Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 07:43:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167195 пъти)
 
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #255 -: септември 11, 2013, 15:14:36 »

Момичета,запазих си грим при Коцето от Добо и Капели. Честно казано не знам как работи ама повечето мнения за него из форума бяха положителни и стрелях на доверие. Можете ли да ми препоручате фризьор,ако пък и от колегите на Коцето ми препръчате,  ще си спестя разкарване в сватбения ден smile
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #256 -: септември 11, 2013, 20:19:58 »

 Здравейтее момичета моята сватба вече мина .Много сме доволни на хотел Империал,Радина е невероятна изпълни всичко,което искахме и както го искахме.Дж Милко вдигна всички гости няма да сбъркате с него.Успех на всички бъдещи булки.Колкото и нерви да има през подготовката след това си заслужава!!!!!!!
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #257 -: септември 12, 2013, 07:43:37 »

 yahoo yahoo yahoo Здравей те дами нашата сватба мина прекрасно  yahoo yahoo yahoo Много благодаря на невероятния персонал на Виенски павилион, за прекрасното обслужване и милото отношение  Wink Wink Wink Благодаря също и на Димитър Димитров - Studio 1, Димитър Яков- Корал медия и ДЖ Алекси който направи супер готин купон и поддържаше настроението цяла вечер, много им благодаря и ви ги препоръчвам с горещо  yahoo yahoo yahoo *YAHOO*Грима ми го прави Минка Петрова издържа до сутринта без да се развали, прическата ми я прави една приятелка и беше страхотна и издържа през целия ден.  Но и в най-прекрасния ни ден имаше и гафове много ме разочарова Олга Балабанова беше ми загубила табелките за масите, които бях поръчала за повода специално от София ( На следващия ден ми ги намери, но нямаше много смисъл защото сватбата беше минала ) Получих различни ботуниери от тези които исках и накрая за капак украсата на колата беше повече от ужасна имаше вързана само една бяла панделка която и племеницата ми можеше да върже, аз исках хубав букет от цветя, но така и не получих и на следващия ден я видяхме и много съжалявала и не можела да поправи защото не можела да върне деня, бях много разочарована и никак професионално не беше от нейна страна , а и за украсата на колата ми каза         " какво не ми харесва " , и не не ми хареса имах такова мнение за нея и много ме разочарова и за това аз не ви я препоръчвам и мисля че съм длъжна да ви разкажа за гафа и. Иначе като цяло беше хубаво и съм доволна от другите професионалисти  ужасно много дори погрижиха се да се почуствам като принцеса.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #258 -: септември 12, 2013, 08:47:53 »

dimi___, ако венчавката ви е била в св.Марина, мисля, че съм те видяла - една много нежна и красива булка с един подобаващо елегантен съпруг. В църквата попаднах случайно и после случайно видях двойката пред Павилиона.
Има теми във форума, където е добре също да минеш и оставиш мнение за хората по подготовката на сватбата, за да си в помощ на тези, които тепърва ще минат по този път.
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #259 -: септември 12, 2013, 14:57:21 »

Момичета,запазих си грим при Коцето от Добо и Капели. Честно казано не знам как работи ама повечето мнения за него из форума бяха положителни и стрелях на доверие. Можете ли да ми препоручате фризьор,ако пък и от колегите на Коцето ми препръчате,  ще си спестя разкарване в сватбения ден smile
Аз останах супер доволна от Коцето,препоръчвам ти го с две ръце good good
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: септември 12, 2013, 15:27:34 »

Здравейте момичета,

Да се похваля и аз  Bravo и моята сватба мина на 25.08. Всичко беше повече от прекрасно  heart Всичко се получи така, както беше замислено.Украсата ми за изнесения ритуал както и за ресторанта беше уникално красива.Лейди Ди се престарали.Храната не успях да опитам, но всички гости бяха останали впечатлени от менюто и от обслужването.Новотела се представха на ниво.От напитки не бяхме спестили и бяхме заложили на разнообразен и марков алкохол, което беше чудесно, защото хората се забавляваха искрено и от душа с нас.Водещата Бояна от Хера успя да разплаче почти всички гости, ДЖ Милко беше на ниво, а от Георги Вачев съм абсолютно без думи  yahoo Очаквам видеото от Galexvision, но не се и съмнявам в качеството му.Общо взето съм доволна от всичко и от всички.С удоволствие бих преминала през всички нерви и безсънни нощи, за да преживея всичко отново.Роклята ми е с разпокъсан шлейф и леко мръсничка, но ще изчакам една година, за да мине химическо и се оправи.Имам и дупка във воала, но в крайна сметка това са неща за да сложим веднъж в живота, нали?Ще кача малко снимки в галерията.Успех на всички бъдещи булки  blum blum
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #261 -: септември 12, 2013, 20:09:52 »

Здравейте момичета,

Да се похваля и аз  Bravo и моята сватба мина на 25.08. Всичко беше повече от прекрасно  heart Всичко се получи така, както беше замислено.Украсата ми за изнесения ритуал както и за ресторанта беше уникално красива.Лейди Ди се престарали.Храната не успях да опитам, но всички гости бяха останали впечатлени от менюто и от обслужването.Новотела се представха на ниво.От напитки не бяхме спестили и бяхме заложили на разнообразен и марков алкохол, което беше чудесно, защото хората се забавляваха искрено и от душа с нас.Водещата Бояна от Хера успя да разплаче почти всички гости, ДЖ Милко беше на ниво, а от Георги Вачев съм абсолютно без думи  yahoo Очаквам видеото от Galexvision, но не се и съмнявам в качеството му.Общо взето съм доволна от всичко и от всички.С удоволствие бих преминала през всички нерви и безсънни нощи, за да преживея всичко отново.Роклята ми е с разпокъсан шлейф и леко мръсничка, но ще изчакам една година, за да мине химическо и се оправи.Имам и дупка във воала, но в крайна сметка това са неща за да сложим веднъж в живота, нали?Ще кача малко снимки в галерията.Успех на всички бъдещи булки  blum blum
Честитоооо, желая ти брзавариен и хармоничен семеен живот. Нашата сватба е догодина в Новотела,дано и при нас мине като при теб smile
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #262 -: септември 13, 2013, 22:37:45 »

момичета, здравейте smile в търсене сме на dj вече и понеже ни препоръчаха 1н да ви питам разумни пари ли са 450лв и по 60лв. за всеки допълнителен час. не съм много наясно с цените и затова питам  blush също така приемам и препоръки за дж, от който сте доволни  blush благодаря вииииии
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: септември 13, 2013, 23:16:10 »

момичета, здравейте smile в търсене сме на dj вече и понеже ни препоръчаха 1н да ви питам разумни пари ли са 450лв и по 60лв. за всеки допълнителен час. не съм много наясно с цените и затова питам  blush също така приемам и препоръки за дж, от който сте доволни  blush благодаря вииииии
Зависи какво включва цената? В тези пари може да има допълнителна техника за изнесен ритуал или ако сватбата е в градина например.
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: септември 14, 2013, 10:12:01 »

Цената е напълно е нормална и реална.Препоръчвам ДЖ Милко.Той беше на нашата сватба, но бие бяхм и с водеща и за това не успях да видя напълно възможностите му, а една седмица след това бях на друга сватба на която той беше и ДЖ и водещ и се справи блестящо .Много е точен, забавен и усща настроението  Wink
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #265 -: септември 17, 2013, 10:42:14 »

Булкииии, препоръчайте ни диджей моляяяя,че вече в чудо се виждаме. Само диджей,фотограф и видеооператор ни оснанаааа   danceg помагайте,моля ви,исса ми се мненията да са на булки,не на агенций,които ситурно разполагат с професионалисти,но все пак Тук не е ли място за мнения на доволни или недоволни хора,а не за самореклама. Дано не съм прозвучала грубо и да не бъда разбрана погришно  girl_wink
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: септември 17, 2013, 10:50:16 »

Аз не съм булка ,но да споделя моето мнение,аз не ,че не ти го обсних надълго на лични blum
Алекси е много добър професионалист и го препоръчвам с две ръце !а за другите ти писах .и мисли бързо и капарирай ,че не остана време  blum
Активен
iva_baby
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #267 -: септември 17, 2013, 16:29:24 »

Булкииии, препоръчайте ни диджей моляяяя,че вече в чудо се виждаме. Само диджей,фотограф и видеооператор ни оснанаааа   danceg помагайте,моля ви,исса ми се мненията да са на булки,не на агенций,които ситурно разполагат с професионалисти,но все пак Тук не е ли място за мнения на доволни или недоволни хора,а не за самореклама. Дано не съм прозвучала грубо и да не бъда разбрана погришно  girl_wink

Нашата сватба мина  smile и мога да дам добри отзиви за ДЖ Дими. Изключителен професионалист и човек с усет и внимание към всички детайли. Оказа се и добър фотограф, силно препоръчвам.
https://www.facebook.com/pages/Dimi-Photo/282068508486495
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: септември 18, 2013, 21:24:14 »

Аз не съм булка ,но да споделя моето мнение,аз не ,че не ти го обсних надълго на лични blum
Алекси е много добър професионалист и го препоръчвам с две ръце !а за другите ти писах .и мисли бързо и капарирай ,че не остана време  blum
Здравей, препоръчвам ти от сърце фотографа Иван Банчев - фотото.бе, видеооператор Тодор Стойков - Мецофорте видео, те са невероятни готини хора и професионалисти. Снимаха нашата и сватби на приятели. Диджей Алекси Уникален е! Скоро бяхме на сватба,която той водише пак, страшен диджей купон и шоу направи. smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: септември 22, 2013, 18:23:25 »

 Честито! Прекрасен екип сте имали,особенно последните трима. Невероятни професионалисти!  good
« Последна редакция: януари 15, 2014, 12:32:10 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines