Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:51:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В очакване на Великденските празници-29.04-5.05  (Прочетена 33212 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: април 29, 2013, 08:42:06 »

 Нека новата тема ни донесе много приятни емоции!

     
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 29, 2013, 08:50:09 »

Добро утро!
Благодаря за темичката, Езра!
Нямам търпение да боядисаме яйцата!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 29, 2013, 08:50:47 »

добро утро!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #3 -: април 29, 2013, 09:04:01 »

Хубава великденска седмичка smile



Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #4 -: април 29, 2013, 09:06:58 »

Добро утро и от мен !!! Две вечери моите приятели ме лекуват с алкохол и вече съм супер !!!  yahoo Хахаха винаги съм знаела, че алкохола лекува , ама пак късно се усетих да пробвам с него !  blush
Освен това моят малък пъчко си е при мен вече и съм много щастлива  Bravo danceg yahoo
Колкото до Великден - също нямам търпение ! Намислила съм много неща и ми е интересно какво ще се получи от моите яйца ! smile
Еми , тия сладурчета с мустачките много ме разсмяха !! smile  good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 29, 2013, 09:18:09 »



и аз нямам търпение за празниците
милото нали пътува сега и така ми липсва  smile smile но пък после е по-сладко като се видим  smile smile Имам само един дълъг работен ден в петък, иначе съм си фрии  yahoo трябва да почна да чета за изпитите, имам и да оправяма гардероба - за два три дни стана лято  blum Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: април 29, 2013, 09:27:54 »

Хайде, влизаме в страстната седмица! Нека преди да се радваме на празниците отделим малко време за размисъл за важните неща в живота. Днес е Велики понеделник.
На Велики понеделник Иисус Христос влязъл в Йерусалимския храм и го намерил пълен с търговци. Божият син изгонил търговците, защото храмът бил дом за молитва, а не тържище. В Евангелието се говори за проповедта на Иисус за човешката душа, която не познава молитвата, покаянието и не носи духовни плодове.
Качвам и една снимка на Стария град Йерусалим, ограден с каменна стена. Тук е бил и въпросният храм с търговците. Заграденото с червено е зазиданият сега "Златен вход", от там Христос е влизал и излизал  с учениците си. От външна страна на входа, между него и Мъртвата река /вижда се едно сухо корито/ са най- скъпите гробове в света. Казва се, че като дойде Страшният съд, там ще са първите, които ще се възнесат. Според мен, пак в противоречие с думите на Христос, че "последните ще станат първи", ама карай, човек си е човек, не е Бог и държи да си плати, че да му е сигурна работата.


* DSC06066.JPG (58.74 KB, 560x420 - видяно 314 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #7 -: април 29, 2013, 10:50:44 »

Много хубаво заглавие Езричка  give_rose
Започна се страстната седмица, както каза й Свекърва.
И аз имах идеи за боядисване на яйца и украсяване, но няма да е smile Ще съм си сама за празниците и няма смисъл да се изхвърлям с такива приготовления, които бях намислила. Времето е чудесно и ми е усмихнат деня Wink Дано й вашият е такъв. Желая Ви успешна и много слънчева седмица.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 29, 2013, 10:51:49 »

Здравейте и от мен на Велики понеделник!

Вчера си изкарах много добре на празника, в къщи с зеленчуци и риба на новата ни грил-скара!

Последните години около Великден не бях на работа и сега ми е малко странно, че Страстната седмица дойде, а аз се оправям за работа. Всъщност и на Великден ще сме в София и в събота ще си боядисаме тук малко яйца. Трябва да избера и в коя църква да отидем в събота вечерта. В цетралните сигурно ще има много хора, аз по-принцип в тях съм ходила до сега на неделна служба.

_Ezra_ мерси за темата smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2013, 10:55:29 »

Привет и от мен  give_rose

Хич не ми се работи тези два дни, отпускарско ми е smile
Ние ще пътуваме в провинцията и няма да сме тук за Великден, така че няма да си боядисвам яйца.
Мисля си, обаче, да си купя боя и като отидем на село при свекърите там да намацам няколко smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 29, 2013, 10:58:59 »

Здравейтееееееее bee
Езра, чудесна тема си спретнала, благодаря give_rose
Днес съм в страхотно настроение, още заразена от хубавите емоции през уикенда и заради факта, че тази седмица е само с два работни дни /надявам се blum/ yahoo Прекарахме си страхотно, починахме си, заредихме се с много положителна енергия и се любувахме на прелестната природа heart Вие как изкарахте уикенда?
Рататуй, тоя аватар повече ми харесва Wink И аз нямам търпение да боядисваме яйцата danceg Дано успеем да го съчетаем с ремонта. Накрая да не боядисаме яйца, но с латекс biggrin
Еми, страшни са тия мустакатковци Bravo Някои знае ли какво са всъщност? scratch one-s head
Киви, да ми нашиеш и на мен такъв венец Wink Ама не син, шарен! girl_wink
Свекърва, започваме ли с размисли и страсти? Wink Тоя златен купол как се откроява в тая сива пустош /П.С. и моля те, тая седмица не ми честити рождения ден, вече свърши! blum/
Панда, честит имен ден на патерици give_rose
Мише, как така ще си сама на празниците? sad

И още работи исках да ви кажа, но глада изяжда мислите ми - време е за обяд! danceg
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 29, 2013, 11:01:13 »

Здравейте,
Отдавна не съм се включвала, но вечер не ми остава време smile Започва Страстната седмица и съм изключително щастлива, че от сряда не съм на работа - за първа година ми се случва по празниците да съм си вкъщи. Решила съм да меся козунаци  yahoo За яйцата - ще ги украсявам с восък и няма да се халосвам и да боядисвам седефени и перлени яйца  nea
Да ви се похваля, че в събота бяхме /аз и Роситка/ на един страхотен форум /промотиран и организиран от Делийски / и не мога да ви опиша колко беше готино. Страхотни фотографи, много емоции и се надявам скоро да получим и снимките.

Пожелавам прекрасен ден!!!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #12 -: април 29, 2013, 11:14:11 »

Добър ден и от мен give_rose

Езра, мерси за тезмичката give_rose
Инлов на мен много ми се ходеше на този форум, ама понеже исках с мъжа си останах без форума sad Нищо, другата година живот и здраве smile
Свекърва на теб мерси за обяснението, така нагледно ми хареса повече blum
Миши ела на гости smile Тук трябва да има и концерт (предполагам както всяка година), центъра ни вече е страхотен yahoo Тази година са се постарали още повече yahoo А и аз тази година смятам да правя повече яйца от друг път biggrin Плюс перлени, за сега мисля, че до сега не съм правила такива biggrin Смятам да има доста майсторство, като главен помощник ще е синчето blum blum blum

Аз пък днес от рано съм по сукаците. Ходих да търся една магнитна дъска за градината, така и не намерих каквато търсех sad Навън си е направо лято, даже се замислих дали да не прескоча тия дни да се попека Girl_hide
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #13 -: април 29, 2013, 12:24:13 »

КаСкай гледай да не се възползвам от поканата Wink Ще ви е весело поне боядисването с малкия помощник.
Муунче ами мислех да си ида по моя край за празниците , но няма как да се случи sad Пък " съквартиранта "  щял да почива в събота й неделя и петък след работа си заминава по своя край за празника и така smile Не е болка за умиране и друг път съм оставала сама по такива празници. Само където се чудя и аз в коя претъпкана църква да ида, че това за мен е много голям празник - моята мама има имен ден , пък й съм си християнка Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 29, 2013, 12:29:39 »

Инлов, видях снимката, страхотна е!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines