Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 15:36:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167225 пъти)
 
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 22, 2013, 08:51:35 »

vivka, моят съвет е да започнете първо от датата, след това ако имате конкретни идеи за ресторант, църква, фотограф или нещо друго и държите да са те продължете с тях. Аз наприемр много държах на конкретен фотограф и след датата той беше първото нещо, което запазихме.Не разчитайте на това "има време". Ноември отидохме да запазваме църквата "Света Богородица" за септември и часа, който искахме вече беше зает.Запази си всичко отрано, за да не се съобразяваш със свободни дати и часове, нека те удовлетворят твоите претенции  smile smile smile Успех !!!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 22, 2013, 09:21:43 »

vivka, моят съвет е да започнете първо от датата, след това ако имате конкретни идеи за ресторант, църква, фотограф или нещо друго и държите да са те продължете с тях. Аз наприемр много държах на конкретен фотограф и след датата той беше първото нещо, което запазихме.Не разчитайте на това "има време". Ноември отидохме да запазваме църквата "Света Богородица" за септември и часа, който искахме вече беше зает.Запази си всичко отрано, за да не се съобразяваш със свободни дати и часове, нека те удовлетворят твоите претенции  smile smile smile Успех !!!
Ако всички бъдещи младоженци мислеха така както чета в последните постове то тогава нещата щяха да стоят по друг начин. Стреса и компромисите от ваша страна ще са в пъти по-малко.  good Забелязвам,че от година на година младоженците са много по организирани и все по-рано започват с подготовката,което е похвално. Не оставяйте нищо за последния момент,защото и без това напрежението ви е доста голямо.  good
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #137 -: юли 23, 2013, 14:43:31 »

От кои магазини в Пловдив си купихте сватбените бижута? Може ли малко инфо?
« Последна редакция: юли 23, 2013, 14:45:48 от Melinia » Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 23, 2013, 14:46:26 »

Melinia, ти какво точно търсиш?
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #139 -: юли 23, 2013, 15:03:05 »

Melinia, ти какво точно търсиш?

Търся комплект с перли (и сребро може би), състоящ се от колие, висящи обеци и някаква по-дебела гривна. Нещо такова си представям.
Вчера гледах в магазина на Сваровски, но сякаш не ми пасват техните бижута с камъни.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #140 -: юли 23, 2013, 17:04:12 »

Перлени бижута съм виждала най-много в Мол Галерия на първия етаж от страната на ДМ-а има един магазин Denix има и сувенири, но продават и перлени бижута. Успех  girl_wink
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 25, 2013, 09:32:43 »

Здравейте булки от Пловдив. запазихме дата за 1.12.2013 от 11:30 зала Пълдин smile Доста ме стресират цените за фотографи а в същото време искам най-хубавата фотосесия smile. Нещо да ми препоръчате? И съм си харесала х-л Севън Хилс за партито имате ли впечатления. И за църква да питам. точно на 1.12 се падат коледни пости. Дали в някоя църква ще разрешат да ни бракосъчетаят или ще си останем с граждански само
« Последна редакция: юли 25, 2013, 09:40:19 от merita » Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 25, 2013, 09:53:42 »

dimi___ халките ти са страхотни.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 25, 2013, 11:07:49 »

merita според мен парите за фотограф са най-оправдани. Щом искаш хубави снимки и фотосесия заложи на скъпото. Няма да съжаляваш. Поне при мен беше така. Аз имах двама фотографи, защото бях сигурна, че само с единия, който беше ангажиран предварително, ще съм разочарована. Аз съм от Пловдив, мъжът ми от Пазарджик, ритуалите бяха тук, а ресторанта в Пазарджик. Имах прекрасна фотосесия вкъщи, по време на ритуалите и в стария град от втория фотограф и не съжалявам. Снимките от ресторанта си личи, че са на друго ниво. Така, че решавай смело.
В "Севъх Хилс" съм ходила няколко пъти на обяд - кухнята им е добра.
За църковен ритуал по време на пости нищо не мога да ти кажа. Трябва да питате в църквите.
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 25, 2013, 12:11:09 »

valia_diva И мойто кандидат мъж е Пазарджиклия smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #145 -: юли 25, 2013, 13:21:37 »

Да, права си, по време на пости не се сключват църковни бракове, но ти намери телефоните на църквите и питай. Ако в Пловдив ти откажат, в Бачковския манастир са по- благосклонни да направят компромис.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 25, 2013, 14:41:24 »

merita поразпитай в църквите, все някъде ще се съгласят ако държиш на църковния и ти се занимава да търсиш де smile, аз за ресторанта нищо не мога да кажа, а а за фотографа ... чувала съм че деня минава като един миг и доста от нещата не се помнят, така че снимките и видеото ти остават единствения спомен ... аз лично за тях не направих компромис, избрах скъпите smile
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #147 -: юли 25, 2013, 14:53:58 »

merita, понеже моята сватба е на 23.11.2013 и също е в постите пообиколих не една и две църкви,но отговора навсякъде беше един и същ-не може. Да ти кажа не се притесних кой знае колко,защото си спестявам част от обикалянето в деня на сватбата,което значи повече време за подготовка без да се бърза,а от друга страна ще можем да сключим църковния брак в което и да е кътче на България само с кумове и родители. Това много ми допадна като идея понеже бъдещият ми съпруг ми предложи във Велико Търново и обмисляме църковния ни брак да е на Царевец. Споделям ти просто като идея,защото и не е задължително всичко да ти е в един ден. Въпрос на личен избор  good
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 25, 2013, 16:06:03 »

Права си и аз така реших най добрата ми приятелка е от Щатите и за съжаление няма да присъства и си намерихме повод за успокоение, че като си дойде другото лято тя лично ще ми организира сватба на брега на морето  Wink та така smile Важното е сватба да има. Ти почна ли с подготовката. Аз викам че е рено още а ме сърби да почвам smile За една седмица от както решихме почти всичко ми е в главата как ще е и какво ще е. Голям мерак голямо чудо
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #149 -: юли 25, 2013, 21:27:41 »

dimi___ халките ти са страхотни.


Мерси много и ние си ги харесва ме много  smile smile smile  Моя съвет, е че за нищо не е рано ние се сгодихме миналата година август и доста от нещата свърших ме още през 2012г. Подкрепям препоръките на другите булки не прави компромис за фотографа аз си запазих Димитър Яков много отдавна и съм много доволна познавам го от доста време на най-добрата ми приятелка снима сватбата им и имат уникални снимки взима скъпо но си заслужава всеки лев  smile good  Харесай си добър фотограф  Wink Успех ако интересува нещо питай, на разположение е сме  smile girl_wink girl_wink girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines