Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 05:57:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167177 пъти)
 
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 15, 2013, 10:59:28 »

Дайте ми предложение за формация за изненада на  гостите. crazy crazy crazy

Етноритъм, Елика, балет Велвет, танцова формация Пловдивь,  има много просто трябва да потърсиш, извинявам се ако съм пропуснала някоя, не е било нарочно  Wink
« Последна редакция: юли 15, 2013, 11:01:06 от stasynka » Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #121 -: юли 15, 2013, 21:42:26 »

Мерси много  smile обаче ми се искаше да ми кажете повечко за тези формации или по точно вие кои избрахте Wink
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 16, 2013, 15:47:57 »

Мерси много  smile обаче ми се искаше да ми кажете повечко за тези формации или по точно вие кои избрахте Wink

Нашите са от ансамбъл Пазарджик към Младежкия дом, мъжа ми и кума са от там, а и все пак знаем как свирят, когато кумувахме пак бяха те и ни харесват, свирят до дупка ...

Dimi__ за Етноритъм само хубави неща мога да кажа, на сватбата на съфорумката и моя приятелка dezkata гледахме Елика и от тях съм очарована, за Велвет също само хубави работи, мацките са страхотни, ансамбъл Пловдивь - нямам лично наблюдение. 
« Последна редакция: юли 16, 2013, 16:07:33 от stasynka » Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 16, 2013, 16:04:51 »

Ние ще сме с Етноритъм, не съм запозната с работата им, но чух страхотни неща за тях, така че съм спокойна.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #124 -: юли 16, 2013, 21:59:22 »

Мерси момичета май ще трябва да се реша вече , че не остана време  Yes  pardon
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #125 -: юли 16, 2013, 23:32:17 »

stasynka ги е написала по-горе, ПТФ Пловдив, балет Велвет, Етноритъм, Елика, това са най- добрите артисти-изпълнители, това е мое лично наблюдение подкрепено от над 1001 сватби с тях smile, ако търсите компромис между цена и професионализъм/качество има и други артисти и изпълнители, всички имат сайтове или фейсбук страници, потърсете с подходяща и удобна за вас интернет търсачка...останалото е въпрос на договаряне.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 17, 2013, 20:59:48 »

Аз да се включа като минала по този път - ние се доверихме на Елика, още Декември месец ги запазихме и да ви кажа справиха се просто чудесно на нашата сватба. Нямаше гост, които да не ги хареса. Разбира се всичко е въпрос на договаряне и възможности. Ние взехме най- добрите им танци и цялата им програма която се предлага за сватба и разбира се нашият ресторант имаше пространсто  за такава програма , която траеше около 4ас.
Успех
Велвет също са много яки мадами, гледала съм ги на сватба. правят добра изненада на кумът smile
Активен
vivka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #127 -: юли 20, 2013, 10:01:40 »

Здравейте момичета,
Предстой ми сватба догодина! Не знам от къде да започна! Прочетох доста неща в този форум, извинявам се ако питам за неща. за които вече сте писали!
Засега гостите ми ще са около 120 човека. Разгледала съм няколко ресторанта в интернет и сега ще ходя на място! Не знам от къде да започна - първо от къде - дата, ресторант, църква .... да не говорим за рокля, грим .... фото, видео!
Разчитам на помощта ви!
Ще пиша къде съм ходила и какво са ми предложили като условия!
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват!!!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #128 -: юли 20, 2013, 16:09:37 »

Първо е най-добре да е от ресторанта - те са по-ограничени като избор в сравнение с останалите неща. Така или иначе дата няма да можете веднага да запазите в гражданското. Ние например избрахме Сватбения дом на Асеновградско - съответно от община Родопи трябваше да ни правят изнесения ритуал. Затова вижте датите по ресторантите, преценете какъв ден искате да е сватбата. После се ориентирайте към услугите - видео, фото и тн. Църкви има колкото си щеш, въпросът за венчавката вече е дали ще е дневна, вечерна сватба, кой ден, дали няма да са пости и тн. За рокли, грим и прически е прекалено рано...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 20, 2013, 16:12:48 »

Първо е най-добре да е от ресторанта - те са по-ограничени като избор в сравнение с останалите неща. Така или иначе дата няма да можете веднага да запазите в гражданското. Ние например избрахме Сватбения дом на Асеновградско - съответно от община Родопи трябваше да ни правят изнесения ритуал. Затова вижте датите по ресторантите, преценете какъв ден искате да е сватбата. После се ориентирайте към услугите - видео, фото и тн. Църкви има колкото си щеш, въпросът за венчавката вече е дали ще е дневна, вечерна сватба, кой ден, дали няма да са пости и тн. За рокли, грим и прически е прекалено рано...
Абсолютно съм съгласна!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 20, 2013, 17:23:54 »

Vivka, Welcome, и аз съм съгласна с момичетата, въпреки че ние първо си избрахме датата и от там започнахме да движим останалото. Разчитай на нас за всичко с което можем да помогнем. Успех с подготовката  Good luck
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #131 -: юли 20, 2013, 18:35:19 »

 smile smile smile Съгласна съм с момичетата и ние така направихме миналата година седнахме и решихме първо датата и тогава запазихме фотографа, видео оператора и диджея. После запазихме и ресторанта , датата в дома е много рано за догодина датите можеш да запазиш октомври. Ние се сгодихме миналата година август и си запазихме първо тези неща и октомври отидохме до дома да запазим дата и решихме че ще е с изнесен ритуал. После решихме и за ресторанта и го запазихме и спряхме, защото имаше ужасно много време да датата ни smile smile smile Успех и питай каквото те интересува  Wink Wink Wink Wink
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #132 -: юли 21, 2013, 14:33:49 »

Много съм затруднена за грим sad препоръчайте ми някой за Пловдив освен Слави и Коцето те са заети
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #133 -: юли 21, 2013, 15:53:59 »

Аз си запазих Минка Петрова качвам и линка на страницата smile smile smile smile
https://www.facebook.com/pages/Minka-Petrova-master-make-up-artist/352100784909?fref=ts
Активен
inaa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


15.09.2013 - мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 21, 2013, 19:11:33 »

Здравейте момичета,
Предстой ми сватба догодина! Не знам от къде да започна! Прочетох доста неща в този форум, извинявам се ако питам за неща. за които вече сте писали!
Засега гостите ми ще са около 120 човека. Разгледала съм няколко ресторанта в интернет и сега ще ходя на място! Не знам от къде да започна - първо от къде - дата, ресторант, църква .... да не говорим за рокля, грим .... фото, видео!
Разчитам на помощта ви!
Ще пиша къде съм ходила и какво са ми предложили като условия!
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват!!!
Аз пък първо изпратих запитване до dj, фото и видео (понеже компромис с тях не можех да правя), като ги помолих да ми напишат дали имат свободни дати около средата-края на септември, след това тръгнах по ресторантите и спрямо свободните им дати и на тях, избрахме нашата (това е в случай, че не държиш на конкретна дата). Сега съм по-доволна от всякога. Всички услуги, свързани с дати са в най-прекрасната комбинация. Нашата сватба ще е на 15.09.2013. Сподели, когато имаш напредък, за да обменяме опит.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines