, но за боядисването на яйцата съм на линия, че имам събран екип малки помагачи, а при тях обещаното се търси като наследство.
Инловче, записвам се и аз за снимки blush Стана ми много интересно, пък и аз нали съм си малко любопитна, да не остана по назад DANCE
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #26 -: април 29, 2013, 13:44:21 »

Инлов и аз искам снимкиии danceg Аз видях няколко blum Много си слънчева, личи си че сте си изкарали страхотно yahoo

А това за писането и аз ще го потърся Wink blum

Али и на мен ми се ходи вече по горите, даже почнах да ги уговарям biggrin

Миши аз след като съм го казала си означава точно това, което съм казала girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #27 -: април 29, 2013, 14:29:42 »

Ако някой го засече това в Кауфланд в София тази година, моля да ми пише! Точно такова нещо ми трябва smile

Агентската мрежа се задейства и вече съм горд собственик на такава джаджа срещу почти пет (5) пари! Успех да ми пожелаете с обучителната част освен smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: април 29, 2013, 14:59:40 »

Kiwi, изобщо не се съмнявам в твоите възможности good Дано ти е и забавно. Аз в последно време нямам сърце за такива неща- нещо ми липсва търпение. Пък и няма кой да го оцени...Виж, ако измия и изчистя и изпера всички олекотени завивки и зимни дрехи в срок Wink, може и да ми дойде музата. Ама не го виждам като изпълнимо.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: април 29, 2013, 15:06:08 »

Киви може ли да споделиш дали е от Кауфланд give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines