Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 16:10:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167226 пъти)
 
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: септември 26, 2013, 09:21:50 »

Ами да се отчета тогава и аз, щом така сте започнали  girl_wink
Нашата сватба беше на 06.09.2013 г. най-прекрасния ден, който дори и не си представях, че ще мине без никакви издънки, но за наш късмет всичко беше супер, като започнем от музикантите за извеждането та до края. Украсата за колата, бутониери и моя букет - Лейди Ди, точно това което исках, страхотно се справиха. Църквата Св. Иван Рилски - невероятен ритуал, а и попа също много ни допадна. Ресторант Джия Бийч с изнесен ритуал - просто нямам думи за перфектната организация, всичко беше както го бяхме планували и за нито един миг не съжалиш, че сме избрали този ресторант. Дижей Марин - страхотен професионалист, знае как да си свърши работата. Фотограф Николай Попов и видео - Димитър Зангаров - ВидеоЗани - уникални, уникални, уникални - предразполагат те и забравяш за камерата, страхотни, в тяхните ръце се чувствах наистина принцеса. И разбира се не на последно място прически - Миглена от салон Сузи - още един невероятен професионалист и грим - Красимира от Ингло - тя ме направи WOW ... просто нямам думи, толкова красива никога не съм си представяла че мога да бъда.

Снимки може да видите в албума ми  girl_wink

Пожелавам успех на всички бъдещи булки и нека щастливо изживеят своята приказка!
« Последна редакция: септември 26, 2013, 09:24:21 от stasynka » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: септември 26, 2013, 11:35:26 »

stasynka не бих казала, че грима ти е WOW. Всеки гримьор, че даже и повечето жени и само могат да си направят такъв. Не ме разбирай погрешно...била си хубава. Просто не е заради WOW грима. А честно да ти кажа /лично мое мнение така, че моля не се заяждайте/, но снимките не ми харесаха. Ако това са професионалните...определено не бих наела твоя фотограф!
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #287 -: септември 26, 2013, 11:41:01 »

Здравейте,  знаете ли дали може да се запази дата и час в младоженския дом,  без да сме ние там и по-скоро без личните ни карти?  Дали ще мине номера да си пратим сканирани личните карти и декември като се приберем в България да си представим оригиналните лични карти?  huhhuh.gif
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: септември 26, 2013, 11:56:05 »

Може! Само напишете вярно с оригинала и се подпишете
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: септември 26, 2013, 12:03:45 »

Поне по мое време можеше. Но не съм чула да има промени. Най добре се обадете на място и попитайте все пак. Има телефони в нета.
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: септември 26, 2013, 14:45:45 »

Да ,най-добре питай по телефона, винаги искат лични карти задължително ,но мисля,че с подпис и "вярно с оригинала"няма да е проблем ?Защо пък ?Те записват от 1.11ти
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: септември 26, 2013, 15:03:13 »

Аз вчера звънях за доплащането в централния дом в Пловдив. Казаха че може друг човек. И мама ще ходи!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: септември 26, 2013, 16:11:04 »

Здравейте,  знаете ли дали може да се запази дата и час в младоженския дом,  без да сме ние там и по-скоро без личните ни карти?  Дали ще мине номера да си пратим сканирани личните карти и декември като се приберем в България да си представим оригиналните лични карти?  huhhuh.gif
Няма проблеми. Ние записваме часове и дати по същия начин. С копие на лични карти и вярно с оргинала.  good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: септември 26, 2013, 16:25:54 »

Nina Style от много време се чудя агенцийте как запазвате часовете. Имате ли някакви преференции или отивате и на късмет...ако е свободен съответния час, който желае клиента - супер, ако не - мислите за други варианти? Понеже все пак като си плащаш би трябвало часа да ти е гарантиран, поне според мен.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: септември 26, 2013, 19:05:09 »

Nina Style от много време се чудя агенцийте как запазвате часовете. Имате ли някакви преференции или отивате и на късмет...ако е свободен съответния час, който желае клиента - супер, ако не - мислите за други варианти? Понеже все пак като си плащаш би трябвало часа да ти е гарантиран, поне според мен.
Преди да отидем да дома на младоженците им се обаждаме да проверим свободните часове на съответната дата. Ако желания час е зает се търсят други варианти. А то винаги има такива. Момичетата от дома са много учтиви  с тях се работи с удоволствие и поне до сега всичко е било ОК!  good
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 26, 2013, 19:18:42 »

момичета от пловдив за медицинското ми казаха кожен диспансер, психо диспансер и личната. За един ден оправяте ли се по тези институции и къде е психодиспансера в пловдив
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: септември 27, 2013, 07:31:28 »

Здравей merita,
Преди месец и аз минах по този път.Значи първо си купи 4 бр. медицинско за встъпване в брак от някоя книжарница.С тези свидетелства отивате и двамата при личния лекар.Тя ще попълва там разни неща, ще ви направи един профилактичен преглед и ще ви вземе кръв за Васерман. Въпросните свидетелства ще ви ги връчи и с тях отивате в психото, което се намира след хирургиите на пещерско. Ако имате късмет и няма опашки - ще свършите за 10-20 минути.Слагат ви и там печатите на свидетелствата, след което на следващия ден като са ви излезнали резултатите от кръвния тест отивате или при личния лекар или в лабораторията (зависи как ще се разберете), за да вземете изследванията и да сложат и те печатите.Като цяло това е  shok Трябва да знаете че това свидетелство важи 1 месец, т.е. си го направете не по рано от 1 месец преди сключването на гражданския брак  Wink Успех  blum
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: септември 27, 2013, 07:43:13 »

ами мен ме праща и на кожен диспансер? Предполагам за Васермана. Неможе ли в писанец
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #298 -: септември 27, 2013, 08:04:33 »

ами мен ме праща и на кожен диспансер? Предполагам за Васермана. Неможе ли в писанец

Нещата са съвсем прости:

Отивате най-напред 2-мата за Васерман - в Писанец или ДКЦ1 (Понеделник пазар) и срещу сумата от 6,7 лв. на човек ви правят т. нар. Васерман (изследване на кръв). След като си вземете резултата отивате при личната лекарка, като предварително си закупувате от някоя книжарница 4 бр. медицинско за встъпване в граждански брак. След като личната ви лекарка попълни всичко необходимо има опция да впише на психо статус: психично здрав и до там приключва всичко. Така си спестявате ходенето до психодиспансер и заплащането на излишни такси.
Имайте в предвид, че личните лекари не са наясно с тази новост, но ако попитате момичетата от централния обреден дом те ще ви кажат същото.

Успех!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 27, 2013, 08:11:53 »

stasynka не бих казала, че грима ти е WOW. Всеки гримьор, че даже и повечето жени и само могат да си направят такъв. Не ме разбирай погрешно...била си хубава. Просто не е заради WOW грима. А честно да ти кажа /лично мое мнение така, че моля не се заяждайте/, но снимките не ми харесаха. Ако това са професионалните...определено не бих наела твоя фотограф!

Разбира се, че НЕ СА ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ СНИМКИ, то си личи от киломентри, затова не бързай с умопомрачителни заключения!!!  huhhuh.gif
Ако ти може да се гримираш така ок, поздравления, обаще аз не мога, първо защото не разполагам с свободно време да еспериментирам върху себе си, второ точно в този ден не бих се гримирала аз, не защото не мога да се гримирам, а защото професионалния грим е коренно различен от този, който се продава по магазините на разни изтъкнати и прехвалени марки. Гримът ми издържа цял ден и цяла нощ и никога не бих заменила професионалистите точно в този ден, а и все пак трябва да уважаваме труда им, аз се харесвам и точното мнение ми е WOW!!! От твоите може би професионални снимки не мога въобще да ти видя грима, за да разбера какво не ти харесва в моя. НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ  girl_wink

В момента в който си взема професионалните снимки, лично ще ти пиша и ще ти ги покажа, тогава може да коментираш дали би наела този фотограф или не! Ако беше задала въпроса като хората, без коментар и аз по друг начин, и с друг тон бих ти отговорила. И пак казвам НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ  girl_wink
« Последна редакция: септември 27, 2013, 08:38:08 от stasynka » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines