Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 09:30:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167210 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 15, 2013, 10:37:35 »

Това с дж на Лайпциг е новата приумица на този ресторант. Ако не вземете тепхния дж /безизвестен/ искат да се заплати на ресторанта затова че си взимате ваш. Тази практика е достойна за първа страница на пресата. Що за начин на работа е това не разбирам. Времената са такива,че хората вече имат избор и търсят най-доброто за себе си. Искат и търсят конкретни имена. Този ресторант се връща в близкото минало,когато видеото нямаше име нито фотографа и си беше просто фото и ти го предлагаха от ресторанта.  good
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 15, 2013, 10:53:01 »

Да, и на мен ми е малко странно. Все още изчаквам офертите с цени за ресторанта. Имам и срещи в Русалка, малък Бунарджик, Джия Бийч А защо не и сватбен дом Водолей ( спира ме там, само, че е извън Пловдив, и е голяма залата.Ние ще сме една 80 души). Търся си не много малка зала, с красива украса става перфектна.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: ноември 15, 2013, 14:24:02 »

Да ти кажа като присъствала на сватба в Русалка...колкото и добре да е украсен все се виждат грозните плочки и каналите по дънсинга и под масите и ужасния таван. На мен хич не ми допадна като обстановка, а и храната беше поднесена студена и не беше никак вкусна.
Активен
nukanka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #333 -: ноември 15, 2013, 17:38:56 »

Sunshine87 , можеш да посетиш и хотел Екзотик. Той също има голяма и просторна зала. Ние сме го запазили за сватба за около 80 души, но още нямам други отзиви?
Исках да ви попитам и за ДЖ, традиционните - ДЖ Алекси, Миро, Дидо, нещо не ни дипадат? Може ли да ми препоръчате някои?
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: ноември 16, 2013, 01:18:10 »

 smile dj aleksi, dj miro, dj dido za men sa edni ot nai-korektnite, nai-dobrite i nai-gotinite dj-i i hora, koito pravqt golqm kupon i si uvajavat klientite. I na tqh sigurno mnogo ot nas ne im dopadat, no sum ubedena, che ne go pokazvat i se staraiat i davat vinagi maximuma ot profesionalizma. Preporachvam sashto dj venci, dj maili i dj jerico, vodiat otlichno i praviat kupon. P.S, izvinete me, che pisha na latinica,no imam problemi s phonetic sad , a otnosno restorantite nai-hubavite za men sa Leningrad i Imperial. Exotic sashto,no sled tiah smile
« Последна редакция: ноември 16, 2013, 01:24:55 от veninceto » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #335 -: ноември 16, 2013, 07:38:09 »

Sunshine87 , можеш да посетиш и р-т "Рубаят" , бившият Руски клуб, чудесен е за тържества с около 80-100 гости. На този линк в началото има доста снимки от сватба в този ресторант, обслужването и храната им е много добра.

http://dimifoto.weebly.com/wedding-photo.html
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #336 -: ноември 16, 2013, 08:42:10 »

Скоро съм на голямо парти в Лайпциг и ще дам отзиви за дисководещия.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 16, 2013, 17:09:35 »

Някой да е чувал имената Симеон и Весела Танчеви- фотографи от Пловдив
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #338 -: ноември 17, 2013, 13:47:17 »

Момичета,помагайте! Сватбата ми е в събота и все си мисля,че пропускам нещо. Моля тези,които вече са минали през това изпитание да споделят какво е най-вероятно да се пропусне и забрави най-вече за дребните неща. Днес сериозно ме е ударила нервата и място не мога да си намеря. Почти сме готови,а имам чувството,че нищо не съм свършила  angry cray shok
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 17, 2013, 19:30:06 »

Май се спирам на Джия Бийч smile
Активен
malkata86
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #340 -: ноември 17, 2013, 23:19:32 »

zdraveite skapi dami ,eto 4e i moqt red doide smile v4era polu4ih nai-hubaviq prasten pridrujen s taka 4akaniq vapros i....... sega edna radost,valnenie i hilqdi vaprosi okolo svatbenite prigotovleniq.svatbata 6te se sastoi prez mai 2014 v plovdiv,no mi se struva 4e 6te mie dosta trudni4ko da q organiziram tai kato jiveq v italia i do posledno mai nqma da moga da si ida,a mnogo  iskame da e bg .6te vi pomolq za malko pomo6t i saveti,ako moje smile
nai bolezneniq mi vapros e dali v carkvata 6te dadat kumat da e katolik? mislim da se ven4aem v Uspenie Bogorodi4no  ako nqkoi znae ne6to po vaprosa molq da mi kaje smile za koeto predvaritelno blagodarq
« Последна редакция: ноември 17, 2013, 23:21:38 от malkata86 » Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 18, 2013, 09:24:59 »

malkata86-ЧЕСТИТО !
А за църквата най-добре според мен е да питате на място ,по принцип не може ,при положение ,че е католик ,но знае ли човек,вече църквите почти не спазват каноните ,щом се плаща ,за жалост .Правят и много изключения .
Приятна подготовка !
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 18, 2013, 11:54:29 »

Да, това с църквите е грубо вече. Онзи ден отивам да пипитам з адата свободна и попа- директно : А, пари имаш ли? Аз искам само изформация, той като имаш 170 лева, ела ще те запиша. Ей няма такъв цирк. Жалко, че църквата е една от хубавите в Пловдив, но след това отношение се отчайвам от уж духовни хора...
Активен
els8
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #343 -: ноември 18, 2013, 12:08:39 »

Здравейте, съжалявам , че се включвам от време на време и аз , но реших да споделя за Джия Бийч, понеже виждам, че една от девойките си го е харесала, по-добре "скучна зала" след като така Ви се вижда.../ на мен лично ми е стилна/, отколкото хора, които да Ви диктуват сватбата от деня на капариране до последния танц, доста отрицателни мнения съм прочела за Джия Бийч..., моето впечатление е когато проучавахме ресторантите, управителката ми се стори , че налага своето мнение , украса, дж и всичко е от тях.../ понеже там имат някакви украси-розови, оранжеви, зелени и т.н./, обясняваше ми как 130 човека  могат да се поберат и че всичко можело, самият разговор беше монолог от нейна страна, което ме наведи на мисълта, че това ще е нейната поредна сватба , а не и моята....Може би за хора, които нямат възможност да организират сами своята сватба е перфектният вариант, но не и за такива , които държат да пипнат всичко до последния детайл... Съжалявам, ако има момичетата , които не мислят като мен, нека ме опровергаят... и в p.s. че разговора , който водела сега с нас , ако сме в сватбена агенция само за това щели да ни вземат 300лв.... ме изуми diablo, явно за голями риби ни е взела...
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 18, 2013, 12:54:44 »

Да, това с църквите е грубо вече. Онзи ден отивам да пипитам з адата свободна и попа- директно : А, пари имаш ли? Аз искам само изформация, той като имаш 170 лева, ела ще те запиша. Ей няма такъв цирк. Жалко, че църквата е една от хубавите в Пловдив, но след това отношение се отчайвам от уж духовни хора...
Препоръчвам ти една от най-красивите църкви Константин и Елена в стария град. Стават и уникални снимки там!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines