Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:07:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В очакване на Великденските празници-29.04-5.05  (Прочетена 33215 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: април 29, 2013, 08:42:06 »

 Нека новата тема ни донесе много приятни емоции!

     
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 29, 2013, 08:50:09 »

Добро утро!
Благодаря за темичката, Езра!
Нямам търпение да боядисаме яйцата!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 29, 2013, 08:50:47 »

добро утро!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #3 -: април 29, 2013, 09:04:01 »

Хубава великденска седмичка smile



Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #4 -: април 29, 2013, 09:06:58 »

Добро утро и от мен !!! Две вечери моите приятели ме лекуват с алкохол и вече съм супер !!!  yahoo Хахаха винаги съм знаела, че алкохола лекува , ама пак късно се усетих да пробвам с него !  blush
Освен това моят малък пъчко си е при мен вече и съм много щастлива  Bravo danceg yahoo
Колкото до Великден - също нямам търпение ! Намислила съм много неща и ми е интересно какво ще се получи от моите яйца ! smile
Еми , тия сладурчета с мустачките много ме разсмяха !! smile  good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 29, 2013, 09:18:09 »



и аз нямам търпение за празниците
милото нали пътува сега и така ми липсва  smile smile но пък после е по-сладко като се видим  smile smile Имам само един дълъг работен ден в петък, иначе съм си фрии  yahoo трябва да почна да чета за изпитите, имам и да оправяма гардероба - за два три дни стана лято  blum Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: април 29, 2013, 09:27:54 »

Хайде, влизаме в страстната седмица! Нека преди да се радваме на празниците отделим малко време за размисъл за важните неща в живота. Днес е Велики понеделник.
На Велики понеделник Иисус Христос влязъл в Йерусалимския храм и го намерил пълен с търговци. Божият син изгонил търговците, защото храмът бил дом за молитва, а не тържище. В Евангелието се говори за проповедта на Иисус за човешката душа, която не познава молитвата, покаянието и не носи духовни плодове.
Качвам и една снимка на Стария град Йерусалим, ограден с каменна стена. Тук е бил и въпросният храм с търговците. Заграденото с червено е зазиданият сега "Златен вход", от там Христос е влизал и излизал  с учениците си. От външна страна на входа, между него и Мъртвата река /вижда се едно сухо корито/ са най- скъпите гробове в света. Казва се, че като дойде Страшният съд, там ще са първите, които ще се възнесат. Според мен, пак в противоречие с думите на Христос, че "последните ще станат първи", ама карай, човек си е човек, не е Бог и държи да си плати, че да му е сигурна работата.


* DSC06066.JPG (58.74 KB, 560x420 - видяно 314 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #7 -: април 29, 2013, 10:50:44 »

Много хубаво заглавие Езричка  give_rose
Започна се страстната седмица, както каза й Свекърва.
И аз имах идеи за боядисване на яйца и украсяване, но няма да е smile Ще съм си сама за празниците и няма смисъл да се изхвърлям с такива приготовления, които бях намислила. Времето е чудесно и ми е усмихнат деня Wink Дано й вашият е такъв. Желая Ви успешна и много слънчева седмица.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 29, 2013, 10:51:49 »

Здравейте и от мен на Велики понеделник!

Вчера си изкарах много добре на празника, в къщи с зеленчуци и риба на новата ни грил-скара!

Последните години около Великден не бях на работа и сега ми е малко странно, че Страстната седмица дойде, а аз се оправям за работа. Всъщност и на Великден ще сме в София и в събота ще си боядисаме тук малко яйца. Трябва да избера и в коя църква да отидем в събота вечерта. В цетралните сигурно ще има много хора, аз по-принцип в тях съм ходила до сега на неделна служба.

_Ezra_ мерси за темата smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2013, 10:55:29 »

Привет и от мен  give_rose

Хич не ми се работи тези два дни, отпускарско ми е smile
Ние ще пътуваме в провинцията и няма да сме тук за Великден, така че няма да си боядисвам яйца.
Мисля си, обаче, да си купя боя и като отидем на село при свекърите там да намацам няколко smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 29, 2013, 10:58:59 »

Здравейтееееееее bee
Езра, чудесна тема си спретнала, благодаря give_rose
Днес съм в страхотно настроение, още заразена от хубавите емоции през уикенда и заради факта, че тази седмица е само с два работни дни /надявам се blum/ yahoo Прекарахме си страхотно, починахме си, заредихме се с много положителна енергия и се любувахме на прелестната природа heart Вие как изкарахте уикенда?
Рататуй, тоя аватар повече ми харесва Wink И аз нямам търпение да боядисваме яйцата danceg Дано успеем да го съчетаем с ремонта. Накрая да не боядисаме яйца, но с латекс biggrin
Еми, страшни са тия мустакатковци Bravo Някои знае ли какво са всъщност? scratch one-s head
Киви, да ми нашиеш и на мен такъв венец Wink Ама не син, шарен! girl_wink
Свекърва, започваме ли с размисли и страсти? Wink Тоя златен купол как се откроява в тая сива пустош /П.С. и моля те, тая седмица не ми честити рождения ден, вече свърши! blum/
Панда, честит имен ден на патерици give_rose
Мише, как така ще си сама на празниците? sad

И още работи исках да ви кажа, но глада изяжда мислите ми - време е за обяд! danceg
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 29, 2013, 11:01:13 »

Здравейте,
Отдавна не съм се включвала, но вечер не ми остава време smile Започва Страстната седмица и съм изключително щастлива, че от сряда не съм на работа - за първа година ми се случва по празниците да съм си вкъщи. Решила съм да меся козунаци  yahoo За яйцата - ще ги украсявам с восък и няма да се халосвам и да боядисвам седефени и перлени яйца  nea
Да ви се похваля, че в събота бяхме /аз и Роситка/ на един страхотен форум /промотиран и организиран от Делийски / и не мога да ви опиша колко беше готино. Страхотни фотографи, много емоции и се надявам скоро да получим и снимките.

Пожелавам прекрасен ден!!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #12 -: април 29, 2013, 11:14:11 »

Добър ден и от мен give_rose

Езра, мерси за тезмичката give_rose
Инлов на мен много ми се ходеше на този форум, ама понеже исках с мъжа си останах без форума sad Нищо, другата година живот и здраве smile
Свекърва на теб мерси за обяснението, така нагледно ми хареса повече blum
Миши ела на гости smile Тук трябва да има и концерт (предполагам както всяка година), центъра ни вече е страхотен yahoo Тази година са се постарали още повече yahoo А и аз тази година смятам да правя повече яйца от друг път biggrin Плюс перлени, за сега мисля, че до сега не съм правила такива biggrin Смятам да има доста майсторство, като главен помощник ще е синчето blum blum blum

Аз пък днес от рано съм по сукаците. Ходих да търся една магнитна дъска за градината, така и не намерих каквато търсех sad Навън си е направо лято, даже се замислих дали да не прескоча тия дни да се попека Girl_hide
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #13 -: април 29, 2013, 12:24:13 »

КаСкай гледай да не се възползвам от поканата Wink Ще ви е весело поне боядисването с малкия помощник.
Муунче ами мислех да си ида по моя край за празниците , но няма как да се случи sad Пък " съквартиранта "  щял да почива в събота й неделя и петък след работа си заминава по своя край за празника и така smile Не е болка за умиране и друг път съм оставала сама по такива празници. Само където се чудя и аз в коя претъпкана църква да ида, че това за мен е много голям празник - моята мама има имен ден , пък й съм си християнка Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 29, 2013, 12:29:39 »

Инлов, видях снимката, страхотна е!
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 29, 2013, 12:37:19 »

Привет дами!
На работа съм, имам да изкарам още 3 дежурства и изчезвам в отпуск. Освен това моя близка и съпруга ѝ вчера пристигнаха на гости в Бургас при родителите на мъжа и ще се видим след 2 дни. Нямам търпение да се наприказваме на воля, че по телефона не става толкова дълго да си бъбрим.
Не на последно място искам да кажа, че сватбения фестивал, на който ходихме с Инлов, беше страхотен. Изкарахме си много готино и догодина живот и здраве, ако имам възможност пак бих се включила.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #16 -: април 29, 2013, 12:51:41 »


Киви, да ми нашиеш и на мен такъв венец Wink Ама не син, шарен! girl_wink


Имам идея да се развихря творчески по великден, ама много си ми далече, за да го получиш навреме sad 

Хайде да наснимаме яйцата като ги украсим, искате ли това да ни е фото предизвикателството на седмицата?

Инлов, аз много искам да се науча на онази фината техника за рисуване с восък, обаче не знам как да си направя такова уредче, за рисуване. Ти така ли ще рисуваш или с обикновена свещ?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 29, 2013, 12:54:01 »

Moon, ти хубаво й подпали фитила на кивито, сега верно ще опне 2-3 венеца, та и пилци ще намери откъде да нацвъка отгоре. crazy
Ма нищо. така ще има и за мен евентуално. yea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #18 -: април 29, 2013, 13:06:24 »

Отивам довечера за пилци, за къде пролетен венец без тях smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 29, 2013, 13:10:07 »

в jysk имаше много прилични, както и в евроленд, кауфланд мл 3. сега не знам къде има, отдавна ги гледах
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 29, 2013, 13:10:58 »

Киви, преди 2 години си взех от Кауфланд едно уредче за рисуване с восък - ето такова
http://rachna-izrabotka.com/productv/522/komplekt-pisalka-za-yaytsa-s-vosak.html и стават много красиви неща, защото е доста фино. Тази година ще имам време и ще си поиграя повече  yahoo
Еми, ще ти пращам и останалите снимки да гледаш, мисля че обичаш  give_rose
« Последна редакция: април 29, 2013, 13:14:14 от InLove_Girl » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #21 -: април 29, 2013, 13:23:41 »

Киви, преди 2 години си взех от Кауфланд едно уредче за рисуване с восък - ето такова
http://rachna-izrabotka.com/productv/522/komplekt-pisalka-za-yaytsa-s-vosak.html и стават много красиви неща, защото е доста фино. Тази година ще имам време и ще си поиграя повече  yahoo
Еми, ще ти пращам и останалите снимки да гледаш, мисля че обичаш  give_rose


Ако някой го засече това в Кауфланд в София тази година, моля да ми пише! Точно такова нещо ми трябва smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: април 29, 2013, 13:27:41 »

InLove_Girl и аз обичам да гледам снимки. Разбрах всичко за събитието от Гугъл, но снимки не виждам или поне не мога да ги намеря /защото не зная какво търся/ Иначе булки разни и коя от коя по- хубави.....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 29, 2013, 13:29:44 »

Снимките още не са готови  smile Ще показвам после
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 29, 2013, 13:31:56 »

InLove_Girl и аз обичам да гледам снимки. Разбрах всичко за събитието от Гугъл, но снимки не виждам или поне не мога да ги намеря /защото не зная какво търся/ Иначе булки разни и коя от коя по- хубави.....

ок ще чакаме да ни пратиш, инлов blum
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 29, 2013, 13:35:05 »

Здравейте дами!

Аз успях да се откъсна за малко и да ви навестя в седмичната темичка. Тези дни беше леко казано натоварено от към забавления pardon Бяхме с компания на мото събора за 2 дни. Изкарахме си невероятно, а и времето си е вече лятно, та балкана ни дойде доста добре. Утре мислим пак да запрашваме нанякъде за барбекю на открито, но за боядисването на яйцата съм на линия, че имам събран екип малки помагачи, а при тях обещаното се търси като наследство.
Инловче, записвам се и аз за снимки blush Стана ми много интересно, пък и аз нали съм си малко любопитна, да не остана по назад DANCE
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #26 -: април 29, 2013, 13:44:21 »

Инлов и аз искам снимкиии danceg Аз видях няколко blum Много си слънчева, личи си че сте си изкарали страхотно yahoo

А това за писането и аз ще го потърся Wink blum

Али и на мен ми се ходи вече по горите, даже почнах да ги уговарям biggrin

Миши аз след като съм го казала си означава точно това, което съм казала girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #27 -: април 29, 2013, 14:29:42 »

Ако някой го засече това в Кауфланд в София тази година, моля да ми пише! Точно такова нещо ми трябва smile

Агентската мрежа се задейства и вече съм горд собственик на такава джаджа срещу почти пет (5) пари! Успех да ми пожелаете с обучителната част освен smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: април 29, 2013, 14:59:40 »

Kiwi, изобщо не се съмнявам в твоите възможности good Дано ти е и забавно. Аз в последно време нямам сърце за такива неща- нещо ми липсва търпение. Пък и няма кой да го оцени...Виж, ако измия и изчистя и изпера всички олекотени завивки и зимни дрехи в срок Wink, може и да ми дойде музата. Ама не го виждам като изпълнимо.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: април 29, 2013, 15:06:08 »

Киви може ли да споделиш дали е от Кауфланд give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 29, 2013, 15:42:06 »

Бяхме с компания на мото събора за 2 дни.

Али, къде по-точно бяхте? Да не се окаже, че сме били на едно и също място? blum

Емчо, мен ме бива по бутането на фитили после гледането на сеир Wink
Киви, моят го дай на Еми - форумската среща вероятно ще е чак през септевмри pardon
Тая джаджа за писане на яйца с восък не е за мен - не'ам нерви за такива неща blum Ще станат много арт Xixixi
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 29, 2013, 15:59:28 »

Муунче, бяхме на Бакаджик. Намира се в Ямболския регион. Един от най- мащабните национални мото събори в България е. Рядко го пропускаме, тъй като и  двамата сме запалени по моторите, макар че сега избягвам да се качвам, че по нашите пътища яко ме одрусва tease
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 29, 2013, 16:00:39 »

Муунче, арт или хард, щото ако аз правя подобни неща, ще са вери хард. Пикасо ряпа да яде. biggrin
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #33 -: април 29, 2013, 16:11:06 »

Мен като ме напече слънцето и като ми стане пролетно явно се вдъхновявам за творчество.

Даже се чудих днес от къде се взе тоз мерак да боядисвам яйца и се сетих какво съм правила миналата година по това време. Пушеше ми главата на сватбена тематика, нервирах се покрай роклята, декорирах късметчета, украсявах чаши... та явно творчеството ми е циклично - всяка година по същото време smile

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 29, 2013, 16:25:36 »

Кивчо, мен като ме напече слънцето ... и ми се доспива Xixixi Бременска му работа Wink
Хехехе, Роси, арт, хард, всякак girl_haha Ако се хвана с това чудо ще има една торба, пълна с неуспешни опити и нито едно, което да харесам crazy Ясно е, тая година ще боядисвам яйца с ... гипс, латекс, може и с фуга за плочки koko6ka Ама пък никой няма да има такива яйца girl_wink
Али, очевидно сме били на два различни мото събора Wink То всъщност там, където бяхме ние вече беше приключило, ама ние и не отидохме затова там - по пътя и табелите разбрахме, че има(ло) tease
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 29, 2013, 16:52:59 »

наминавам да ви видя как сте, аз имах един приятен слънчев следобед  heart сега разпускам и обмислям да правя кекс за вечерта  Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #36 -: април 29, 2013, 18:40:46 »

Първо да си излея душата...аман от селски пръчки...

Днес си изкарах белите дрехи danceg И до сега ги прах на ръка...чак ми се протриха ръцете girl_impossible Много обичам бяло (както съм споменавала), но много мразя бялото да не е бяло (като по рекламите biggrin ) та всяко лято първо ги пера на ръка...всеки луд с номера си biggrin biggrin biggrin


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: април 29, 2013, 19:27:35 »

Ухааа снимките са страхотни! Видях роклята на Инлъв, по- точно, познах дантелата. много красиво място е избрано, особено стълбата good
Каскай, много е важно да не ги прибираш гладени белите дрехи. Няма нищо, бързо ще побелеят сега от слънцето и препаратите.
« Последна редакция: април 29, 2013, 19:30:46 от svekarva » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 29, 2013, 20:17:21 »

Здравейте на всички и от нас smile минаваме да ви пожелаем весели празници и приятна почивка. Ние сме добре растем smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #39 -: април 29, 2013, 21:20:25 »

Каскай, много е важно да не ги прибираш гладени белите дрехи. Няма нищо, бързо ще побелеят сега от слънцето и препаратите.
Свекърва това не го знаех angry Аз винаги ги гладя girl_impossible Иначе наистина съм маниак на бяло и просто ако не блести дето се вика откачам и търкам съответно biggrin Този път няма да ги изгладя! Много ти благодаря give_rose
« Последна редакция: април 29, 2013, 21:26:46 от casky » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 30, 2013, 07:09:26 »

добро утро!

аз съм станала рано-рано, добре че не съм на работа, а на лекции, което не е така досадно  Wink днес милото се прибира  yahoo и ще ходим до морето на разходка. Вчера нямах какво да правя и докато си чета по физика реших да си къдря косата с машата, сега съм с буклички  Makeup
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: април 30, 2013, 07:59:40 »

_Ezra_ , точно един такъв бисквит Мюзли дъвча  Wink.
Браво на теб, че можеш да вършиш две неща едновременно. Аз щях да си изгоря косата сигурно.
Днес е Велики вторник.
На Велики вторник Христос проповядва в храма и дава своите последни нравствени наставления, разказва притчата за десетте мъдри девици, очакващи идването на Господа и притчата за талантите. Христос прави пророчества за съдбата на град Йерусалим.
Да не ви разказвам притчите, всеки може да ги прочете.
http://www.pravmladeji.org/node/1036
http://margaritta.dir.bg/2004/april/02pritcha10devi.htm
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 30, 2013, 08:49:48 »

добро утро, аз тази сутрин пък съм на ягоди, ама си взех някакви гадни от друг магазин и сега ги дъвча с отвращение. nea

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 30, 2013, 08:56:23 »

Добро утро и от мен!

Емче, сега като спомена за ягодите, аз от много години не съм попадала на наистина хубави ягоди. Миналата година милото бяха го почерпили от някакво село едни хора, та ги носи до нас да опитам истинска ягода. Сигурно цял живот ще помня вкуса им smile
« Последна редакция: април 30, 2013, 08:57:57 от AliTia » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #44 -: април 30, 2013, 09:02:39 »

AliTia, след софисйката форумска среща през Юни ще те заведем в нашия секретен плод зеленчук открит с помощта на Емето!Почти нямат пропуск там с ягодите и не само  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 30, 2013, 09:35:55 »

Здравейте и от мен smile

Цяла сутрин по новините говорят как днес е последния работен ден, пък аз съм си на работа до петък  nea направо ме депресират.

Има и други споделящи съдбата ми? А на останалите желая да си изкарат много яко празниците smile Това една положително страна на ходенето на работа - оценяваш почивните дни Wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 30, 2013, 09:58:55 »

AliTia, след софисйката форумска среща през Юни ще те заведем в нашия секретен плод зеленчук открит с помощта на Емето!Почти нямат пропуск там с ягодите и не само  heart

Kiwi, с удоволствие ще посетя секретния ви плод зеленчук good, до тогава се надявам да има вече и черешки... ммм замечтах се blush

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 30, 2013, 10:02:50 »

Шшшшшштттт! Не се говори за ягоди пред бременни, че да не ви накарат да им носите на крака secret

***************

Моля момичетата от Варна да се включат в темата за националната среща и да изкажат мнение, да кажат кой може да се включи в организацията, да дадат предложения за място - МАЛКО ПОМОЩ, МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯ
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 30, 2013, 10:11:23 »

тия са ужасни дето ги ям, няма да ти харесат.


ако няма главен организиращ за Варна, ви каним в София.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: април 30, 2013, 10:12:53 »

pandapanda, аз утре не работя, но после съм и в събота и на Гергьовден. Ще си правим компания. Остави ги какво говорят за държавните служители, те са изключение Wink.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 30, 2013, 10:45:23 »

Аз днес съм на работа, после на 3 и 4 също, но.....след това излизам в отпуск.  yahoo
Обаче, още сега ми се ще да се махна от офиса и да драсна на разходка в градината.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #51 -: април 30, 2013, 10:59:10 »

Шшшшшштттт! Не се говори за ягоди пред бременни, че да не ви накарат да им носите на крака secret

***************


Аз мисля, че ще е разумно да проявим разбиране към "пощеливците" и да ограничим и виртуалните почерпки, че ако е нещо завъртяно не знам от къде ще го намира виновника. Да заместим храната с изкуство, за душата нещо, какво мислите smile?

Ето нещо за отскок:
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 30, 2013, 13:24:40 »

А така Киви, събирай идеи и ги поствай, че в четвъртък ще рисувам яйцата и имам нужда от вдъхновение   blum
Ето една красива снимка
http://adence87.snimka.bg/holidays/drugi.718956.30307482
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 30, 2013, 15:39:29 »

Ади, в тази снимка буквално ми останаха очите. Изключително красива е!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #54 -: април 30, 2013, 15:56:31 »

И на мен тази много ми хареса Girl_hide Но видях и една друга в страницата на Балевски, където Инлов буквално сияе Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: април 30, 2013, 18:51:41 »

На мене ми е прекалено режисирана тази снимка. От другите ми харесва InLove_Girl с червения мобилен телефон, снимката на стълбата с метални листа и Делийски и там, където е рошава.
Росита, теб те търсих в публиката, но не можах да те видя. sad
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #56 -: април 30, 2013, 19:57:36 »

Ади и аз попаднах случайно на снимките вчера. Веднага те познах Wink Наистина са много красиви. Аз от толкова хубави снимки нещо не можах да си харесам само една. До година пак да се включите Wink
Мен ме хвана алергията и направо откачам  cray Дано скоро ми мине, че ще ми развали хептен празниците. На всички, които ще почиват от днес желая една прекрасна почивка и много хубави празнични дни. А на работещите - не се отчайвайте , поне сега е по - спокойно на работното място.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 30, 2013, 21:52:07 »

Свекърва, ами не съм в публиката и аз съм сред булките, но не се виждам много. Даже на една снимка само букета ми се вижда. biggrin
По-нататък, като си получим снимките, ще показвам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 01, 2013, 08:08:52 »

Добро утро  Coffe

Нямам търпение за едно сутрешно кафе



И да ви поздравя с една песничка, която ми е като химн smile

http://www.youtube.com/watch?v=pjmiap-uXug

Желая ви приятен почивен или работен ден smile

За мен ще е работен и не много лек, защото колежката ми си е счупила крак. Да се оправя бързп, а аз ще оцелея известно време без нея (само дето ще ми липсва).

 Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 01, 2013, 08:56:55 »

Добро утро лейдис give_rose
Аз днес се отдавам на чистене.Мойто мъж преди обяд ще е на фитнес и ще се възползвам. От вчера нещо не съм в настроение,НОно ще разчитам да ми мине скоро.
Хубав и усмихнат ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: май 01, 2013, 09:31:36 »

Привет и от мен!
Днес е велика сряда /за Първи Май по- късно/
Христос е посетен от покаяла се грешница, която в притеснението си счупва съда с драгоценното мирó. Провежда се Тайната вечеря на Божия син с Апостолите, по време на която Той им казва, че един от тях ще Го предаде. Юда излиза и Го предава, а през нощта срещу четвъртък Христос се моли в Гетсиманската градина до идването на предателя и залавянето Му.
Ще сложа няколко снимки от Йерусалим. Тук е един жестоко въздействащ модернистичен храм в Гетсиманската градина. Камъкът, или скалата, където е била агонията на Христос е център на храма. Вътре е сиво и има много метални елементи, стените са изрисувани със сценки от Страстната седмица.


* Izrael 161.JPG (40.02 KB, 461x346 - видяно 286 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: май 01, 2013, 09:33:46 »

Гетсиманската градина с вековни маслинови дървета. Твърди се, че са от оново време .....


* Izrael 164.JPG (62.11 KB, 461x346 - видяно 296 пъти.)
« Последна редакция: май 01, 2013, 09:35:31 от svekarva » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: май 01, 2013, 09:37:00 »

Скалата, облицована с каменен зид.


* Izrael 165.JPG (44.04 KB, 461x346 - видяно 259 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 01, 2013, 11:01:06 »

Добро утро, за мен днес си е наистина ден на труда, ще ходя да чистя у бабата.  randma grandpa

Една фТИЦА поздрав за отскок:
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #64 -: май 01, 2013, 11:54:34 »

Добро утро, момичета smile
Успях и аз се вмъкна набързичко да ви пожелая приятни почивни дни smile
Аз имам един ден работа утре и после почивккаааа smile Мислех днес да почивам, обаче май ще ми се запълни денят...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 01, 2013, 22:48:24 »

Още малко остана и ще боядисваме яйца  yahoo, нямам търпение утре да станем и за боядисаме яйцата с патето, нищо че тая вечер малко се поскарахме, заради мачовете и сега  beating
А някой може ли да ми даде хубава рецепта за агнешко, че мойто пате е Георги и за гергьовден ще  Torte
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: май 02, 2013, 08:33:21 »

Ей, всички боядисвате яйца....Аз съм работарка, завиждайте Wink
Днес е Велики четвъртък. На този ден от Страстната седмица Иисус е събрал учениците си на Тайната вечеря, след което бил предаден от Юда.
Показвам ви част от къщата, където се предполага, че е била Тайната вечеря. Този дом е свещен за трите религии на книгата - ислям, юдаизъм и християнство. Няма обзавеждане и стенописи. За всяка една от религиите е отделен кът с характерен символ. Това е християнската част с маслиново дърво, което напомня за маслиновата гора и агонията на Христос.
Мястото е много въздействащо по необясним начин.
Успешен ден на всички, пък аз ще се трудя над месечното приключване.


* Izrael 113.jpg (50.83 KB, 738x554 - видяно 278 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 02, 2013, 08:43:48 »

Здравейте smile

И аз съм работарка. Като гледам до петък вечер няма измъкване от работа за мен. Но след това ме чака седмица в Париж, така че ще ги приживея тия два-три дни smile
Ама от друга страна на работа съм особено неефективна, защото мислено постоянно събирам багаж и никой не слушам на работа.

Желая ви хубав ден  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 02, 2013, 09:01:55 »

Добро утро!


Минавам само да ви пожелая весели празници  give_rose give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 02, 2013, 09:08:14 »

оп , добро утро!
Приятен ден днес на всички !
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 02, 2013, 18:29:30 »

здравейте момичетра, аз няма да сколасам с яйцата,прибрах се от работа,кога да ги сваря че да ги боядисам, а събота сме до обяд в офиса и после сме на мини банкет (на шефа сина му е георги и ни е поръчал агне) и ще сме на мини банкет... и съм възложила тази задача на бабчето,снабдила съм я с бои с перли,със стикерчета,с памуци, с мрежички,каквото й душата поиска и да ми нашари няколко яйца, свекървата дори не си предложи услугите....а и на великден сме у баба smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 02, 2013, 19:03:06 »

Ние днес ги боядисахме, ще ви ги покажа като ги снимам. Аз цялата станах в боя, докато патето с големия мерак се пази като госпожица да не се изцапа  funnytooth, аз много си харесвам, станаха много пъстри и шарени.
Утре ще ходите ли да се мушкате под масата?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #72 -: май 02, 2013, 19:11:25 »

petq1989, всеки си с дерта - аз пък няма за кого да ги боядисвам. За 20 минути се справих с 15 яйца. Няма жертви, яйцата са от много щастливи кокошки  Wink, хем свободно живеещи, хем с по един петел на 8 женски, хем от колежка, че даже и прясни. С първото червено яйце мацнах котката, тя днес празнува и 8-ми рожден ден. На Великден най- много да дойдат брат ми с детето, други гости не очакваме.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 02, 2013, 19:51:39 »

свекърва, ета ти публикациите,ако можех да те взема за свекърва щях да те боготворя,евала ти правя Bravo give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 02, 2013, 21:51:00 »

Боядисвайте яйца, боядисвайте Wink И ние боядисваме, ама стени Wink За сега е готова само детската, обаче едно е ясно - като дойде време да се ползва, тапети ще се лепят! blum Ако утре привършим с боядисването на стени, в събота може и яйца да боядисваме Wink Язък за големия ми мерак тая година да шаря писани яйца pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 02, 2013, 21:57:47 »

Муунче, дано да успеете да намерите време между боядисването на стени и яйца да боядисате. За мен боядисването на яйца е като украсяването на елхата- най-забавния момент от празника, който носи много усмивки и настроение.
Момичета, моля помагайте! Моето патенце в понеделник има имен ден, нали е Георги! И ми трябва вкусна рецепта за агнешко. Аз имам една много хубава рецепта, която до сега само на свинско съм я прилагала, но всички си облизват пръстите. Обаче я правих в събота за рождения му ден и няма как да я направя пак. Затова моля ви помагайте! Правила съм много събирания, но за пръв път ще му правя имен ден /винаги на 6.05 ходим при баба му и дядо му/, но тази година аз ще го правя и ми е малко притеснено!
Благодаря предварително!
« Последна редакция: май 02, 2013, 22:06:43 от ratatui » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 03, 2013, 06:40:26 »

роси,баба ми за 6 май прави месото на порцийки с оризчето и дреболийките,но става много вкусно
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: май 03, 2013, 09:02:49 »

Привет! Днес ми е много натоварено и ще отбележа Велики петък със снимки от чужд блог.
http://adyulgerov.blogspot.com/2012/06/blog-post.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 03, 2013, 09:03:30 »

и аз не съм боядисвала още, размотавам се. Днес ще ходя до Семинарията, много е приятно там, особено черквичката.
Приятен ден
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 03, 2013, 09:17:57 »

И аз ще боядисвам яйца утре. Днес последно на работа. Дано не ме занимават много, че с нищо не ми се занимава.

Поздравявам ви с тези много сладки и много любими мои зайчета smile

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #80 -: май 03, 2013, 09:31:06 »

Добро утро, реших да се включа с една снимка - не по темата, но много ми хареса heart




Яйца утре ще боядисваме, иначе може до неделя да ги няма pleasantry
Рататуй за агнешко лично аз не мога да ти помогна - и тримата не ядем и съответно хабер си нямам от рецептите му pleasantry
Киви, благодаря ти за отговора give_rose

« Последна редакция: май 03, 2013, 09:33:00 от casky » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 03, 2013, 09:37:03 »

Добро утро и от мен!
То и аз не ям, /аз попринцип трудно ям готвено, което не съм го готвила аз или някой от наще/ точно затова ми е трудно да му измисля рецепта, но ще гледам да сътворя нещо. В крайна сметка ще се обадя на мама и на баба   girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #82 -: май 03, 2013, 09:39:52 »

Всъщност ако ти се занимава можеш да ми напишеш на лично рецептата ти за свинско blum give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 03, 2013, 12:40:19 »

Здравейте и от мен!

Минавам да ви пожелая весело посрещане на Великденските празници!
Май повечето от нас ще боядисват яйцата в събота, та и аз така smile Поне си измислих тема и няма да се блъскам да мисля в последния момент, като друга година.
Утре ще ходите ли да се мушкате под масата?
Точно преди малко това обсъждахме с милото, но той е против, че е голяма блъсканица, пък той сега повече от мен се тревожи за коремчето ми girl_haha Така че най вероятно ще идем на другия ден, че да е по спокойно.
Момичета, моля помагайте! Моето патенце в понеделник има имен ден, нали е Георги! И ми трябва вкусна рецепта за агнешко. Аз имам една много хубава рецепта, която до сега само на свинско съм я прилагала, но всички си облизват пръстите. Обаче я правих в събота за рождения му ден и няма как да я направя пак. Затова моля ви помагайте! Правила съм много събирания, но за пръв път ще му правя имен ден /винаги на 6.05 ходим при баба му и дядо му/, но тази година аз ще го правя и ми е малко притеснено!
Благодаря предварително!
ratatui, ние също като casky не сме почитатели на агнешкото, но единственото агнешко, което сме яли и ни е харесало, го беше правила свекървата миналата година на фурна в тесто. Стана крехко и много вкусно, но аз си мисля, че много зависи и от самото агне.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 03, 2013, 17:58:11 »

 Offtopic  emmmmmy много готин аватар!!!!!!!!!!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #85 -: май 03, 2013, 18:43:27 »

Здравейте, дами!  smile

Бих искала да споделя нещо, което лично мен много ме "докосна", когато го прочетох...

С пожелание за хубави и светли празници!!

Ела си!
Откакто си отиде, все Ти пиша
и все захвърлям в печката писмата.
Не знам дали четеш човекостишия,
но днешното реших да Ти го пратя,

че сигурно и Ти се притесняваш,
дали сме здрави, стига ли насъщният…
Не ни мисли. По малко остаряваме,
но иначе отвътре сме си същите.

Понякога се караме и викаме,
и думите тежат като планети.
Крилата ни болят. И бавно никнат,
и бързо вехнат в полза на ръцете.

Понякога сме дребни и лицата ни
приличат на стафиди от ненавист.
А друг път сме огромни. Непонятни,
божествени и истински, и прави.

Но тъжно е, откакто си отиде.
И днес Ти пиша, за да Те помоля…
прости ни. Бяхме зли и Те обидихме.
Ела си, Боже, в къщите. При хората.

Елица Мавродиева
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #86 -: май 03, 2013, 20:29:21 »

Тонина, прекрасно е! Казано от човек, който не обича особено поезия. Просълзи ме и го четох 3 пъти. Айде, след празниците да си направим пловдивска среща. smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #87 -: май 03, 2013, 20:41:06 »

Рокси, мила и аз бях така - много силно ми подейства. Абсолютно съм ЗА да се видим.  good
Да нагушкаш малкия бонбончо!!  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: май 04, 2013, 07:39:08 »

Днес е Велика събота! Успешен ден на всички!


* sabota.jpg (44.3 KB, 352x439 - видяно 2652 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 04, 2013, 08:27:53 »

Добър ден и  от мен, с една шарена картина. Днес трябва да се призоря да намеря подарък за именния ден на свекър ми, че човекът ще остане без такъв, от моето отлагане nea .

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #90 -: май 04, 2013, 09:26:00 »

emmmmmy и ние сме на Гергьовден на трима наши приятели и сме решили подаръкът да е бутилка хубаво вино. После да кажеш какво си намерила ти.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 04, 2013, 09:29:36 »

и аз мисля да е вино с картичка, но не мога да реша какво вино, нали не съм по алкохола . Но пък винаги улучвам, просто купувам някое над 10 лв и надпис на испански/италиански/френски  crazy writer
ще мина през кауфланд и била.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 04, 2013, 15:44:53 »

Аз най- сетне съм готова с боядисването на яйцата. Ето го резултата.


И фаворитите ми тази година  smile


Хайде чакам и вие да се похвалите с вашите красотийки blum
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 05, 2013, 08:00:44 »

Христос Воскресе!
Мили момичета, нека има светлина в душите ни, мир и любов в сърцата ни, нека бъдем още по-добри!
Честит Великден! На всички именици пожелавам да са здрави и щастливи!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 05, 2013, 08:08:38 »

Христос Воскресе, момичета!
Пожелавам ви преди всичко да сте здрави, да обичате и да бъдете обичани, да сбъднете мечтите си, и да сте безкрайно щастливи  give_rose girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 05, 2013, 08:36:41 »

Честит Великден и от мен!
Пожелавам ви много здраве, шарено настроение и усмивки безброй!
Весел празник, момичета!



Аз тези дни ги прекарвам в приятни разходки с милото и се чувствам супер  heart ходихме и на село, днес пък в нас ще се съберем на маса  smile Имах само един гаден и натоварен до безкрай работен ден, но той вече мина и си релаксирам приятно с приятни хора  Coffe
Активен
mamaKrisi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #96 -: май 05, 2013, 09:09:20 »

ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!
Мили момичета,бъдете усмихнати,влюбени и щастливи!На всички вас пожелавам весело изкарване на празника и много,много добро настроение!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: май 05, 2013, 09:41:57 »

Хубав празник и от мен!


* jaica.jpg (50.76 KB, 480x372 - видяно 344 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 05, 2013, 11:34:11 »


 smile smile smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines