Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 23:16:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 166311 пъти)
 
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 23, 2013, 13:55:03 »

Здравейте, да ми препоръчате ДЖ и някакви ориентировачни цени?
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #271 -: септември 23, 2013, 18:03:37 »

Момичета, да знаете къде в Пловдив могат да ни направят халките със наше злато и точно как стоят нещата? Някоя от вас правила ли го е този номер?  smile
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #272 -: септември 23, 2013, 21:07:17 »

Във всяко една златарско ателие предлагат този вид услуга като ви изкупуват златото и заплащате само за изработка. Проверете на няколко места на ул. Отец Паисий, за да получите най-добрата оферта. Успех!
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #273 -: септември 23, 2013, 21:23:09 »

Да,трябва да се провери понеже ми бяха казали, че на места изкупуват златото, но дават вече готови халки от харесания модел малко по-скъпо от цената на която е изкупено. Незнам дали успях да обясня както трябва,дано да сте ме разбрали   blush
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 24, 2013, 07:54:19 »

Да,трябва да се провери понеже ми бяха казали, че на места изкупуват златото, но дават вече готови халки от харесания модел малко по-скъпо от цената на която е изкупено. Незнам дали успях да обясня както трябва,дано да сте ме разбрали   blush
Вижте и в Раковски в Сара Трейд
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #275 -: септември 24, 2013, 09:33:25 »

Аз пък си мисля, че навсякъде ти го изкупуват по-евтино в сравнение с продажните цени. Това е като с валутата - курс купува и курс продава. Отделно си заплащаш изработката, защото изработката на бижутата, които продаваш на ателието, не се калкулира.
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 24, 2013, 13:32:29 »

Има ателиета ,в които заменят грам за грам - доплаща се само изработката !Ако има камъни или други те са включени в изработката ,която би трябвало да е фиксирана за грам !По принцип това е нормалната практика ,но напоследък все по-често не я предлагат като услуга
В Пловдив има някъде точно до Военна Болница златарски магазин с такива условия ,но съм чувала само
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #277 -: септември 24, 2013, 15:04:03 »

Ако става дума за Асто (до Военна болница) - там всички техни неща са ръчна изработка. Оттам цената доста скача на грам. Иначе като бижута определено имат уникални неща  heart
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #278 -: септември 24, 2013, 17:01:23 »

Не навсякъде го изкупуват,има такива на които изработват халките от златото,което си дал,но въпроса е къде излиа най-удачно да отидем.Поне имам достатъчно време да разуча и да не се шашкаме в последния момент  smile
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #279 -: септември 24, 2013, 21:57:51 »

здравей,  като имена не мога от опит да ти препоръчам, защото нашата сватба е през юни. ние ще сме с ДЖ Миро. цените на тези с добро име са от 400лв нагоре. ест може и по-евтини да има, но ние не намерихме и заложихме на препоръчан ни ДЖ. успех smile
Здравейте, да ми препоръчате ДЖ и някакви ориентировачни цени?
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 24, 2013, 22:18:20 »

Здравейте момичета, и нашата сватба мина на 21.09 - беше една невероятна приказка. Ще споделя хората, с които работихме и дано бъда от полза на някого. Сватбата ни беше в ресторант Буба Мара - от капарирането до деня на сватбата собствениците се смениха 3 пъти, но за наш късмет последните се оказаха много мили и разбрани хора и всичко беше прекрасно. Шиха ми роклята в Асеновград Булвеси - направи я страхотна. За моя букет, бутониерите и окрасата на колата се погрижи милата Ани от бутик mishelle - беше направила всичко така, както бях казала че искам. Гражданският ни брак беше в обреден дом Пълдин - жената го води уникално. Църквата Света Марина е чудесна. Димитър Яков - Фотограф, Икло Славчев - видеооператор, техните продукти ще се позабавят, но съм сигурна, че ще са перфектни. ДЖ Дидо оправда всичките ни очаквания, справи се блестящо, погрижи се всички гости да се веселят. Краси от инглот ми направи прекрасен грим и не мръдна от 10 сутринта до 3 през нощта, само гланц добавях и то е ясно. Прическата ми също беше това което исках, но моята фризьорка не е от Пловдив.
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 25, 2013, 07:52:25 »

Alichka - не знам кой е точно магазинът ,че ми е препоръчан ,но още не съм го посетила,може и този да е .
На Отец Паисий ,не знам съществува ли още "Ювел "=те също работеха с много хубави условия в замяна грам за грам
Активен
Marinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #282 -: септември 25, 2013, 13:34:44 »

Нашата сватба беше на 7 септември ето и малко отзиви от мен:

ресторант Хеброс в стария град - страхотно беше, за всеки с малка сватба като нашата около 30 човека горещо препоръчвам. Бяхме в градината, не съм наемала декорации, защото ресторанта е красив има картини, живи цветя, а приборите като солнички, оливерници са антикварни и невероятно красиви, като цяло ще се хареса на всеки с по-изчистен и елегантен вкус. Качеството на храната там беше и водещ фактор да го изберем, получихме не малко поздравления от гостите си за пресните продукти и интересни неща, които им сервираха.

фотограф - Фернандо от екипа на Нина Николова. Много си допаднахме с него, защото първо нашата сватба беше като цяло международна и това, че той говореше и български и английски беше голям плюс, но най-важното е, че неговия стил на работа е изключително деликатен, не досажда, вижда някакви невероятни места на които да се снимаме и снимките са точно каквито ги искаме красиви и естествени, уловили истинския дух на деня.

музика за извеждане - Нашенци - бяхме се уговорили задължително да има гайда, нямаше, но не мога да се оплача от изпълнението им - бяха облечени с традиционно български дрехи, което за мен беше важно, а и пяха много хубаво, което пък не очаквах.

бижута и халки - Фортуна - много сме доволни от това, което направиха за нас и времето, което отделиха да изберем точните рамери и модели, които искаме.

Като цяло всичко мина много хубаво и беше един натоварен ден smile Може би единственото, което бих променила е Обредния дом, бяхме в централния, мнооогооо е старо, стаята за чакане е супер депресираща, но това как да е нямат пари да го оправят, но жената на церемонията беше толкова фалшива, че по едно време чак ми стана смешно от тази трагедия там.

Успех на всички булки, които сега организират и моя съвет е не се поддавайте на социалното напрежение, кое как трябва да бъде, а още по-малко на магазинерки, които ви убеждават, че нямате време!
Активен
Marinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #283 -: септември 25, 2013, 13:38:25 »

А един от най-невероятните хора, които ми помогнаха за сватбата:
грим Надя Сивкова https://www.facebook.com/NadyaSivkovaMakeUp работи основно за списания и фотосесии, но ако имате късмет може да я хванете свободна за деня на сватбата ви.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #284 -: септември 25, 2013, 14:06:59 »

...Може би единственото, което бих променила е Обредния дом, бяхме в централния, мнооогооо е старо, стаята за чакане е супер депресираща, но това как да е нямат пари да го оправят, но жената на церемонията беше толкова фалшива, че по едно време чак ми стана смешно от тази трагедия там.


Усещането на всички присъствали на сватбени тържества в този обреден дом е подобно
на вашето, трагедия. Тоя номер с "няма пари" не може да мине вече, има други причини, по-скоро определени хора нямат интерес и нарочно се оставя в това състояние...Самата сграда е уникална и местоположението и в центъра на Пловдив я прави много ценна и скъпа, там някъде е заровено кучето smile...
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines