Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 18:19:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167227 пъти)
 
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 15, 2013, 11:31:10 »

залепих ги със силикон с бяла сатенена лента и посредата лепнах една черна роза сатенена с пяла перла и острани две бели рози сатенени с черни перли да е в тон с чашките
Активен
chiara23
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #211 -: август 16, 2013, 12:20:11 »

Здравейте, някой може ли дсподели повече за хотел Екзотик http://www.hotel-exotic.com/

Харесали сме го като място и другата седмица мислим да отидем да го видим на място, но ми се ще да чуя повечко отзиви.
Активен
chiara23
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #212 -: август 16, 2013, 12:24:18 »



Здравей, Dimi smile поканата е страхотна, много е оригинална. От къде я поръчахте, за да погледна и аз за идеи
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #213 -: август 16, 2013, 15:33:18 »

Аз имам затруднения с намирането на джип за Пловдив само за няколко часа в деня на сватбата...Изчетох темата за автомобила на сватбата, но не намерих нещо, което да ми свърши работа... почвам да се притеснявам вече...  girl_impossible
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 16, 2013, 15:45:51 »

Нямате ли познати с джип. Ние сме на порше кайен smile Bravo
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #215 -: август 16, 2013, 15:55:02 »

Нямате ли познати с джип. Ние сме на порше кайен smile Bravo

За жалост не в Пловдив. Ако беше в София, щеше да намерим, ама сега  girl_impossible
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #216 -: август 16, 2013, 16:55:42 »

Здравейте, някой може ли дсподели повече за хотел Екзотик http://www.hotel-exotic.com/

Харесали сме го като място и другата седмица мислим да отидем да го видим на място, но ми се ще да чуя повечко отзиви.
В по-стари теми доста е обсъждано за х-л "Екзотик". Повечето отзиви са положителни, лично от мен, също положителни отзиви, като цяло е много добър хотел.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 17, 2013, 16:16:42 »

Здравейте, някой може ли дсподели повече за хотел Екзотик http://www.hotel-exotic.com/

Харесали сме го като място и другата седмица мислим да отидем да го видим на място, но ми се ще да чуя повечко отзиви.
Екзотик е страхотен комплекс! Нито един ресторант няма толкова удобна и красива база специално за сватби.  smile good
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #218 -: август 18, 2013, 11:04:56 »

Здравей, Dimi smile поканата е страхотна, много е оригинална. От къде я поръчахте, за да погледна и аз за идеи

И аз много си ги харесвам, поканите са от София момичето има много готини идеи направи ми и табелки за масите дори видяхме се само веднаж, но не беше задължително пращаше ми всичко на имейли и на съобщения във фейсбук и по телефона. Много е коректна и съм страшно доволна  danceg danceg danceg пращам ти линковете и,успех ако те интересува нещо питай  good good good
https://www.facebook.com/mishleto.wedding.cards.gifts
http://agreatideas.blogspot.com/
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #219 -: август 26, 2013, 21:38:56 »

Здравейте и от мен smile какво четене падна - искам да благодаря на всички споделили до сега толкова конкретно мнение. Ние стягаме сватба чак за юни 2014 (абе оказва се, че вече хич не е "чак"). И нашият проблем е, че сме в чужбина. Търсим си ресторант за около 120 човека и да не е в биров стил. Много ми харесва,поне на снимки,Виенския павлион. Някои може ли да ми даде някакво мнение за него. Не мога да се свържа с никого от персонала там поне за оферта да ми дадат и другата седмица ще разпращам родата да душат за какво става дума. Ако някои има повечко инфо, ще сте ми безценна помощ, тъй като съм с вързани ръце sad girl_impossible
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 27, 2013, 17:47:30 »

Здравей Bubstyr,
обади се в хотел Санкт Петърбург, Пловдив. Виенските павилион е тяхен и те ще ти кажат. Хубави изнесени ритуали стават там и е хубаво. Не забравай там че храната е кетеринг от хотела.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #221 -: август 28, 2013, 10:10:37 »

Здравейте и от мен smile какво четене падна - искам да благодаря на всички споделили до сега толкова конкретно мнение. Ние стягаме сватба чак за юни 2014 (абе оказва се, че вече хич не е "чак"). И нашият проблем е, че сме в чужбина. Търсим си ресторант за около 120 човека и да не е в биров стил. Много ми харесва,поне на снимки,Виенския павлион. Някои може ли да ми даде някакво мнение за него. Не мога да се свържа с никого от персонала там поне за оферта да ми дадат и другата седмица ще разпращам родата да душат за какво става дума. Ако някои има повечко инфо, ще сте ми безценна помощ, тъй като съм с вързани ръце sad girl_impossible
Виенски павилион щеше да е прекрасен без ужасния зелен мокет... Нас ни спря точно това. Помещението ми се струва голямо за 120 човека. Иначе отношението на управителите на Скт. Петербург и всички техни ресторанти е безупречено! Проверете хотел Имприал - балната зала на 9ет. - с две ръце за! good
Успех!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 28, 2013, 10:16:19 »

Здравейте и от мен smile какво четене падна - искам да благодаря на всички споделили до сега толкова конкретно мнение. Ние стягаме сватба чак за юни 2014 (абе оказва се, че вече хич не е "чак"). И нашият проблем е, че сме в чужбина. Търсим си ресторант за около 120 човека и да не е в биров стил. Много ми харесва,поне на снимки,Виенския павлион. Някои може ли да ми даде някакво мнение за него. Не мога да се свържа с никого от персонала там поне за оферта да ми дадат и другата седмица ще разпращам родата да душат за какво става дума. Ако някои има повечко инфо, ще сте ми безценна помощ, тъй като съм с вързани ръце sad girl_impossible
Това е тел. на управителката Деси. 0887655166 Тя ще ви обясни всичко. При една добра схема на масите за 120 човека,ресторанта си е ОК!
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 28, 2013, 19:16:20 »

И на мен изобщо не ми допада Виенския ,като оранжерия ми е ...и каквато и украса да слагат ,нещо не го харесвам.
Но за този капацитет имаш избор поне мвжду 4ресторанта!
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #224 -: август 28, 2013, 22:31:57 »

Леле много ви благодаря за цялото инфо! Страшни сте!!!!   Bravo  Bravo  Доста хора ме разубедиха за Виенския и сега колебанията са между Империал, градина Марково и Лайпциг. Вие използвахте ли агенции за делориране на самия ресторант
?   
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines